صفحه 38 از 185 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m051 نمایش پست ها
    همین الان کارتن اومد
    باورم نمیشه
    از اخرین پستم نیم ساعت هم نمیگذره که زنگ خونه زده شد و پست چی کارتمو اورد
    الان کارتم دستمه
    تاریخ صدور 31/3 همون تاریخی که پ+10 گفته بود
    رای معافی 90/2/7
    بارکد 90/3/31
    تحویل به در خونه 90/4/14
    به امید دیدار

آقا دمه شما گرم - مبارک باشه

ولی خوش شانسیا - 31/3 بارکد خوردی الان اومده - دمت گرم

ماله من 12/3 خورده هنوز نیومده

Junior Member

سلام دوستان
    من تهرانی هستم
    من تاریخ 13/4/90 وقت شوراز پزشکی داشتم ومعاف شدم.
    همون فرداش یعنی 14 /4/90 مدارک و فیش های بانکی رو تحویل دادم ،به همون ساختمونی که شورا توش برگزار شد، بهم گفتن برو کارتت میاد.
    اینجور که از بحث های دوستان بر می آد، قبل از اومدن کارت معافیت، 2-3 روز تا یه هفته بعد از تحویل مدارک معرفی به صدور می شم و می تونم یه نامه واسه گذر نامه بگیرم(چون عجله دارم و می خوام پاس بگیرم)
    برای گرفتن این نامه دقیقا به کدوم بخش و کجا باید مراجعه کنم؟

- در ضمن من پاسپورت داشتم و الان ضبطه در اختیار گذر نامه است، می خواستم ببینم بعد از گرفتن این نامه پاسپورت قبلی خودمو میدن یا پاس جدید باید صادر شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوترنرم افزار-ازاد رودهن

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    آقا دمه شما گرم - مبارک باشه

ولی خوش شانسیا - 31/3 بارکد خوردی الان اومده - دمت گرم

ماله من 12/3 خورده هنوز نیومده
    چاکرم ان شالله کارت شما هم همین فردا میاد
    کارت من دقیقا دماه و دو روز طول کشید بیاد تو این دو ماه هم کلی تعطیلی داشتم پس میشه گفت بموقع اومد
    قسمت مهم اینجاست که از تاریخ تحویل مدارک دو ماه بگذره
    ان شالله کارت همه زود بدستشون برسه

Junior Member

سلام خدمت همگی
    شکر خدا کارت منم امروز اومد تاریخ صدور هم همون زمان معرفی برای صدور هستش یعنی 28/2/90
    ان شاء الله برای همتون بزودی میاد
    با تشکر

سلام بچه ها منم تاریخ28/2 معرفی جهت صدور کارت خورده 9/3 هم بارکد خورده و کارتم هم صادر شده و پلیس +10 می گفتش که کارتت تحویل پست پونک شده برو اونجا بگیر بارکد رو هم به من داد ولی من هرچی تو سایت رهگیری می زنم می گه اطلاعات این مرسوله پست نشده نمی دونم قضیه چیه؟
    چی کار کنم از قزوین بیام تهران بگیرم یا ممکنه ندن یا وایستم تا خودش بیاد؟ چی کار کنم به نظرتون!!!؟
    من قبل از عید معافف شدم ولی بعد یک ایراد کوچیک داشت که یک بار رفتم تکمیل کردم و دوباره الکی زنگ زدن دوباره بیا خلاصه تا 28 اردیبهشت طول دادن الانم که اینطوری نمی دونم چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم تاریخ28/2 معرفی جهت صدور کارت خورده 9/3 هم بارکد خورده و کارتم هم صادر شده و پلیس +10 می گفتش که کارتت تحویل پست پونک شده برو اونجا بگیر بارکد رو هم به من داد ولی من هرچی تو سایت رهگیری می زنم می گه اطلاعات این مرسوله پست نشده نمی دونم قضیه چیه؟
    چی کار کنم از قزوین بیام تهران بگیرم یا ممکنه ندن یا وایستم تا خودش بیاد؟ چی کار کنم به نظرتون!!!؟
    من قبل از عید معافف شدم ولی بعد یک ایراد کوچیک داشت که یک بار رفتم تکمیل کردم و دوباره الکی زنگ زدن دوباره بیا خلاصه تا 28 اردیبهشت طول دادن الانم که اینطوری نمی دونم چی کار کنم؟
    سلام
    عزیز جان چیز غیر عادی نیست
    اگر در این چند صفحه آخر پستها رو بخونی متوجه میشی که برای خیلی از دوستان اینجوری شده
    مثلا کارت اون عزیزی که 2/14 مدارکش تکمیل شده بود 1 روز زودتر از اون کسی که مدارکش 2/12 تکمیل شده اومده
    یا کارت من که 2/31 مدارک کامل شد زودتر از اون عزیزی که 2/28 معرفی به صدور شده اومد
    چند روزی صبر کن
    استرست رو درک میکنم.من هم نگران و منتظر بودم تا اومد.

