صفحه 41 از 185 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

بچه ها سلام ... اوضام خیلی کیشمیشیه لطفا بدادم برسید ...
    من الان دارم کارای معافیت کفالتمو انجام میدم سوالم اینه که دقیقا کی می تونم نامه بگیرم برا خروج از کشور؟ وقتی که رای کمیسیون صادر میشه یا بعدش ..!!
    من دانشگاه دارم و متاسفانه وقتم خیلی محدوده .. میشه باهشون صحبت کنم کارمو یه جوری سریع تر راه بندازن که بتونم نامه برا خروجو به موقع بگیرم ؟؟
    منتظر جوابتون هستما ..... !!
    A year from now you will wish you had started today

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA144 نمایش پست ها
    دوست گلم
    کارت شما رو که در و دیوار سازمان نظام وظیفه چاپ نمیکنه،واحد صدور کارت چاپ میکنه که باید بهش معرفی بشی.
    معمولا یک هفته تا 10 روز بعد از تکمیل مدارک معرفی میشید به واحد صدور
    الان که 25 روزه گذشته . اشتباه نمی کنید . اون خانومه به من گفت 40 تا 45 روز دیگه کارت میرسه دم خونه . معرفی صدور کارت چیه دیگه ؟ اینو از کجا اووردین . همچین چیزی به من نگفتن . من ساکن تهرانم نه شهرستان .

نقل قول نوشته اصلی توسط pmfmusic نمایش پست ها
    الان که 25 روزه گذشته . اشتباه نمی کنید . اون خانومه به من گفت 40 تا 45 روز دیگه کارت میرسه دم خونه . معرفی صدور کارت چیه دیگه ؟ اینو از کجا اووردین . همچین چیزی به من نگفتن . من ساکن تهرانم نه شهرستان .

دوست عزیز شما که انقدر نگران هستی یه زحمتی به خودت بده و چند صفحه ی قبلی رو کامل بخون تا بفهمی معرفی به صدور یعنی چی - علیرضا کاملا درست میگه
    10 روز بعد از تکمیل معرفی میشید
    بعد از چند روز بارکد می خورید
    و بعد از 30 تا 40 روز بعدش کارتت میاد

خلاص

Junior Member

سلام دوستان عزیز ممنون میشم سریعتر منو راهنمایی کنید
    من شهریور ماه بلیط گرفتم و باید از ایران خارج بشم ...تاریخ معافیت کفالتم توسط کمیسیون هم 31 خرداده ... با این توصیف ها که 15 روز هم اخذ پاسپورت طول میکشه من باید بیخیال سفر بشم یا اینکه راهی هست زودتر پاس بگیرم ...ضمنا هر دفعه میرم پلیس +10 به من میگن در مرحله معرفی به شورا هستی که حدودا 20 25 روز از روش گذشته ...ممنون میشم جواب بدید

من ۲۴ خرداد جلسه کفالتم بود، ۵ تیر معرفی به صدور کارت شدم. امروز ۲۲ تیره و هنوز خبری از کارتم نیست
    در ضمن مشهد هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterplus نمایش پست ها
    من ۲۴ خرداد جلسه کفالتم بود، ۵ تیر معرفی به صدور کارت شدم. امروز ۲۲ تیره و هنوز خبری از کارتم نیست
    در ضمن مشهد هستم
    من 2 خرداد بودم و تهرانم هنوز خبری نیست!!!

در ضمن مشهد هستم

دوست عزیز تاریخ معرفی به صدور مهمه و تاریخ بارکد

در بهترین حالت 30 روز از تاریخ معرفی به صدور طول میکشه تا کارتتون بیاد

یعنی زوده زود هفته دوم مرداد میاد (تازه اگه خوش شانس باشی)

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون میشم سریعتر منو راهنمایی کنید
    من شهریور ماه بلیط گرفتم و باید از ایران خارج بشم ...تاریخ معافیت کفالتم توسط کمیسیون هم 31 خرداده ... با این توصیف ها که 15 روز هم اخذ پاسپورت طول میکشه من باید بیخیال سفر بشم یا اینکه راهی هست زودتر پاس بگیرم ...ضمنا هر دفعه میرم پلیس +10 به من میگن در مرحله معرفی به شورا هستی که حدودا 20 25 روز از روش گذشته ...ممنون میشم جواب بدید

ببین دوست من - تا وقتی که معرفی به شورا هستی هیچ کاری نیتونی بکنی - ولی اگر معرفی به صدور شدی اون وقت یه نامه بهت میدن که میری اداره گذرنامه و کاراتو میکنی
    در ضمن اگه پیگیری کنی گذر نامت 6 روزه میاد نه دو هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid729 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال! من 18 تیر معرفی به صدور شدم. کارتم حداکثر چقدر طول می کشه برسه دستم؟ ضمنا اینکه الان برم ن.و بهم گواهی میدن برم مدرکمو از دانشگاه بگیرم؟ واسه اینکار باید به کدوم بخش ن.و برم؟ واسه این کار قبلا دوبار رفتم ن.و همون اتاقی که مدارک رو تحویل دادم (فیش ها رو) ولی گفتن اصلا گواهی نمیدیم.
    ضمنا من ساکن تبریزم.
    برای گرفتن گواهی باید برید ن.و بخش استعلامات

بخش استعلامات توی سالن وردودی هست- همون سالنی که روبروی جایگاه تحویل موبایل هست

Junior Member

پیش فرض پیگیری کارت معافیت

در ضمن مشهد هستم
    دوست عزیز مثل اینکه خیلی عجله داری.خود من 2/29 مدارکم تکمیل شد 3/23 بارکدپستی خوردم ولی هنوز از کارتم خبری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)