صفحه 171 از 185 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

26 اسفند مدارک کامل را تحویل بنیاد ملی نخبگان دادم تا الان خبری از کارت نیست؛ پلیس +10 هم می گوید صادر نشده! دیر نشده؟ دوستان می دانند از کجا باید پیگیری کنم؟

Junior Member arminumea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Management

دوستانی که کارت معافیت پزشکی دارند. در کارتشون نوشته شده: " نوع معافیت: موارد خاص" یا اینکه عبارت دیگه ای نوشته شده ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arminumea نمایش پست ها
    دوستانی که کارت معافیت پزشکی دارند. در کارتشون نوشته شده: " نوع معافیت: موارد خاص" یا اینکه عبارت دیگه ای نوشته شده ؟
    نوع معافیت: پزشکی بند X ماده Y

نقل قول نوشته اصلی توسط deutsche نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم اینکه از زمان تحویل مدارک برای معافیت چند روز طول میکشه تا صدور کارت؟
    الان که خیلی گدشته از زمانی که پست گذاشتی. به هر حال باید بگم این سوالیست که فقط خئا میتونه جواب بده. زمان از 75 روز تا یک سال متغیره.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

دوستان یک سوااشتم
    من الان سربازم و قانونا ۱ مهر ۱۳۹۵ تموم میکنم. دانشگاه های آلمان ثبت نامشون ۱۴ مهر(یک‌ اکتبر) نست

آیا من به ترم وینتر میرسم ؟ با توجه به اینکه حداقل ۱ ماه طول میکشه تا کا ت پایان خدمت بیاد
    میشه بدون ‌داشتن کارت ویزا و پاسپورت بگیرم؟

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

نتیجه ای که خودم رسیدم اینه امیدوارم دوستان هم استفاده کنند
    من در حال انجام خدمت هستم و میتونم اپلای کنم و پذیرش بگیرم
    اما برای پاسپورت باید حداقل یک ماه بعد از اتمام خدمت و دریافت کارت وقت بزارم
    سپس ویزا، که تقریبا یک ماه وقت سفارت و یک ماه اومدن ویزا هست که خیلی فشرده
    بخوایم انجام بدیم حداقل ۲الی۳ماه بعد از اتمام خدمت میتونم از کشور خارج شم. (دو هفته ای کارت ارتش میاد)

Junior Member

با سلام

امکان آن هست که کسی با داشتن آشنا بتواند سربازی را بخرد؟ یکی از دوستان من در حال انجام دادن این کار می باشد و تقریبا کارش تمام شده . هیچ غیبت هم نداشته

Junior Member

با سلام
    من نزدیک دو هفته پیش تو کمیسیون بدوی معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی معاف دائم شدم ... یک هفته بعد رفتم فیشارو واریز کردم ... الان یک هفته از واریز فیشا می گذره رفتم پلیس بعلاوه ده پیگیری میگن بارکد خورده برو از پست بگیر... درصورتی که بارکدو میزنم بدست پست نرسیده همچین چیزی
    اصلا امکانش هس تو این سرع کارت صادر شه ... لطفاً راهنماییم کنید .. دارم می میرم از استرس

نقل قول نوشته اصلی توسط graphist نمایش پست ها
    با سلام
    من نزدیک دو هفته پیش تو کمیسیون بدوی معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی معاف دائم شدم ... یک هفته بعد رفتم فیشارو واریز کردم ... الان یک هفته از واریز فیشا می گذره رفتم پلیس بعلاوه ده پیگیری میگن بارکد خورده برو از پست بگیر... درصورتی که بارکدو میزنم بدست پست نرسیده همچین چیزی
    اصلا امکانش هس تو این سرع کارت صادر شه ... لطفاً راهنماییم کنید .. دارم می میرم از استرس

سلام

من کارتم معافیتش خورده بود چند روز قبل از تعطیلات نوروز گذشته و بین تعطیلات اومده بود پست. حدود بیست روز از صدور کارت در سیستم تا اومدن دست پست طول کشید. البته توجه کن که به تعطیلات آخر سال و نوروز خورده بود وگر نه زودتر هم قطعا میرسید. بین درخواست صدور در سیستم تا اومدن به پست همون ده روز منطقیه. نگران نباش، نظام وظیفه متاسفانه همینه دیگه. کمی نظمش پایینه. ولی مساله ای نی اگه که توی سیستم برات زده صدور کارت برو حالشرو ببر. البته پست هم پیگیر باش، معمولا این مامورای پست تاخیر میندازن توی آوردن کارت در خونه.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

من کارتم معافیتش خورده بود چند روز قبل از تعطیلات نوروز گذشته و بین تعطیلات اومده بود پست. حدود بیست روز از صدور کارت در سیستم تا اومدن دست پست طول کشید. البته توجه کن که به تعطیلات آخر سال و نوروز خورده بود وگر نه زودتر هم قطعا میرسید. بین درخواست صدور در سیستم تا اومدن به پست همون ده روز منطقیه. نگران نباش، نظام وظیفه متاسفانه همینه دیگه. کمی نظمش پایینه. ولی مساله ای نی اگه که توی سیستم برات زده صدور کارت برو حالشرو ببر. البته پست هم پیگیر باش، معمولا این مامورای پست تاخیر میندازن توی آوردن کارت در خونه.
    اینی که بارکد دادن پس یعنی کارم تمومه دیگه آره ؟؟؟ ولی هنوز سیستم پلیس +10 زده که دعوت برای کمیسیون بدوی .. مشکلی ندازه یعنی؟؟؟ خیالم راحت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)