صفحه 32 از 185 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام

من تازه معاف شدم راهی هست که قبل از آمدن کارت بتونم برای پاسپورت اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    محمد جان من که خدمت عرض کردم - سالن 4 - باجه 4 و 5
    تو که میگی نزاشتن بری تو حیاط پس از کجا فهمیدی که خانوما نیستن

باید بری داخل حیاط - بری داخل ساختمان ن.و - سالن 4 - باجه 4 یا 5
    آره پسر گل، اتفاقاً گفته ی تو ذهنم بود. من "اونجایی که قبل از حیاط هست"، رو منظورم بود. و می گفتم "خانوما نبودن". آخه من اولین بار بود اونجا می رفتم، و حقیقتش از جنسیت مسئولان اونجا نامطلع بودم، ولی فرض می کردم بانوان اونجا هستن. دفعه های قبل همش موبایل رو می دادم و می رفتم تو حیاط؛ از اونجا هم اون ساختمونه که جدیداً در دست اصلاح ه، و بعد از اون "اون ساختمونای بالائی". البته تو همین "اتاق قبل از حیاط" هم دو تا باجه داره که "مربوط به جستجوی کارت" ست. البته من به این وجه افتراق که میان این دو باجه ی 4 و 5، و آن دو باجه ی 4 و 5 فرق هست، دقت لازم رو مبذول داشتم.

Junior Member

آقا از 1390/3/9 بارکد خورديم اما از کارت خبري نيست نه تو اداره پست اثري هست نه کسي جوابي ميده. دوستان کسي وقت نداره يه سر بره ميدون سپاه مارو از اين سرگردوني در بياره؟؟؟

Junior Member

آقا میگن پستچی که قرار بوده کارتارو بیاره، افتاده تو جوب کارتارو آب برده

Junior Member

غصه نخورین.ایشالله تو همین هفته میاد.بدشانسی تو این چند روز تعطیلی هم زیاد بوده.دوباره پنج شنبه هم تعطیله.این تعطیلیها باعث میشه کارا عقب بیفته.

حتی امروز هم خبری از کارت نیست! کمتر از 10 روز دیگه دو ماه انتظار من کامل میشه ولی هنوز کارت در سایت پست نیست! 5شنبه هم تعطیله! پس رفتیم برای هفته بعد! اگر تا هفته بعد نیاد دیگه بریم ن.و ببینیم میشه گواهی گرفت یا نه؟!!!!!! + از زمانی پروژه معافیت را شروع کردم تا الآن 5 ماه کامل شده! اگر رفته بودم خدمت با احتساب کسریهام شهریور خدمتم تموم می شد!!!!!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

سلام بچه ها
    امروز برای 7 مین بار رفتم پ+10 بعد 6 بار شنیدن جمله "منتظر رویت مشمول"
    بهم گفتن کارتتون صادر شده یه بار کد هم بهم دادن که بیست رقمه 2129403351110118661
    خانومه تو پ+10 بهم یه کاغذ داد روش نوشته بود 90/03/31 تحویل به پست بار کد رو هم رو همون کاغذ نوشت گفت برو پست بگیر
    البته من برای معافیم از شهریار اقدام کردم و رفتتم اداره پست شهرک اداری شهریار که قانونا کارت باید میومد اونجا
    همون کاغذو دادم به مسئول پست گفت این مرسومات وارد پست نشده در صورتی که پ+10 میگه 3/31 تحویل پست شده
    همه ی اونایی که اونجا بودن همینو میشنیدن
    خواهشمندم منو راهنمایی کنید
    با این وضعیت کارتم کی میاد ؟
    اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بگذارید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m051 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    امروز برای 7 مین بار رفتم پ+10 بعد 6 بار شنیدن جمله "منتظر رویت مشمول"
    بهم گفتن کارتتون صادر شده یه بار کد هم بهم دادن که بیست رقمه 2129403351110118661
    خانومه تو پ+10 بهم یه کاغذ داد روش نوشته بود 90/03/31 تحویل به پست بار کد رو هم رو همون کاغذ نوشت گفت برو پست بگیر
    البته من برای معافیم از شهریار اقدام کردم و رفتتم اداره پست شهرک اداری شهریار که قانونا کارت باید میومد اونجا
    همون کاغذو دادم به مسئول پست گفت این مرسومات وارد پست نشده در صورتی که پ+10 میگه 3/31 تحویل پست شده
    همه ی اونایی که اونجا بودن همینو میشنیدن
    خواهشمندم منو راهنمایی کنید
    با این وضعیت کارتم کی میاد ؟
    اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بگذارید ممنون میشم
    سلام! دوست عزیز باید صبر کنیم! پ+10 نزدیک یک ماه پیش به من بارکد داده ولی هنوز در سایت پست وارد نشده!(03/09) ! نمی دونم اشکال از کجاست.دوستانی هم که به ن.و مراجعه کرده بودند جوابی برای این قضیه نگرفته بودند! به سایت: tntsearch.post.ir سر بزنید و اونجا پیگیری کنید! تا همین الآن که برای من وارد پست نشده!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

از زمان کلید زدن "بحث معافیت" م نزدیک به شش ماه گذشته، با این وصف اگر "مدت خدمت مقدس" را بیست ماه فرض کنیم؛ با قدری مقایسه می توانیم...
    Actually and factually observe the phenomena that in best circumstances can be called War Nerve
    ویرایش توسط Mohammad1367 : June 26th, 2011 در ساعت 10:04 AM

Junior Member

من میدونم آخرم باید کله هارو با تیغ بزنیم بریم کلاغ پر
    اشکال نداره، کار با کلاشم یاد بگیریم بد نی
    ویرایش توسط manonfire : June 26th, 2011 در ساعت 12:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)