صفحه 176 از 185 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_1991 نمایش پست ها
    محل زندگیمون هم تهرانه مطمئنید میشه؟
    بله میشه فقط باید برن گیلان پلیس +10. و ایشون باید ادرس گیلان رو بده به پلیس + 10 و اینکه کمیسیون در گیلان برگزار میشود ولی احتمال خیلی زیاد برای معاینه به بیمارستان در تهران معرفی میشوند...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

سلام دوستان. تاریخی که روی کارت پایان خدمت میزنن همون تاریخ برگه تصویه است یا نه؟ میخوام آزمون شرکت کنم ولی کارت پایان خدمت ندارم. تصویه ام هم حدس می زنم چند روز دگه باشه.

سلام دوستان الان راه حل جدید برای پیگیری چی هست؟
    من پیامک خالی و همچنین علامت سوال که نمیدونم کجا خوندم رو برای 110206010 میفرستم ولی هیچ پیامکی برام نمیاد!
    به تلفن گویا هم که زنگ میزنم و هر گزینه ای رو میزنم یا میگه : " در حال حاضر سیستم قادر به پاسخگویی نیست " یا برای تماس با مشاورین هم چند تا بوق میخوره و قطع میشه.
    تو سایته خوده نظام وظیفه هم زده "تکمیل پرونده " که 3 ماهه از تاریخش گذشته و آپدیت نشده!
    حدود 3 ماهه برای معافیت جانبازی اقدام کردم ولی به جوابی نرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط I2amin نمایش پست ها
    احتمالا از طریق طلاق سوری اقدام به اخذ معافیت نموده اید ! :دی
    در هر صورت مشکلی ندارد. تنها در مدت 30 ماه نباید مادر شما ازدواج کرده باشد. بعد از رای کمیسون و صدور کارت ازدواج ایشان آزاد است (با هر شخصی ! تفاوتی ندارد همسر سابق و یا شخص دیگری باشد )
    میگم دوست عزیز، اگه کسی برگه موقت کفالت طلاق مادر 30 ماهه دستش باشه میتونه واسه آزاد کردن مدرک دانشگاهی از طریق وزارت کار و گرفتن پاسپورت اقدام کنه؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدم

سلام بچه ها کمک کنید .. میخواهم سرمو بزنم تو دیوار از دست این قوانین احمقانه

دوستان من ترم هشتم ازاد قزوینم 9 واحد درسم مونده قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج دارم ... امروز کلا نابود شدم .. تازه فهمیدم بله اصلا اینا بهت مدرک نمیدن تا پایان خدمت نداشته باشی !! ...
    بعد تازه میگفت الان فقط میتونی ریز نمرات بگیری تا هنوز نمره هات کامل نیومده ... ..یعنی اگرم ریز نمرات داشته باشمم ناقصه ... این یعنی کلا نابود شدم...
    دوستان چیکار کنم ... خواهش میکنم کمک کنید... ؟؟
    1- پس این همه دانشجو بدون سربازی میرن چطوری میرن و اپلای میکنن؟ 2-بدون مدرک مگه میشه اپلای کرد باریز نمرات اونم ناقص 9 واحد مونده ؟؟؟ ... 3-دوستان اصلا راهی داره چیکار باید کرد بهترین راه چیه ؟
    4-بعد کلا 1 سال وقت داریم انگاری برای September میخواهم اقدام کنم ..!

خیلی ناراحتم کلی زبان خوندم ...دوست ندارم برم سربازی واقعا الان شرایطشو ندارم..
    کمک کنید دوستان .. چه باید کرد اصلا مگه میشه با ریز نمرات .. اونا نیومده ردت میکنن

در مورد راه حل اینکه برم ارشد بعد اپلای کنم هم بعید میدونم بدردم بخوره چون باز با قانون مسخره و ظالمانه شنیدم فقط 1 بار میتونی تو کل تاریخ تحصیلیت دانشگاهتو عوض کنی که متاسفانه
    بدلیل مشکلی که برام در کارشناسی پیش اومد مجبور شدم یک انصرافی ا ز دانشگاه داشته باشم ..

خواهش میکنم کمک کنید

Junior Member

امروز کارتم صادر شد. مراحل معافیت من به ترتیب زیر بود

۹۶/۴/۲۱ ثبت درخواست در پلیس +10
    ۹۶/۵/۲ معاینه متخصص در بیمارستان
    ۹۶/۵/۱۵ کمیسیون پزشکی و تایید معافیت و واریز فیش ها
    ۹۶/۵/۲۳ معرفی به صدور کارت
    ۹۶/۶/۲ صدور کارت

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کمک کنید .. میخواهم سرمو بزنم تو دیوار از دست این قوانین احمقانه

دوستان من ترم هشتم ازاد قزوینم 9 واحد درسم مونده قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج دارم ... امروز کلا نابود شدم .. تازه فهمیدم بله اصلا اینا بهت مدرک نمیدن تا پایان خدمت نداشته باشی !! ...
    بعد تازه میگفت الان فقط میتونی ریز نمرات بگیری تا هنوز نمره هات کامل نیومده ... ..یعنی اگرم ریز نمرات داشته باشمم ناقصه ... این یعنی کلا نابود شدم...
    دوستان چیکار کنم ... خواهش میکنم کمک کنید... ؟؟
    1- پس این همه دانشجو بدون سربازی میرن چطوری میرن و اپلای میکنن؟ 2-بدون مدرک مگه میشه اپلای کرد باریز نمرات اونم ناقص 9 واحد مونده ؟؟؟ ... 3-دوستان اصلا راهی داره چیکار باید کرد بهترین راه چیه ؟
    4-بعد کلا 1 سال وقت داریم انگاری برای September میخواهم اقدام کنم ..!

خیلی ناراحتم کلی زبان خوندم ...دوست ندارم برم سربازی واقعا الان شرایطشو ندارم..
    کمک کنید دوستان .. چه باید کرد اصلا مگه میشه با ریز نمرات .. اونا نیومده ردت میکنن

در مورد راه حل اینکه برم ارشد بعد اپلای کنم هم بعید میدونم بدردم بخوره چون باز با قانون مسخره و ظالمانه شنیدم فقط 1 بار میتونی تو کل تاریخ تحصیلیت دانشگاهتو عوض کنی که متاسفانه
    بدلیل مشکلی که برام در کارشناسی پیش اومد مجبور شدم یک انصرافی ا ز دانشگاه داشته باشم ..

خواهش میکنم کمک کنید
    برای ادامه تحصیل مشکلی برای خروج از کشور هست؟

دوستان، من حدودا ۲ ماه پیش برای معافیت کفالت مادر اقدام کردم اما هنوز به کمیسیون معرفی نشدم! توی سایت هم می‌نویسه : معرفی به کمیسیون کفالت.
    تا کی باید صبر کنم؟

Junior Member

معمولا چند روز بعد از صدور کارت تحویل پست داده میشه ؟

صدور کارت - 1396/07/12

هنوز خبری از تحویل به پست نیست !

Junior Member

دوستان امروز کارت اومد دستم - فقط خواستم بگم که منتظر اینکه روی سایت بنویسه تحویل پست داده شد نباشید

واسه من یک هفته بعد از صدور کارت رسید به دستم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)