صفحه 34 از 185 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سایت ادازه پست هم چند روزه بستس نمیشه پیگیری کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

یک بار نشد ما جزو دسته خوش شانس ها شیم بعد از معاف شدن هم باسه کارت باید این همه انتظار بکشم کارت همه بچه ها نهایتا 45 روزه اومده جلو خونشون
    حالا بعد از 57 روز کارت هنوز وارد پست هم نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1367 نمایش پست ها
    تشکر می کنم.
    خواهش می کنم! لطف داری! در جواب دوستمون هم عرض کنم که هنوز وارد پست نشده!سایت پست هم یک هفته هست که کار نمی کنه! امروز اداره گذرنامه بودم!رفتم مجوز پاسپورت را گرفتم با یک بار خروج! اینو هم عرض کنم که از پ+10 پرسیدم گفت تا 20 تیر همه کارتها می رسه! حالا ببینیم چی میشه! اگر عجله دارید فقط گواهی باید گرفت! مخلص همه دوستان گل!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Junior Member

سلام
    من 7/3/1390 مداركم كامل شد و تحويل دادم و8/3/1390 به صدور كارت معرفي شدم ,9/3/1390 بارکد خوردم و هنوز نيامده رفتم ن و قسمت استعلام نامه خروج گرفتم.

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام
    من دقيقا دو ماه پيش پولشونو ريختمو مداركمو تحويل دادم، اما هنو خبري از كارتم نشده. رفتم پليس + يا قمر بني هاشم، بهم گفتن كارتت صادر شده به تاريخ 9/3/90 ، اينم باركدت بدو برو از پست بگيرش. رفتم پست گفت كارتت نيومده. بياد مي فرستيم دم خونتون. من كه مردم از استرس. به نظر شما مشكلي تو مراحل صدور كارت پيش نيومده؟ مثلا گم كرده باشن، يا هر چيز ديگه.

عرض بحضور تمام دوستان!!!! طبق پرسشی که از ن.و داشتم گفتند که زودتر از 15 تیر هیچ کارتی نمیاد! اکثر دوستان که مثل من در پ+10 روز 03/09 بارکد گرفته بودند توجه کنند که ن.و به خود من گفت که 03/31 کارتم صادر شده! خیالتون راحت باشه که زودتر از نیمه اول تیرماه نمیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    عرض بحضور تمام دوستان!!!! طبق پرسشی که از ن.و داشتم گفتند که زودتر از 15 تیر هیچ کارتی نمیاد! اکثر دوستان که مثل من در پ+10 روز 03/09 بارکد گرفته بودند توجه کنند که ن.و به خود من گفت که 03/31 کارتم صادر شده! خیالتون راحت باشه که زودتر از نیمه اول تیرماه نمیاد!
    سلام! آقایون فکر کنم کارتها داره میاد! همین الآن در سایت tntsearch.post.ir نوشته که :

تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد)

8 تیر ماه 1390 ساعت 8:52 AM

پس معلومه هیچ کس دقیقا نمی دونه که کی میاد! راستی دوستان عزیز امروز رفتم مدارکم را برای گذرنامه دادم! حالا شنبه یا یک شنبه کارتم میاد! حالا تا قبل از اومدن گذرنامه می تونم برم و خروجم را دائمی کنم؟؟؟ حالا جدی جدی همینه که این همه صبر کردم امروز رفتم پ+10 برای پاسپورت حالا کارتم اومده!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    سلام! آقایون فکر کنم کارتها داره میاد! همین الآن در سایت tntsearch.post.ir نوشته که :

تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد)

8 تیر ماه 1390 ساعت 8:52 AM

پس معلومه هیچ کس دقیقا نمی دونه که کی میاد! راستی دوستان عزیز امروز رفتم مدارکم را برای گذرنامه دادم! حالا شنبه یا یک شنبه کارتم میاد! حالا تا قبل از اومدن گذرنامه می تونم برم و خروجم را دائمی کنم؟؟؟ حالا جدی جدی همینه که این همه صبر کردم امروز رفتم پ+10 برای پاسپورت حالا کارتم اومده!!!!!
    سلام ، شما کی مدارکتون کامل شد؟
    من 2/3/90 جلسه کفالت برام گذاشتن و پولو ریختمو مدارک دادم، و 3/3/90 ، +10 گفت که کارتت معرفی به صدور شده، بنظرتون کی میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alfredooo نمایش پست ها
    سلام ، شما کی مدارکتون کامل شد؟
    من 2/3/90 جلسه کفالت برام گذاشتن و پولو ریختمو مدارک دادم، و 3/3/90 ، +10 گفت که کارتت معرفی به صدور شده، بنظرتون کی میاد؟
    سلام! من 02/14 تکمیل مدارک کردم! هنوز بارکد از پ+10 نگرفتید؟ حتما بارکد بگیرید و در سایت پست: tntsearch.post.ir چک کنید! به امید خدا اومده!

سلام
    فکر کنم یه چیز جالب کشف کردم
    من 2/31 مدارک رو تکمیل کردم. 3/28 که رفتم پلیس + 10 گفت "معرفی به صدور" هستش.دیروز به پلیس + 10 ستارخان که آشنامون هست زنگیدم بهم گفت 3/9 بارکد خوردی.بارکد 20 رقمی رو هم داد که مثل همه دوستان تو سایت پست اثری ازش نیست.زنگ زدم به پلیس + 10 اسکندری ببینم اون چی میگه.زنه گفت معرفی به صدوری.بعد که داشت قطع میکرد گفت "وایسا وایسا" پشت تلفن داشت با همکارش صحبت میکرد.بهش گفت این واسش نوشته معرفی به صدور ولی چرا بارکد خورده ؟؟؟اینجا بود که من فهمیدم سیستماشون 100% قاطی کرده.احتمال میدم بر فرض مثال وضعیت رو سمت راست بالای صفحه مینویسه و بارکد رو سمت چپ پایین صفحه.دوستان وقتی مراجعه میکنند وقتی یارو میبینه "معرفی به صدوره" دیگه به بارکد نگاه نمیکنه.اما یه پلیس +10 دیگه اون بارکد رو میبینه و به شما میگه.واسه همینه یه جا میگه معرفی به صدور و یه جا میگه بارکد.

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا نباید خواست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)