صفحه 21 از 185 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام 14/2/90پلیس +10گفت بارکد خورده کارت معافیتت اومدم سایت اداره پست کد رهگیری رو زدم مینویسه هیچ گزارشی در مورد این مرسوله ارسال نشده کسانیکه کارتشون اومده بگن از تاریخ بارکد زدن چند روزه دستم میرسه؟چون خیلی لازمه

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید... عموم رفته پلیس+10 کد رهگیری دادن/ میرم سایت tntsearch.post.ir کد رو میزنم میگه>>>>اطلاعات مربوط به مرسوله ارسال نشده است/ یعنی چی؟؟؟ خیلی واجبه برام.من الان ترکیه م باید برگردم ایران نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید... عموم رفته پلیس+10 کد رهگیری دادن/ میرم سایت tntsearch.post.ir کد رو میزنم میگه>>>>اطلاعات مربوط به مرسوله ارسال نشده است/ یعنی چی؟؟؟ خیلی واجبه برام.من الان ترکیه م باید برگردم ایران نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adil65 نمایش پست ها
    سلام اتفاقا برای منم همین پیغام میاد؟رفتم پست میگن وقتی ارسالش کنن باید اول ثبت سیستم بشه بعد میرسه پست شهرستانی که هستی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1281 نمایش پست ها
    سلام اتفاقا برای منم همین پیغام میاد؟رفتم پست میگن وقتی ارسالش کنن باید اول ثبت سیستم بشه بعد میرسه پست شهرستانی که هستی
    سلام امروز یعنی 27/2که هست زنگ زدم پست مرکزی خراسان رضوی بهش گفتم که برا من همچین پیغامی میاد گفت بارکدتو بده بعد اونم وارد کرد گفت که هنوز تحویل پست تهران هم نشده که این پیغامو میده

امروز رفتم پلیس +10 گفت 19/02 معرفی به صدور کارت شدی!(14/02 ) تکمیل مدارک! اما نکته اینه که روز 19/02 که رفته بودم برام زده بود "منتظر رویت مشمول" که پلیس +10 بهم گفت برو ن.و ببین مشکل کار کجاست! اونجا که رفتم گفت وضعیت جدیدت در سیستم ثبت نشده!حالا یک سوال!زمانی که زده معرفی به صدور کارت تاکی کارت میاد؟ و سوال دیگه: ممکنه مشکلی در روندش پیش بیاد؟

Junior Member

دوست من کارت معافیت مهمولا دو الی سه ماه طول میکشه.زیاد به حرف کارمند +10 گوش نکن خودت پیگیر باش.من برای کارت سوختم رفتم و کارمنده گفت آدرس رو عوض کردماما عوض نشده بود.تا جواب قطعی هم نگرفتی ول کن قضیه نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    امروز رفتم پلیس +10 گفت 19/02 معرفی به صدور کارت شدی!(14/02 ) تکمیل مدارک! اما نکته اینه که روز 19/02 که رفته بودم برام زده بود "منتظر رویت مشمول" که پلیس +10 بهم گفت برو ن.و ببین مشکل کار کجاست! اونجا که رفتم گفت وضعیت جدیدت در سیستم ثبت نشده!حالا یک سوال!زمانی که زده معرفی به صدور کارت تاکی کارت میاد؟ و سوال دیگه: ممکنه مشکلی در روندش پیش بیاد؟
    سلام من 9/1معرفی به صدور خوردم و14/2بارکد حدودا در بازه زمانی 30تا 35روز اما هنوزکه دستم نرسیده.خاطر جم باش که معرفی به صدور خوردی دیگه مشکلی نیست مگر عکست مشکل داشته باشه که به من گفتن اگه مشکلی باشه به تلفنایی که دادی زنگ میزنیم تا بیای برطرف کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1281 نمایش پست ها
    سلام من 9/1معرفی به صدور خوردم و14/2بارکد حدودا در بازه زمانی 30تا 35روز اما هنوزکه دستم نرسیده.خاطر جم باش که معرفی به صدور خوردی دیگه مشکلی نیست مگر عکست مشکل داشته باشه که به من گفتن اگه مشکلی باشه به تلفنایی که دادی زنگ میزنیم تا بیای برطرف کنی
    آخه مشکل اینجاست که تلفنی که به ن.و داده بودم عوض شده!!!!!!!!!! جایی هست که بشه اینو پیگیری کرد؟؟؟ یا اینکه ممکنه پلیس +10 اشتباه کنه که بگه معرفی به صدور کارت شدی؟

زنگ بزن به یکی از دفاتر دیگه پلیس +10یا پلیس +10شهردیگه ای تا مطمئن بشی که معرفی به صدور خوردی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)