صفحه 172 از 185 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

اینی که بارکد دادن پس یعنی کارم تمومه دیگه آره ؟؟؟ ولی هنوز سیستم پلیس +10 زده که دعوت برای کمیسیون بدوی .. مشکلی ندازه یعنی؟؟؟ خیالم راحت

Junior Member

دوستانی که معافیت گرفتن ... هدف این تاپیک کمک کردن به بقیه دوستان است .. من الان دو هفتس پست می زارم هیچکی جواب منو نمیده ...
    خواهش می کنم جواب بدید کمکم کنید واسم خیلی واجبه
    من کمیسیون ماده 6 بهزیستی اقدام کردم واسه معلولیت مادرم . ضایعه نخاعی داره بعد بهزیستی فرستادن بیمارستان .. جفت دکترا واسم خوب نوشتن یعنی مطمئنم که کم نزاشتن تو برگه ..
    رفتم کمیسیون بدوی نظام وظیفه .. تا برگه های دکترای بیمارستانو دیدن نوشتن معاف دائم گفتن برو فیشارو بریز .. رفتم ریختم بعد دو هفته زنگ زدن بیا نظام وشیفه جلسه رویت ... رفتم یه پزشک عمومی گاگول بود بدون اینگه برگه بیمارستان نگاه کنه گفت باید بری شورای عالی پزشکی ... احتمالاً این هفته زنگ می زنن واسه شورای عالی پزشکی
    حالا شما منو راهنمایی کنید
    اول اینکه امکان داره بعد از واریز فیش ها رای عوض بشه .. تا حالا سابقه داشته همچین چیزی
    بعد اینکه تو شورای عالی چی میگذره ؟؟؟ چیکار باید بکنم اونجا ؟؟؟
    آخر از همه اینکه من معاف می شم یا نه ؟؟ :-( دهن من سرویس شد تو این 7-8 ماه

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی هست که متعهد به خدمت در آموزش و پرورش بوده باشه و قبل از اتمام تعهد اومده باشه بیرون؟
    من تعهد 8 ساله دارم. میخوام بدونم که اگر بعد از اتمام 5 سال بیام بیرون میتونم کارت پایان خدمت بگیرم؟
    چون تو قانون حداقل تعهد 5 ساله هست و گفتم شاید بشه بقیشو خرید؟
    احیانا کسی تو شرایط مشابه بوده یا میدونه؟

بچه‌ها معافیت من رو شورای عالی پزشکی سپاه تایید کرده و من در شورای عالی معاف دائم شدم اما از روزی که فیش‌ها رو ریختم توی سایت نظام وظیفه می‌زنه وضعیت: معرفی به مدیر حوزه. الان ده روزه که این وضعیت تغییر پیدا نکرده. زنگ زدم میگم چرا وضعیت من از منتظر رویت مشمول شروع نشده میگه تازگی یک نامه اومده که همه باید اول وضعیتشون بشه معرفی به مدیر حوزه، بعد منتظر رویت مشمول بعد معرفی به صدور کارت. درسته حرف این اپراتور؟ راهی هست که من بتونم صدور کارتم رو تسریع کنم؟ مثلا مراجعه حضوری به نظام وظیفه؟

Junior Member

سلام دوستان.من دوشنبه هفته پیش در جلسه شورای پزشکی برای مشکل چشم معاف دائم شدم.زمان اعلام نتیجه معاینه مسئول اونجا نام نفر رو خوند و گفت شما معاف دائم شدید ولی پرونده به شورای عالی پزشکی هم میره.معمولا چه مدت بعد از شورای پزشکی جلسه شورای عالی پزشکی تشکیل میشه؟ممنون از پاسخگویی تون.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من 30/06/94 کمیسیون سه نفره در ن.و رفتم و اسمم رو جز معافیت دایم ها اعلام کردن.
    04/07/94 رفتیم 3 تا فیش تحیول دادیم و نامه وضعیت تحصیلی دانشگاه و یه برگه بمون دادن تعهد دادیم و گفتن که تا 45 روز دیگه کارتت میاد در خونه اگر اعتراض نخوره !
    حالا تو سیستم پیامکی فقط میزنه منتظر رویت مشمول .
    امروز 19/07/94 از شماره 1100 برام اس ام اس اومده که: مشمول گرامی در تاریخ 21/07/94 روز سه شنبه 8 صبح در حوزه نظام وظیفه به همراه مدارک پزشکی جهت تکمیل پرونده مراجعه نمایید. در غیر این صورت پرونده شما باطل و برگ اعزام به خدمت صادر می گردد !
    میشه راهنمایی کنید یعنی چی ؟ کسی اینطور شده ؟ یعنی اعتراض خورده پرونده ام ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از 06/24 برام زده معرفی به صدور کارت و هنوز وضعیتش تغییری نکرده البته تونستم گذرنامم رو بگیرم.
    کسی از دوستان می دونه چرا انقدر طول کشیده تا بزنه صدور کارت و بعد هم کارتم بیاد.
    چون می خوام مدرکم رو آزاد کنم پلیس +10 و نظام وظیفه هم هیچ نامه ای بهم نمی دن که نشون بده معاف شدم.
    با تشکر

Junior Member match آواتار ها

سلام
    دوستان شنیدم کسایی که سپاه خدمت کردن برای دریافت ویزا دچار مشکل میشن و بهشون ویزا نمیدن
    میخواستم بدونم این حرف درسته یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ph_slr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی هست که متعهد به خدمت در آموزش و پرورش بوده باشه و قبل از اتمام تعهد اومده باشه بیرون؟
    من تعهد 8 ساله دارم. میخوام بدونم که اگر بعد از اتمام 5 سال بیام بیرون میتونم کارت پایان خدمت بگیرم؟
    چون تو قانون حداقل تعهد 5 ساله هست و گفتم شاید بشه بقیشو خرید؟
    احیانا کسی تو شرایط مشابه بوده یا میدونه؟

سلام

همسر من هم مشکل مشابه شما رو داره. ایشون با ویزای F2 میخوان همراه من بیان. لطفا اگه شما برا گرفتن کارت سربازی به نتیجه ای رسیدید به من بگید چون خیلی داریم اذیت میشیم. به همسرم میگن حتما باید 8 سال تعهد تموم شه و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

با سلام و خسته نباشید برادر من مشکل اعصاب و روان داره و معاف شده چند روز طول میکشه کارتش بیاد؟خسته کرده مارو انقد میگه کارتم کی میاد از دستش کلافه شدیم
    10روز پیش کمسیونش بوده امروز پیگیری کردم گفتن معرفی شده به صدور کارت
    چند روز طول میکشه بیاد؟
    30/8/94کمیسیونش بوده
    منتظر پاسختون هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)