صفحه 23 از 185 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1281 نمایش پست ها
    سلام کارت منم امد
    28/12/89 ثبت پلیس +10
    9/1/90معرفی به صدور
    14/2/90بارکد پستی
    28/2/90تحویل منطقه 16پست تهران
    30/2/90ارسال از اداره پست مشهدبه شهرستان خودمون
    1/3/90نحویل به خودم
    تاریخ صدورش از روز معرفی به صدور کارت هستش
    مبارک باشه! نوش جونت! اما حالا که کارتت اومد نری دیگه اینوری پیدات هم نشه ها! بیا سر بزن!
    راستی این تاخیر 2 هفته ای در تحویل به پست انگار داره اپیدمی میشه! شایدم قبل از عید نظام وظیفه خیلی شلوغ بوده! کسی خبر نداره؟؟؟؟؟؟
    برای دوستان دیگه که قبل از اردیبهشت کارتشون اومده! از وقتی که بارکد خورده تا بدستشون رسیده ماکزیمم 10 روز طول کشیده!
    ویرایش توسط sim83 : May 23rd, 2011 در ساعت 12:54 PM

Junior Member

سلام دوستان . ممنون میش اگه لطف کنید و سوال من رو هم جواب بدید

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط usliker نمایش پست ها
    سلام دوستان . ممنون میش اگه لطف کنید و سوال من رو هم جواب بدید

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی
    بله روی همون پاسپورت بهتون میدن. شما وقتی کارت معافیت رو گرفتی به همرا شناسنامه و کارت ملیت میری اداره مرکزی گذرنامه(ستارخان) ، اونجا پاسپورت رو ازت میگیرن و فردا صبحش با مجوز خروج دائمی بهت تحویل میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

سلام
    من 90/2/7 رای کمیسیون رو گرفتم
    90/2/12 مدارک و فیش رو تحویل دادم
    امروز 90/3/8 رفتم پلیس +10 میگه منتظر رویت مشمول رفتم نظام وظیفه میگن مشگلی نیست برو کارتت میاد
    یکم منو راهنمایی کنید یعنی چی ؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m051 نمایش پست ها
    سلام
    من 90/2/7 رای کمیسیون رو گرفتم
    90/2/12 مدارک و فیش رو تحویل دادم
    امروز 90/3/8 رفتم پلیس +10 میگه منتظر رویت مشمول رفتم نظام وظیفه میگن مشگلی نیست برو کارتت میاد
    یکم منو راهنمایی کنید یعنی چی ؟
    صبر داشته باشید میاد. یک هفته دیگه دو مرتبه به +10 مراجعه کنید و بپرسید به اداره صدور معرفی شده اید یا خیر. حتما باید شده باشید در یکماه، بعد هم بپرسید که آیا بارکد گرفته اید یا نه. بارکد گرفته باشید یعنی تحویل پست داده شده. مورد خاصی نیست کاری از دست شما در این مراحل ساخته نیست و باید منتظر بمانید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام
    آقا از زماني که معرفي به صدور کارت شدي تا زماني که بارکدپستي گرفتي چقدر طول کشيد؟
    واسه ي من 1390/03/04 معرفي به صدور شده.
    ميشه الان برم ن.و يه نامه بدن که من معاف شدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

maziyarsh
    جون امروز رفتم نظام وظیفه یه دفتر داد گفت این تو رو بخون .
    رو دفتره نوشته بود "اسامی معاف شدگان سال 90" اسممو پیدا کردم بالای صفحه نوشته بود 20/2/90
    به مسئولش نشون دادم گفت اسمتو فرستادیم
    گفت چهل روز طول میکشه تا بره برای صدور کارت
    قبل اینکه معاف شیم فقط خدا خدا میکردیم معاف شیم الان که معاف شدم طول کشیدن این کارته رفته تو مغزم بگفته نظام وظیفه 3 ماه طول میکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m051 نمایش پست ها
    maziyarsh
    جون امروز رفتم نظام وظیفه یه دفتر داد گفت این تو رو بخون .
    رو دفتره نوشته بود "اسامی معاف شدگان سال 90" اسممو پیدا کردم بالای صفحه نوشته بود 20/2/90
    به مسئولش نشون دادم گفت اسمتو فرستادیم
    گفت چهل روز طول میکشه تا بره برای صدور کارت
    قبل اینکه معاف شیم فقط خدا خدا میکردیم معاف شیم الان که معاف شدم طول کشیدن این کارته رفته تو مغزم بگفته نظام وظیفه 3 ماه طول میکشه

ميشه الان برم ن.و يه نامه بدن که من معاف شدم؟

Junior Member

سلام دوستان. من 8 خرداد معافیت پزشکیم قطعی شد (رای نهایی کمیسیون پزشکی). فرداشم بردم پولهارو واریز کردم و فیشها رو بردم نظام وظیفه. امروز رفتم از دانشگاه گواهیفارغ التحصیلی رو بگیرم گفتن وضعیت نظام وظیفت چه جوریه؟ گفتم والا معافیتم قطعیه ولی طول میکشه تا کارت معافیت برسه دستم. گفتن ما اینجوری نمی تونیم مدرک بدیم ولی اگه چیزی بیاری که ثابت کنه معافیتت قطعیه اون وقت مشکلی نیست. حالا من چیکار باید بکنم؟ ظاهرا قبلا نظام وظیفه یه گواهی موقت می داد تا اینکه کارت برسه دستمون ولی الان نمی دن (اینو از اون سرهنگی که فیش ها رو تحویل گرفت پرسیدم). ضمنا یکی از دوستان تو کامنتهای بالا گفتن که بعد از 14 روز از واریز پولها و تکمیل مدارک می تونی گواهی موقت بگیری. این حرف درسته؟؟؟ لطفا کمکم کنید. این مدرکه خیلی برام ضروریه..
    ویرایش توسط vahid729 : June 1st, 2011 در ساعت 01:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 8 خرداد معافیت پزشکیم قطعی شد (رای نهایی کمیسیون پزشکی). فرداشم بردم پولهارو واریز کردم و فیشها رو بردم نظام وظیفه. امروز رفتم از دانشگاه گواهیفارغ التحصیلی رو بگیرم گفتن وضعیت نظام وظیفت چه جوریه؟ گفتم والا معافیتم قطعیه ولی طول میکشه تا کارت معافیت برسه دستم. گفتن ما اینجوری نمی تونیم مدرک بدیم ولی اگه چیزی بیاری که ثابت کنه معافیتت قطعیه اون وقت مشکلی نیست. حالا من چیکار باید بکنم؟ ظاهرا قبلا نظام وظیفه یه گواهی موقت می داد تا اینکه کارت برسه دستمون ولی الان نمی دن (اینو از اون سرهنگی که فیش ها رو تحویل گرفت پرسیدم). ضمنا یکی از دوستان تو کامنتهای بالا گفتن که بعد از 14 روز از واریز پولها و تکمیل مدارک می تونی گواهی موقت بگیری. این حرف درسته؟؟؟ لطفا کمکم کنید. این مدرکه خیلی برام ضروریه..
    منم مثل شما بودم برو نظام وظيفه گواهي بهت ميدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)