صفحه 3 از 185 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

علی اکبر خان شما میری همون ساختمون توی نظام وظیفه که کارای معافی را انجام دادی ، از اون خانم هایی که موارد معافی را ثبت میکنند میگی نامه تائیدیه معافیت دائم برای صدور گذرنامه میخوای بعد میبری مهرش میکنند و برات توی 1 پاکت لاک مهر کرده میذارند و اونو میبری گذرنامه حله ( البته بعدا که کارت معافیتت آمد باید 1 کپیشو حتما به گذرنامه بدی وگرنه گذرنامت موقت حساب میشه ) نگران نباش کار شما روتین و مشکلی نداری
    I am back to AA.

باسلام خدمت دوستان.من از استان گیلان هستم.شهرستان رودسر.دوستان 1شنبه همین هفته کمیسیون معافیت کفالت من بگذار شد.واز توی این کمیسیون من معاف شدم.نوع معافیت هم مادر فاقد همسر بوده است.
    به من شماره حساب دادن 1دونه 3850 تومنی و1دونه 1000تومنی واریز کردم.و1دونه هم از اداره پست فیش 2200تومنی خریدم و با پاکت مخصوص کارت معافی دادم به وظیفه عمومی شهرستان.وگفت برو ما پروندرو میفرستیم که صادر بشه.اما هرچی سوال میکنم چقدر طول میکشه بی معرفتا هیچی جواب نمیدن.خیلی بد و تند هم برخورد میکنن.
    تورو خدا اگه کسی میدونه بگه چه مدت طول میکشه کارت بیاد دستم.
    الان اینا پرونده رو چندروز نگه میدارن تا بفرستن؟اینا پاسخگو نیستن من از کجا میتونم پیگیری کنم که کارتم صادر میشه؟

با تشکر از دوستان که به این زودی پاسخ دادن. ;D
    اما من از اصفهان اقدام کردم و مدارکما فرستادن تهران و باید اونجا پیگیری کنم.
    میشه بگید تهران کجا باید برم دنبالش؟ آدرسش کجاس؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilExtreme
    باسلام خدمت دوستان.من از استان گیلان هستم.شهرستان رودسر.دوستان 1شنبه همین هفته کمیسیون معافیت کفالت من بگذار شد.واز توی این کمیسیون من معاف شدم.نوع معافیت هم مادر فاقد همسر بوده است.
    به من شماره حساب دادن 1دونه 3850 تومنی و1دونه 1000تومنی واریز کردم.و1دونه هم از اداره پست فیش 2200تومنی خریدم و با پاکت مخصوص کارت معافی دادم به وظیفه عمومی شهرستان.وگفت برو ما پروندرو میفرستیم که صادر بشه.اما هرچی سوال میکنم چقدر طول میکشه بی معرفتا هیچی جواب نمیدن.خیلی بد و تند هم برخورد میکنن.
    تورو خدا اگه کسی میدونه بگه چه مدت طول میکشه کارت بیاد دستم.
    الان اینا پرونده رو چندروز نگه میدارن تا بفرستن؟اینا پاسخگو نیستن من از کجا میتونم پیگیری کنم که کارتم صادر میشه؟
    من توی تهران اقدام کردم و سه هفته ای کارت رو گرفتم.
    شما که شهرستان هستی هم فکرمیکنم حداکثر یکماهه کارتت رو بگیری

دوست محترم شما هم معافیت کفالت گرفتید؟از برگذاری کمیسیونتون 3هفته طول کشید؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من از تبریز اقدام کردم گفتن 2 ماه طول میکشه کارتت بیاد

به نظرتون خودم برم دنبالش زودتر می تونم بگیرم؟

دوست محترم شما هم معافیت کفالت گرفتید؟از برگذاری کمیسیونتون 3هفته طول کشید؟
    بله.
    من همون روزی که کمیسیون برگزار شد پول رو ریختم به حساب و پاکت و عکس روهم دادم بهشون. سه هفته بعدش کارت معافیت اومد دم در خونه.
    شما اگه کارت خیلی واجب باشه میتونی قبل از صدور کارت هم گواهی معافیت از نظام وظیفه بگیری.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

برای پاسپورت گرفتن می خوام. می گن اوایل یه گواهی سه ماهه می دادن ولی الان چون کارت یه کم زودتر میاد دیگه اونم الان نمی دن

نقل قول نوشته اصلی توسط relax
    بله.
    من همون روزی که کمیسیون برگزار شد پول رو ریختم به حساب و پاکت و عکس روهم دادم بهشون. سه هفته بعدش کارت معافیت اومد دم در خونه.
    شما اگه کارت خیلی واجب باشه میتونی قبل از صدور کارت هم گواهی معافیت از نظام وظیفه بگیری.

اخه مشکل من اینجاست که اینقدر برخورد رییس نظام وظیفه رودسر وکارکنانش با مردم زشته که ادم پشیمون میشه از بدنیا اومدنش.اسم رییسشم سرگرد فیضی هست.واقعا موندم کی به اینا درجه میده.
    امروز رفتم گفتم شماره معافیت منو کی مشخص میکنید گفت پسر اینجا کارت تموم شده برو خونت بشین تا کاررتت بیاد میگم میخوام برم مشکل دارم دیونم کردند.
    رفتن پلیس +10 میگن تا شماره نباشه نمیشه.
    اینام اصلا جوابگو نیستند بیشترم که اصرار میکنی توهین میکنن

اخه مشکل من اینجاست که اینقدر برخورد رییس نظام وظیفه رودسر وکارکنانش با مردم زشته که ادم پشیمون میشه از بدنیا اومدنش.اسم رییسشم سرگرد فیضی هست.واقعا موندم کی به اینا درجه میده.
    امروز رفتم گفتم شماره معافیت منو کی مشخص میکنید گفت پسر اینجا کارت تموم شده برو خونت بشین تا کاررتت بیاد میگم میخوام برم مشکل دارم دیونم کردند.
    رفتن پلیس +10 میگن تا شماره نباشه نمیشه.
    اینام اصلا جوابگو نیستند بیشترم که اصرار میکنی توهین میکنن
    در مورد برخوردها کلا همه جا مثل همه و تعریفی نداره!
    نمیدونم شاید بتونی به نظام وظیفه تهران زنگ بزنی و ازشون بپرسی شاید بتونن بهت کمک کنن.
    (میخواستم شماره تماس رو هم بذارم ولی نمیدونم چرا فعلا سایت نظام وظیفه کار نمیکنه!. کافیه توی google بزنی سازمان نظام وظیفه عمومی تا سایت رو پیدا کنی.تا اونجا که یادم میاد شماره تماس هم اونجا بود)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)