صفحه 24 از 185 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط stonystony نمایش پست ها
    منم مثل شما بودم برو نظام وظيفه گواهي بهت ميدن.
    تشریف ببرید ن.و ! باجه 5 یا 7 راهنماییتون می کنند!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    تشریف ببرید ن.و ! باجه 5 یا 7 راهنماییتون می کنند!
    فقط بايد معرفي به صدور شده باشي

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید منظور از معرفی به صدور چیه؟ دوباره نامه میاد برامون یا اینکه خودمون باید پیگیر باشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید منظور از معرفی به صدور چیه؟ دوباره نامه میاد برامون یا اینکه خودمون باید پیگیر باشیم؟
    زنگ بزن پليس+10 بگو ببينن کارتت تو چه مرحله اي هست اگر معرفي به صدور شده برو ن.و

پیش فرض 3 سوال

سلام
    خسته نباشید
    من 3 تا سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم.اول آخری رو میپرسم که مهمتره:
    3-من 90/02/31 مدارکم رو تکمیل کردم و فیشها رو تحویل دادم.حداقل و حداکثر چقدر طول میکشه تا به پست تحویل بشه ؟؟؟
    1-دوستانی که برای پیگیری زنگ زدن پلیس+10 به کدوم شعبه زنگ زدن ؟؟؟ چون من زنگ زدم به همونجایی که ازش فرستادم گفت باید حضورا بیای تا بهت بگیم بعد زنگ زدم به یه شعبه دیگه گفت از همونجایی که فرستادی پیگیری کن.میتونید یه شماره به من بدید که پاسخگو باشه ؟؟؟
    2-راست میگن اگه از این کارتها کپی بگیری چیپش میسوزه ؟؟؟ اگر آره پس اگر فردا پسفردا کپیش رو جایی ازمون خواستن چیکار کنیم ؟؟؟
    ممنون

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا نباید خواست .

پیش فرض پاسخ : 3 سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA144 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    من 3 تا سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم.اول آخری رو میپرسم که مهمتره:
    3-من 90/02/31 مدارکم رو تکمیل کردم و فیشها رو تحویل دادم.حداقل و حداکثر چقدر طول میکشه تا به پست تحویل بشه ؟؟؟
    1-دوستانی که برای پیگیری زنگ زدن پلیس+10 به کدوم شعبه زنگ زدن ؟؟؟ چون من زنگ زدم به همونجایی که ازش فرستادم گفت باید حضورا بیای تا بهت بگیم بعد زنگ زدم به یه شعبه دیگه گفت از همونجایی که فرستادی پیگیری کن.میتونید یه شماره به من بدید که پاسخگو باشه ؟؟؟
    2-راست میگن اگه از این کارتها کپی بگیری چیپش میسوزه ؟؟؟ اگر آره پس اگر فردا پسفردا کپیش رو جایی ازمون خواستن چیکار کنیم ؟؟؟
    ممنون
    نمی دونم بگم 3-2-1 یا چجوری به ترتیب جواب سوالات را به حضورتون عرض کنم!
    3.ببینید معمولا 2 روز کاری طول می کشه که معرفی به صدور بشید! در همین پستها هم بودند دوستانی که این زمان خیلی بیشتر طول کشیده بود! معمولا یک ماه یا کمی بیشتر از زمان معرفی به صدور طول می کشه تا بارکد پستی بهتون بدند!
    1.آقا فرقی نمی کنه کدوم شعبه! سیستم مال سراسر کشوره!این حرف چرت محض هست که از جایی که فرستادی پیگیری کن! اینا نمی خوان تلفنی جواب بدن! زحمت بکش و برو اونجا! شماره خاصی نداره!
    2.من که تا حالا نشنیدم کارت دوستان بسوزه! حالا همین هست که می دن! دیگه چه بسوزه چه نسوزه آش کشکیه که باید میلش کنیم! یک کپی بگیر ازش بقیه را از روی کپی اون بگیر! می تونی اسکن هم در سیستم داشته باشی که هر وقت خواستی اونو پرینت بگیری که دیگه با هر بار کپی کیفیتش بدتر نشه!

Junior Member

سلام دوستان. من 8خرداد معافیتم قطعی شد و پس فرداش پولهارو واریز کردم و فیشها رو تحویل ن.و دادم. حدودا چند روز بعد باید برای پیگیری معرفی به صدرو اقدام کنم؟ ضمنا یکی از دوستام می گفت که اگه خودت مرتب پیگیر باشی کارت معافیتت خیلی زودتر می رسه دستت. نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 8خرداد معافیتم قطعی شد و پس فرداش پولهارو واریز کردم و فیشها رو تحویل ن.و دادم. حدودا چند روز بعد باید برای پیگیری معرفی به صدرو اقدام کنم؟ ضمنا یکی از دوستام می گفت که اگه خودت مرتب پیگیر باشی کارت معافیتت خیلی زودتر می رسه دستت. نظر شما چیه؟
    سلام! کاش پستهای گدشته را کمی مطالعه می فرمودید!حداقل همین پست قبلی رو می خواندید!
    نه خودتون پیگری کنید هیچ تاثیری نداره! فقط اگر عکستون مشکل داشته باشه یا در کل مشکلی باشه می تونید اقدام کنید!

Junior Member

سلام
    درحین آموزشی برای چشم معاف شدم. به کمیسیون تهران رفتم و معاف شدم و به حوزه نظام وظیفه شهر خودمون رفتم و مدارک معافیت به همراه فیش دادم. گفتن 40 روز دیگه میاد در خونه! حالا میخوام چشمام رو عمل کنم صبر کنم کارتم بیاد یا قبل از اینکه بیاد عمل کنم اصلا مشکلی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shokre نمایش پست ها
    سلام
    درحین آموزشی برای چشم معاف شدم. به کمیسیون تهران رفتم و معاف شدم و به حوزه نظام وظیفه شهر خودمون رفتم و مدارک معافیت به همراه فیش دادم. گفتن 40 روز دیگه میاد در خونه! حالا میخوام چشمام رو عمل کنم صبر کنم کارتم بیاد یا قبل از اینکه بیاد عمل کنم اصلا مشکلی نیست؟
    سلام! این دیگه با خودتونه اما اگر کمی صبر داشته باشید هم خوبه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)