صفحه 20 از 185 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام

يعني تاييد شده و در حال كارهاي اداري مثل ثبت و صدور و... است نهايتا تا 1 يا 2 خرداد كارتت مياد در خونه.

تبريك.

Junior Member

Angry

با سلام. خدا خيرتون بده راهنماييم كنين نميدونم چرا كارتم نمياد!!؟؟ من الان تركيه دارم درس ميخونم مجوز يكبار خروج گرفتم تا كارتم بياد. عموم همش ميره پليس +10 بهش ميگن هنوز كارت چاپ نشده بخدا بدجور حالم بده يكي راهنماييم كنه......
    رای کمیسیون 89/12/12
    معرفی صدور کارت: 90/1/16

خيلي ممنونم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental health / Tehran university of medical sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط adil65 نمایش پست ها
    با سلام. خدا خيرتون بده راهنماييم كنين نميدونم چرا كارتم نمياد!!؟؟ من الان تركيه دارم درس ميخونم مجوز يكبار خروج گرفتم تا كارتم بياد. عموم همش ميره پليس +10 بهش ميگن هنوز كارت چاپ نشده بخدا بدجور حالم بده يكي راهنماييم كنه......
    رای کمیسیون 89/12/12

خيلي ممنونم....
    من هم 89/12/17 پرونده ام ثبت شد و 90/1/11 معرفی صدور کارت شده بودم ، کلا بخاطر عوض شدن نوع کارت ها زمان تحویل آن ها زیاد شده ، بمن 90/2/15 کد رهگیری پست گرفتم که تا الان در هیچ اداره پستی نرفته!
    شما هم به امید خدا با توجه به تعطیلی روز شنبه این هفته ، احتمالا فردا یا پس فردا کارتتان بار کد پست خواهد خورد، نگران نباشید

تو رو خدا یکی راهنمایی کنه!
    14/02 مدارک را کامل کردم برای معافی پزشکی! که امروز خیلی اتفاقی رفته بودم پلیس +10 که دیدم امروز ثبت شده منتظر رویت مشمول! تورو خدا بگید این چیه؟ کسی تا حالا تجربه اینو داشته یا نه؟
    یعنی همون رویت سرهنگ هست؟ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من بعد از یک ماه به پلیس +10 رجوع کردم نه 2-3 روز بعد از تکمیل پرونده! در نتیجه زیاد از شرایط قبل آن خبر ندارم و تا بحال هم رویت مشمول را نشنیدم، اما شاید نقص مدرکی در پرونده تان باشد. اما اگر رای به معافیت شما داده شده و هزینه های مربوط به کارت را (100 هزار تومان + کمی خورده ریز ) واریز کردید و پرونده تان را کامل کردید اصلا نگران نباشید. بنظرم بهترین مرجع برای رفع نگرانیتان بخش پاسخگویی به سئوالات در نظام وظیفه است

سلام به دوستان گرامی
    با تشکر از تمام دوستانی که منو در این زمینه و مشکلم راهنمایی کردند! باید عرض کنم که امروز ساعت 8 ن.و بودم! و گفت که مشکلی نیست و هنوز وضعیت جدیدت در سیستم ثبت نشده! پس می نویسه : منتظر رویت مشمول
    این هم تجربه خوبی شد که بقیه دوستان به این مشکل بر نخورند! اینو هم عرض کنم که 2 تا دفتر پلیس+10 بهم گفتند چرا نرفتی ن.و و اینکه حتما فردا برو! این شد برای ما معضل!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط usa نمایش پست ها
    من هم 89/12/17 پرونده ام ثبت شد و 90/1/11 معرفی صدور کارت شده بودم ، کلا بخاطر عوض شدن نوع کارت ها زمان تحویل آن ها زیاد شده ، بمن 90/2/15 کد رهگیری پست گرفتم که تا الان در هیچ اداره پستی نرفته!
    شما هم به امید خدا با توجه به تعطیلی روز شنبه این هفته ، احتمالا فردا یا پس فردا کارتتان بار کد پست خواهد خورد، نگران نباشید

من بعد از یک ماه به پلیس +10 رجوع کردم نه 2-3 روز بعد از تکمیل پرونده! در نتیجه زیاد از شرایط قبل آن خبر ندارم و تا بحال هم رویت مشمول را نشنیدم، اما شاید نقص مدرکی در پرونده تان باشد. اما اگر رای به معافیت شما داده شده و هزینه های مربوط به کارت را (100 هزار تومان + کمی خورده ریز ) واریز کردید و پرونده تان را کامل کردید اصلا نگران نباشید. بنظرم بهترین مرجع برای رفع نگرانیتان بخش پاسخگویی به سئوالات در نظام وظیفه است
    سلام
    منم کارتم ۱۵ اردیبهشت بارکد خورده، منم پیگیری کردم هنوز هیچ مرکز پستی نیست. به شما چی گفتن؟ گفتن تا کی میرسه دستت؟ من فوری احتیاج دارم به کارتم باید چیکار کنم؟

مرسی

سلام
    منم کارتم ۱۵ اردیبهشت بارکد خورده، منم پیگیری کردم هنوز هیچ مرکز پستی نیست. به شما چی گفتن؟ گفتن تا کی میرسه دستت؟ من فوری احتیاج دارم به کارتم باید چیکار کنم؟

مرسی
    خوب برای منم از موقعی که بار کد داد تا تو سایت پست زد از منطقه 16 تهران خارج شد تقریبا 7 روز طول کشید از موقعی هم که زد از تهرن خارج شده تا رسید دست خودم 72 ساعت طول کشید. از سایت اداره پست هر روز چک کن ببین.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط adil65 نمایش پست ها
    رای کمیسیون 89/12/12

خيلي ممنونم....
    با سلام
    دوست عزیز مشکل شما چی هست؟! منم مجوز یکبار خروج داشتم و الان یک سال و نیم هست که در خارج هستم. دفعه ی بعدی که برگشتید باید برای خروج مجدد تشریف ببرید اداره گذرنامه و با تحویل کارت معافی به صورت کامپیوتری این مجوز دائمی میشه.
    کارت من یکروز بعد از اینکه من پاسپورت با یکبار مجوز خروج گرفتم اومد و هر کاری کردم نشد درست کنم. حتما باید یکبار را خارج بشید و بعد بتونید درست کنید. پس نگران نباشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

من 14/2/90بارکد خورده کی میرسه دستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1281 نمایش پست ها
    من 14/2/90بارکد خورده کی میرسه دستم؟
    بین 1 هفته تا 10 روز دیگر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز مشکل شما چی هست؟! منم مجوز یکبار خروج داشتم و الان یک سال و نیم هست که در خارج هستم. دفعه ی بعدی که برگشتید باید برای خروج مجدد تشریف ببرید اداره گذرنامه و با تحویل کارت معافی به صورت کامپیوتری این مجوز دائمی میشه.
    کارت من یکروز بعد از اینکه من پاسپورت با یکبار مجوز خروج گرفتم اومد و هر کاری کردم نشد درست کنم. حتما باید یکبار را خارج بشید و بعد بتونید درست کنید. پس نگران نباشید

با سلام/ آخه من یه مشکل برام پیش اومده باید برگردم ایران!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)