صفحه 25 از 169 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام دوستان. ببخشید منظور از معرفی به صدور چیه؟ دوباره نامه میاد برامون یا اینکه خودمون باید پیگیر باشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید منظور از معرفی به صدور چیه؟ دوباره نامه میاد برامون یا اینکه خودمون باید پیگیر باشیم؟
    زنگ بزن پليس+10 بگو ببينن کارتت تو چه مرحله اي هست اگر معرفي به صدور شده برو ن.و

Junior Member

سلام دوستان. من 8خرداد معافیتم قطعی شد و پس فرداش پولهارو واریز کردم و فیشها رو تحویل ن.و دادم. حدودا چند روز بعد باید برای پیگیری معرفی به صدرو اقدام کنم؟ ضمنا یکی از دوستام می گفت که اگه خودت مرتب پیگیر باشی کارت معافیتت خیلی زودتر می رسه دستت. نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 8خرداد معافیتم قطعی شد و پس فرداش پولهارو واریز کردم و فیشها رو تحویل ن.و دادم. حدودا چند روز بعد باید برای پیگیری معرفی به صدرو اقدام کنم؟ ضمنا یکی از دوستام می گفت که اگه خودت مرتب پیگیر باشی کارت معافیتت خیلی زودتر می رسه دستت. نظر شما چیه؟
    سلام! کاش پستهای گدشته را کمی مطالعه می فرمودید!حداقل همین پست قبلی رو می خواندید!
    نه خودتون پیگری کنید هیچ تاثیری نداره! فقط اگر عکستون مشکل داشته باشه یا در کل مشکلی باشه می تونید اقدام کنید!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Junior Member

سلام
    درحین آموزشی برای چشم معاف شدم. به کمیسیون تهران رفتم و معاف شدم و به حوزه نظام وظیفه شهر خودمون رفتم و مدارک معافیت به همراه فیش دادم. گفتن 40 روز دیگه میاد در خونه! حالا میخوام چشمام رو عمل کنم صبر کنم کارتم بیاد یا قبل از اینکه بیاد عمل کنم اصلا مشکلی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shokre نمایش پست ها
    سلام
    درحین آموزشی برای چشم معاف شدم. به کمیسیون تهران رفتم و معاف شدم و به حوزه نظام وظیفه شهر خودمون رفتم و مدارک معافیت به همراه فیش دادم. گفتن 40 روز دیگه میاد در خونه! حالا میخوام چشمام رو عمل کنم صبر کنم کارتم بیاد یا قبل از اینکه بیاد عمل کنم اصلا مشکلی نیست؟
    سلام! این دیگه با خودتونه اما اگر کمی صبر داشته باشید هم خوبه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    سلام! این دیگه با خودتونه اما اگر کمی صبر داشته باشید هم خوبه!
    دوست عزیز ممنون از جواب شما، ولی جواب دقیق تری میخوام،با خودمونه یعنی چی؟!سوالم اینه وقتی کمیسیون تایید کرده و با پادگان تسویه شده ممکنه بازم نیاز مجدد به دکتر و کمیسیون و....باشه یا ی جوری خلاصه به مشکل بخورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shokre نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از جواب شما، ولی جواب دقیق تری میخوام،با خودمونه یعنی چی؟!سوالم اینه وقتی کمیسیون تایید کرده و با پادگان تسویه شده ممکنه بازم نیاز مجدد به دکتر و کمیسیون و....باشه یا ی جوری خلاصه به مشکل بخورم؟
    نه دوست عزیز دیگه مشکلی نمی خورید! فقط باید منتظر باشید تا کارت به دستتون برسه! حالا می خواهید وضعیت چشمانتون رو ترمیم کنید دیگه با خودتونه! اما بنظرم کار از محکم کاری عیب نمی کنه! کمی صبر کنید!
    در ضمن چشمتون همیشه بی بلا!!!!!
    ویرایش توسط sim83 : June 7th, 2011 در ساعت 12:32 PM

امروز رفتم پلیس +10 ! گفت 03/09 بارکد پستی خورده! اما در سیستم پست هنوز اطلاعاتی در مورد کارت نبود
    رای کمیسیون 02/13
    تکمیل مدارک 02/14
    معرفی به صدور کارت 02/19
    بارکد پستی 03/09
    امروز 03/17 هنوز اطلاعاتش در پست نیست!!!!!

امروز 2تا پلیس +10 که سر راهم بود رفتم و هر دوتاشون گفتند هنوز معرفی به صدور هست! اما همون پ+10 که از اونجا مدارکو فرستادم گفت :03/09 بارکد خورده و بهم بارکد دادند!

پلیس +10 دومی که رفته بودم به کارمندش گفتم یک پ+10 دیگه بهم بارکد دادند! ایشون فرمودند بارکد کاذب هست! بنظرتون میشه بارکد کاذب بدند؟ کسی تا حالا با همچین موردی برخورد کرده؟
    دیگه خدا می دونه این قضیه بارکد کاذب دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)