صفحه 170 از 185 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Benyaminnn نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من مدتیه اقدام کردم برای معافیت کفالت همه چی به خوبی پیش رفت فیشارو هم واریز کردم

تاریخه 8/12/93 فیشارو بهشون دادم گفتن برو تا 30 و 40 روز دیگه کارتت میاد

اما امروز 16/1/94 با سامانه پیامکی 110206010 اقدام میکنم اینو به من میگه

آخرین وضعیت : معافیت کفالت مادر

من نمیدونم بعده چند روز به صدوره کارت تبدیل میشه؟ آیا کسی همچین سوالیو داشته ؟ و میتونه کمک کنه

ممنونم
    وقتی میخوای از سامانه پیامکی استعلام بگیری آخرش به جای 1 عدد 2 رو بزن تا ببینی تو چه مرحله ای هستی. حدودا میشه گفت تکمیل پرونده - تایید - معرفی به صدور - صدور - تحویل به پست. که برای معافیت های مختلف متفاوته به صفحات قبلی همین جا سر بزن حتما کیس های مشابه خودت میبینی. این جا که دوست عزیزمون هم معرفی کرده یه سر بزن:
    http://www.evazifeh.police.ir/faces/...e=1binbeaj9g_3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkanmath نمایش پست ها
    من پرونده ام را برای صدور کارت پایان خدمت (از طریق بنیاد نخبگان) 25 اسفند تکمیل کردم و الان در مرحله صدور کارت هستم. و در حین حال پذیرش دارم و می خوام برم سفارت با توجه محدودیت زمان بخاطر مسایلی مثل کلیرنس، حد اکثر یک ماه دیگه باید برم مصاحبه. از اونجایی که سفارت آمریکا کارت پایان خدمت را میخوادش باید چی کار کنم کارتمو زود بگیرم؟ مشکل خروج ندارم می تونم نامه بگیرم قبل از اینکه کارتم بیاد مشکلم فقط همرا داشتن خود کارت حین مصاحبه است.

خیلی ممنون میشم پاسخ دهید
    اگر به صفحات قدیم تر همین جا سر بزنی یکی از دوستان به تفصیل نوشتن که حتی تا بعد از پیگیری های مکرر کارتشون رو خودشون پیدا کردن ولی مستقیما دستشون ندادن و گفتن پست میکنیم. یه مقدار از کنترل شما خارجه. ولی چون در مرحله صدور کارت هستی فکر میکتم (با توجه به صفحات قبل) در بازه ای که میخوای دستت میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط xpersuader نمایش پست ها
    وقتی میخوای از سامانه پیامکی استعلام بگیری آخرش به جای 1 عدد 2 رو بزن تا ببینی تو چه مرحله ای هستی. حدودا میشه گفت تکمیل پرونده - تایید - معرفی به صدور - صدور - تحویل به پست. که برای معافیت های مختلف متفاوته به صفحات قبلی همین جا سر بزن حتما کیس های مشابه خودت میبینی. این جا که دوست عزیزمون هم معرفی کرده یه سر بزن:
    http://www.evazifeh.police.ir/faces/...e=1binbeaj9g_3
    خیلی خیلی از شما ممنونم مرسی از کمک الان 2 رو زدم ای پیامکو زد

آخرین وضعیت درخواست کفالت شما:صدور کارت است.تاریخ ثبت وضعیت : 16/01/94

به نظره دوستان بعده چند روز دیگه کارت به دستم میرسه ؟

خیلی خیلی از شما ممنونم مرسی از کمک الان 2 رو زدم ای پیامکو زد

آخرین وضعیت درخواست کفالت شما:صدور کارت است.تاریخ ثبت وضعیت : 16/01/94

به نظره دوستان بعده چند روز دیگه کارت به دستم میرسه ؟
    اولا که مبارک باشه. در واقع الان شما معاف تشریف دارید. میتونی بری گذرنامه بگیری. اینجا رو ببین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AF%D9%87
    اما کارت بعد از این که "تحویل پست" شد دستت میرسه. وقتی تحویل پست شد از اینجا میتونی ببینی در هز لحظه تو کدوم شهره:
    http://najatracking.post.ir/

بسته به اینکه از کی صادر شده و شانست متغیر هست البته. ان شاالله (با توجه به صفحات قبل) یکی دو هفته دیگه میاد. صفحات قدیمی ترو بخونی تجربه دوستان هست

نقل قول نوشته اصلی توسط xpersuader نمایش پست ها
    اولا که مبارک باشه. در واقع الان شما معاف تشریف دارید. میتونی بری گذرنامه بگیری. اینجا رو ببین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AF%D9%87
    اما کارت بعد از این که "تحویل پست" شد دستت میرسه. وقتی تحویل پست شد از اینجا میتونی ببینی در هز لحظه تو کدوم شهره:
    http://najatracking.post.ir/

بسته به اینکه از کی صادر شده و شانست متغیر هست البته. ان شاالله (با توجه به صفحات قبل) یکی دو هفته دیگه میاد. صفحات قدیمی ترو بخونی تجربه دوستان هست
    بازم خیلی ممنونم میتونم واسه گواهینامه هم اقدام کنم ؟ قبله رسیدنه کارت ؟

سلام منم کارتم همین الان رسید 41روز بعد از واریز فیش ها طول کشید

8/12/93 پرداخت فیش و تحویل به وظیفه عمومی
    19/1/94 تحویل از پستچی (کفالت مادر )

بازم خیلی ممنونم میتونم واسه گواهینامه هم اقدام کنم ؟ قبله رسیدنه کارت ؟
    1. من در این رابطه اطلاعاتی ندارم ولی حدس میزنم:
    بتونی از نظام وظیفه یک نامه بگیری که در اون قید شده باشه که شما مشکل سربازی نداری (اگر دوره زنگ بزن 096480 با مشاور یه صحبتی بکن بیخودی کلی راه نری)
    2. شاید برات راحتتر باشه از محل تحصیلت نامه اشتغال به تحصیل بگیری.
    3. و اما پیشنهاد من: با آموزشگاه صحبت کن. اونا فقط پولو میخوان. بقیه مدارک رو همون اول نمیخوان و تا مرحله امتحان (به قول خودشون "تشکیل کارتکس") نیازی به تکمیل هیچ کدوم از مدارکت نیست (خیلی مورد دیدم). کلی مرحله قبل امتخاناش داره (آموزش نظری، آموزش شهری، تعیین گروه خون، معاینه پزشکی و ...) که مطمئنا تا اون موقع کارتت ان شاالله اومده. اگر هم نیومد خدای نکرده از لحظه ثبت نام شش ماه پرونده گواهینامت مهلت داره پس کلی وقت داری یک فکری بکنی.

دوستان عزیز کارت بنده هم آمد. البته سیستم پیامکی همچنان میگه معرفی به صدور! اینه که زیاد اعصابتون رو درگیر نکنید و از همه سیستم های (پست - پیامکی نظام وظیفه - تلفن گویا ن و - سایت ن. و.) ان شاالله کار دوستان زودتر راه بیوفته

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم اینکه از زمان تحویل مدارک برای معافیت چند روز طول میکشه تا صدور کارت؟

Junior Member

سلام به همه دوستان و خسته نباشید
    میخواستم بدونم اونهایی که معافیت 3 برادری گرفتند آیا باید دوره آموزشی را طی کنند؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)