صفحه 30 از 185 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1367 نمایش پست ها

آره، سفرِ اجتناب ناپذیره گوئی. من فردا قطعاً میرم، میاد بیاد.
    بعدش اینکه، منم مثه دوستمون
    narimanid فک می کنم احتمالاً کارتامون تو یه محدوده ی زمانی بیاد.
    با ای اوصاف فردا یک سفر هم به "ستارخان-اداره ی گذرنامه" خواهم داشت، میاد، بیاید.P:
    سلام! دوست عزیزم اومدی حتما بیا بگو چه خبر شده! من تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم! شاید یکشنبه دیگه برم ن.و! حالا شما زحمت کشیدی بگو چی شد!؟
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Junior Member

من هم 90/3/2 معرفی به صدور خوردم، تا الان نیومده . . .
    البته ن.و. گفت بین 30 تا 40 روز طول میکشه بیاد،
    پ10+ هم رفتم گفت تا آخر خرداد صبر کن،
    خودم هم میگم تا آخر تیر باید صبر کنم . . .

یه سوال، کارتا بصورت هوشمند شده یا همون کارتایی هست که قبلا بود؟
    ویرایش توسط alfredooo : June 21st, 2011 در ساعت 07:55 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alfredooo نمایش پست ها
    من هم 90/3/2 معرفی به صدور خوردم، تا الان نیومده . . .
    البته ن.و. گفت بین 30 تا 40 روز طول میکشه بیاد،
    پ10+ هم رفتم گفت تا آخر خرداد صبر کن،
    خودم هم میگم تا آخر تیر باید صبر کنم . . .

یه سوال، کارتا بصورت هوشمند شده یا همون کارتایی هست که قبلا بود؟
    فکر کنم همین روزا دیگه کارتت بیاد.کارتها هم که خیلی وقته به صورت هوشمند شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    فکر کنم همین روزا دیگه کارتت بیاد.کارتها هم که خیلی وقته به صورت هوشمند شده.
    مال منم 90/3/3 بارکد خورده. ینی همین روزا میاد؟??-:
    میدونید چی حال میده(؟)، فردا که از برنامه ی روزانه ی قشنگم (!) میزنم، و میرم "ن. و"؛ و "کاغذ دالّ بر معاف بودن" می گیرم؛ هیچ!
    شنبه ش کارتم/کارتامون بیاد.

مال منم 90/3/3 بارکد خورده. ینی همین روزا میاد؟??-:
    میدونید چی حال میده(؟)، فردا که از برنامه ی روزانه ی قشنگم (!) میزنم، و میرم "ن. و"؛ و "کاغذ دالّ بر معاف بودن" می گیرم؛ هیچ!
    شنبه ش کارتم/کارتامون بیاد.
    آره! بنظرم برو ببین چی شده! بعدشم اگر دیدی جواب می دن بپرس این قضیه چیه که اکثرا 03/09 بارکد گرفتند؟ شما نماینده تام الاختیار apply board هستید!

Junior Member

سلام

من دیروز رفتم شورا معاف داییم شدم یه برگه بهم دادن که فرداش برم تحویل بدم
    امروز رفتم برگه رو باجه 2 تحویل دادم با یه قطعه عکس و 3 تا فیش صد هزار تومن هشت هزار ودویست و هزار تومان تحویل دادم .

کار دیگه ای هم باید کنم یا کارم تموم شده
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Euro نمایش پست ها
    سلام

من دیروز رفتم شورا معاف داییم شدم یه برگه بهم دادن که فرداش برم تحویل بدم
    امروز رفتم برگه رو باجه 2 تحویل دادم با یه قطعه عکس و 3 تا فیش صد هزار تومن هشت هزار ودویست و هزار تومان تحویل دادم .

کار دیگه ای هم باید کنم یا کارم تموم شده
    ممنون
    نه، 2 ماه دیگه میاد

خب!؛ نماینده ی تام الاختیار (و بر حق) applyabroad.org اومد.

رفتم اون اتاق چپی ی (قبل از حیاط):

*از "باجه ی استعلامات" یه کاغذ واسه passport گرفتم.