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا نباید خواست .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من تاریخ 90/3/31 همه کارام واسه معافیت کفالتم تموم شد و شورا معافم کرد . 3 4 روز بعد هم فیش بانکی رو دادم نظام وظیفه تبریز .. می خواستم از کسایی که اطلاع دارن بپرسم برای خروج از کشور باید چیکار کنم؟
    چون من برای شهریور ماه بلیط گرفتم و باید گذرنامه بگیرم... آیا باید منتظر بمونم کارت معافیتم بیاد یا اینکه از طریق دیگه ای هم میشه اقدام کرد

دوستان سلام .
    بعید میدونم کسی تو این پست باشه که مشکلات و سختیهایی که من تا الان کشیدم و هنوز نتونستم کارت معافیتم رو بگیرم باهاش رو برو شده باشه ، دیگه نمیدونم باید تا کی باید صبر کنم ....شهریور ۸۹ برای معافیت پزشکی اقدام کردم نمیخوام سرتون رو درد بیارم که چی شد و چقدر این پرونده زمانش طولانی شد که رسید بلاخره ۳۱/۱ من تکمیل پرونده کردم برا صدور کارت ...تقریبا ۱ ماه بعد ۲۵/۲ مراجعه کردم ن و گفتند شما سال فلان دفترچه گرفته بودید ولی تو سیستم نیست که اعزام به خدمت شدید یا نه و برو یه نامه محضری بیار که من تا الان اعزام نشدم و دفترچه رو سال فلان تحویل دانشگاه دادم ...خلاصه ۲۶/۲ نامه از دفترخونه گرفتم بردم دادم ، تا امروز حدوده ۵۰ روز میگذره تنها چیزی که از ن و همچنین پلیس +۱۰ میشنوم اینه : "منتظر رویت مشمول "هنوز حتی نه صدور زدن نه بارکد میدن ، هر چی هم میگم بابا من چقد باید صبر کنم میگن برو میاد کارتت ، لطفآ اگه کسی میدونه این منتظر رویت چقد طول میکشه به من کمک کنه نزدیک به ۱ سال داره میشه که این پروسه رو شروع کردم و هنوز نتونستم کارتم رو بگیرم ... راستی هفته پیش یه نامه با بدبختی ازشون گرفتم که حداقل فعلا مجوز یک بار خروج رو بگیرم توش نوشته بود معرفی به اداره گذرنامه که ایشون کارتش رفته برا صدور ، منم بردم گذرنامه قبول نکردن !!! و گفتن این مجوز خروج نیست!!!! دیگه واقعن دارم دیوونه میشم !!!

Junior Member

Angry پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام من حدود نیم ماه پیش مدارک معافیت پزشکیمو ارائه دادم ساکن مشهدم احتمالا چند وقته کارتم به دستم میرسه و ضمنا آیا میشه تو این مدت برای خروج از کشور اقدام کرد یا کارت فیزیکی لازمه

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghol نمایش پست ها
    سلام من حدود نیم ماه پیش مدارک معافیت پزشکیمو ارائه دادم ساکن مشهدم احتمالا چند وقته کارتم به دستم میرسه و ضمنا آیا میشه تو این مدت برای خروج از کشور اقدام کرد یا کارت فیزیکی لازمه
    شما میرید مرکز +10 و کد ملی میدید و میبینید در چه مرحله ای هستید. اگر معرفی شده باشید به اداره صدور کارت و یا تحویل پست داده باشند میتونید برید نظام وظیفه و درخواست بدید که یک نامه بهتون بدند برای معرفی به اداره صدور گذرنامه (اون اصلی که در رضا شهر هست). بعد با اونجا باز معرفی میشید به یکی از مراکز +10 تا برید و روال عادی رو داشته باشید برای گرفتن گذرنامه.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)