صفحه 178 از 185 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط aom_a3 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم

الان به فرض ما معافیت کفالت رو گرفتیم
    آیا فردا ، پس فردا ، ماه بعد ، سال بعد و ..... میان بررسی کنن ببینن هنوز اون مشکل ما سرجاش هست یا نه ؟

به فرض پدر یه مشکلی داشته کفالت گرفتیم چند سال دیگه بهتر شده
    بیان بگن که وضع شما خوب شده و بیا برو خدمت

داریم همچین چیزی اصلا ؟
    سلام داداش تاجایی که میدونم معافیت کفالت 30 ماهه هستش بعدش میان بازم یه تحقیق میکنن یه کمیسیون تشکیل میدن و بعد معافیت دائم صادر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nta_xyz نمایش پست ها
    دوستان من وضعیتم داخل سایت به تکمیل پرونده تغییر پیدا کرد این یعنی چی؟ یعنی مشکلی داره پروندم یا روال درستش همینه ؟
    زنگ بزن به نظام وظیفه ببین چخبره. برا منم پرونده م ایراد داشت گواهی اشتغال به تحصیل دوره ارشدم ناقص بود که اصلاحش کردیم. در کل نگران نباش شاید یه گواهی یا مدرکی ناقص باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanochemistry -Urmia University

با سلام. چندجا این این سوالا رو پرسیدم اما به جواب دقیقی نرسیدم. خواهشا کسی که اطلاع دقیق داره جواب بده. آخر تیرماه 97 خدمتم تموم میشه، 1) چند روز طول میکشه کارت پایان خدمت دستم برسه؟ 2) امکانش هست بعد از تسویه از یگان، بدون کارت پایان خدمت برا پاسپورت و ویزا اقدام کنم؟(چون وقتم خیلی کمه اونموقع، تا شروع ترم و رفتنم) 3) الان که حین خدمتم، چجوری میتونم ریزنمرات و اصل مدارکم رو بدون کارت پایان خدمت بگیرم ترجمه کنم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    نهایتا بعد از کلی استرس و دلهره پرونده منم تموم شد و رفت برای صدور کارت. تاریخ های اقدام من اینجوری بود:
    نوع معافیت:معافیت کفالت(ماده 44 مکرر)
    تاریخ درخواست:1396/05/05
    تاریخ صدور برگه معافیت از کمیته امداد امام خمینی (ره):1396/05/25
    تاریخ ثبت در نظام وظیفه:1396/06/13
    تشکیل شورای بدوی:1396/07/06
    ایراد در پرونده به جهت گواهی اشتغال به تحصیل دوره ارشد و تشکیل شورای بدوی دوم:1396/08/16
    معرفی به صدور کارت:1396/09/02
    صدور کارت:؟
    تحویل از پست:؟
    دیگه خیالم راحت شد. آرزوی موفقیت برای همه جوانان ایران زمین!

Junior Member

سلام
    کارتم صادر شد
    صدور کارت : 1396/09/12

سلام دوستان

من درحال حاضر دانشجوی مقطع دکتری در کانادام. بیست و یک ماه خدمت نیروی زمینی ارتش دارم به علاوه سه ماه کسر از خدمت بنیاد نخبگان که این کسری بعد از خروجم صادر شد به همین دلیل من با معافیت تحصیلی خارج شدم و حالا میخوام برای کارت پایان خدمت اقدام کنم. میخواستم ببینم مراحلش چی هست؟ آیا می شه از خارج از ایران اقدام کرد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gognus نمایش پست ها
    سلام
    کارتم صادر شد
    صدور کارت : 1396/09/12
    تحویل از پست چی 1396/09/18

Junior Member

سلام به همه دوستان من هم بعد از کلی دوندگی بالاخره کارت معافیتم رو گرفتم ،مسیری که خودم رفتم رو توضیح میدم شاید به درد کسی بخوره ، من از طریق معافیت ماده 44 مکرر بخاطر فوت پدرم معاف شدم ، هر چقدر از طریق کمیته امداد اقدام کردم من رو پیچوندن و گفتن شرایطش رو نداری اما بدونید از طریق بهزیستی هم میشه اقدام کرد (احساس میکنم بهزیستی کمتر میپیچونه ) من اوایل اردیبهشت در بهزیستی پرونده غیر مستمر برای مادرم تشکیل دادم یه سری مدارک که میخواستن بهشون دادم و اونها بعد از گرفتن استعلام از چند ارگان پرونده سربازی من رو تشکیل دادند ، این رو بدونید که اگر مادتون از جایی مستمری بگیره قبولتون نمیکنن ، خودم دانشجوی ارشد سراسری بودم که درس رو به دلیل یه سری مشکل رها کردم ،من یه داداش دارم که خدمت رفته و ازدواج کرده و یه داداش که کلا سربازی نرفته و مجرد ، خلاصه بعد از استعلامات در مهر ماه برای بازدید اومدن خونمون و دو هفته بعدش به همراه مادرم رفتم کمیسیون بهزیستی و قبول کردن نامه ی معرفی بهزیستی به نظام وظیفه رو بدن ، بعدش رفتم پلیس 110 و پرونده تشکیل دادم و رفتم نظام وظیفه و اونها استعلام از ثبت احوال گرفتن و بعد یک ماه در تاریخ 29 آبان با مادرم رفتیم کمیسیون نظام وظیفه و معاف شدم و فیش ها رو پرداخت کردم در تاریخ 12 آذر معرفی به صدور شدم و در تاریخ 20 آذر کارتم صادر شد و نهایتا در تاریخ 23 آذر ماه کارت رو از پستچی گرفتم . امیدوارم کار همه درست بشه ، ...در زندگی هیچگاه نا امید نشو زندگی به بودنت نیاز دارد...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من معاف شدم ولی کارتم نزدیک به چند وقته تو قسمت صدور کارت گیر کرده کسی می دونه چند وقت باید صبر کنم.شده برام یه معضل این موضوع..

Junior Member

سلام دوستان من الان ۱۷ سالمه و میخام بدونم اگه سال دیگه برای ویزای تحصیلی اقدام کنم مشکلی برام پیش نمیاد یعنی میشه بدون معافیت با وثیقه خارج شد یا هر شرط دیگه؟ فقط مطمعن شم که میتونم بدون دردسر خارج شم؟ ممنون میشم جواب بدبن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)