*اون خانومای باجه ی 4 و 5 نبودن. علی الخصوص خانم زحمتکش که طرفداری قابل توجه ای پیدا کرده مثه اینکه. البته شایان ذکر ست زودتر از حوالی 12 نتونستم خودم رو به اونجا برسونم. فلذا خواهران دینی مون احتمالاً به منزل محترموشون تشریف برده بودند، و به "جهاد اکبر" که همان خانه داری ست مشغول شده بودند. (همچنین برای دوستانی که کمتر در جریان امور قرار دارند گفتنی ست اون خانوما تخصص شون تو رهیابی کارتای معظم معافیت پزشکی). خلاصه اینکه نه تنها نتونستم زاغ سیاه کارتم رو چوب بزنم؛ همچنین موفق به پرده برداری از معمای 90/3/9 نشدم.

*در همین گیر و دار بود که یکی از بچه های دانشگاهمون رو دیدم که دیروز لطف ایزدی شامل حالش شده، معاف شده بود. و با انگیزه ای خالصانه اومده بود گواهی ای بگیره واسه از بند در آوردن مدرک کارشناسی ش؛ غافل از اینکه هنوز معرفی به صدور نشده بود. منم گفتم ایول، این سفر که انجام شده، به "مسئول استعلامات" گفتم "حاجی یه تیکه کاغذ هم به من بده، مدرک لیسانسم رو بگیرم."

*تو حیاط هم نذاشتن برم، هر چند نمی دونم مفید واقع میشد، یا خیر.

*علاوه بر موار فوق این دستگیرم شد: .Our cards will arrive less than a week or a bit more; Don't panic boys

خب!؛ نماینده ی تام الاختیار (و بر حق) applyabroad.org اومد.

رفتم اون اتاق چپی ی (قبل از حیاط):

*از "باجه ی استعلامات" یه کاغذ واسه passport گرفتم.

*اون خانومای باجه ی 4 و 5 نبودن. علی الخصوص خانم زحمتکش که طرفداری قابل توجه ای پیدا کرده مثه اینکه. البته شایان ذکر ست زودتر از حوالی 12 نتونستم خودم رو به اونجا برسونم. فلذا خواهران دینی مون احتمالاً به منزل محترموشون تشریف برده بودند، و به "جهاد اکبر" که همان خانه داری ست مشغول شده بودند. (همچنین برای دوستانی که کمتر در جریان امور قرار دارند گفتنی ست اون خانوما تخصص شون تو رهیابی کارتای معظم معافیت پزشکی). خلاصه اینکه نه تنها نتونستم زاغ سیاه کارتم رو چوب بزنم؛ همچنین موفق به پرده برداری از معمای 90/3/9 نشدم.

*در همین گیر و دار بود که یکی از بچه های دانشگاهمون رو دیدم که دیروز لطف ایزدی شامل حالش شده، معاف شده بود. و با انگیزه ای خالصانه اومده بود گواهی ای بگیره واسه از بند در آوردن مدرک کارشناسی ش؛ غافل از اینکه هنوز معرفی به صدور نشده بود. منم گفتم ایول، این سفر که انجام شده، به "مسئول استعلامات" گفتم "حاجی یه تیکه کاغذ هم به من بده، مدرک لیسانسم رو بگیرم."

*تو حیاط هم نذاشتن برم، هر چند نمی دونم مفید واقع میشد، یا خیر.

*علاوه بر موار فوق این دستگیرم شد: .Our cards will arrive less than a week or a bit more; Don't panic boys
    سلام! دست گلت درد نکنه! با اینکه می دونم چقدر شلوغه و عمرا جواب بگیری ولی کاش یک کم بیشتر کارآگاه بازی در می آوردی و یک ملتی را از نگرانی آزاد می کردی! از کجا دستگیرت شد که کمتر از یک هفته میاد؟

سلام، خواهش می کنم.(:

*اینکه یکم بیشتر کارآگاه-بازی و ...:
    من تلاشم رو کردم. کمااینکه در پرسش نخست، پاسخ گوی اوّل تو فاز "درشتی کردن" و این چیزا بر اومد. ولی من "کظم غیض" کردم. و رفتم باجه های دیگه. (هیچ خانومی نبود؛ اینُ به خاطر این می گم چون یه عمری فک می کردم تمام وقت پشت باجه های اونجا بانوان اند.)

*اینکه از کجا فهمیدم: از همون نفر نخست پرسیدم. (ضمناً جا داره بگم علّت درشتی کردن نفر نخست این بود که "کاغذ-واسه-گذرنامه رو از ایشون طلب کرده بودم")

And a recommendation: Whenever you ask for a service in govermental/non govermental offices from staff; don't judge badly. I used and said badly because "It may seem the way they behave come from their rudness; But In many cases we forget that their job sometimes is monotonous, and in fact their reaction somehow is unintentional

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)