صفحه 42 از 185 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

من 18 خرداد معرفی به صدور شدم ولی هنوز بارکد نخورده. چقدر دیگه بارکد میخوره؟ الان نزدیکه 3ماه معاف شدم از نظام وظیفه تبریز

بچه ها سلام ... اوضام خیلی کیشمیشیه لطفا بدادم برسید ...
    من الان دارم کارای معافیت کفالتمو انجام میدم سوالم اینه که دقیقا کی می تونم نامه بگیرم برا خروج از کشور؟ وقتی که رای کمیسیون صادر میشه یا بعدش ..!!
    من دانشگاه دارم و متاسفانه وقتم خیلی محدوده .. میشه باهشون صحبت کنم کارمو یه جوری سریع تر راه بندازن که بتونم نامه برا خروجو به موقع بگیرم ؟؟
    منتظر جوابتون هستما ..... !!
    A year from now you will wish you had started today

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

سلام
    من 24 خرداد مدارک معافیم رو تحویل دادم تاریخ بارکد خوردنم 29/3 هست...
    فعلا منتظر هستم...
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که انقدر نگران هستی یه زحمتی به خودت بده و چند صفحه ی قبلی رو کامل بخون تا بفهمی معرفی به صدور یعنی چی - علیرضا کاملا درست میگه
    10 روز بعد از تکمیل معرفی میشید
    بعد از چند روز بارکد می خورید
    و بعد از 30 تا 40 روز بعدش کارتت میاد
    لاص
    فقط اینو میخواستم بدونم که دیگه لازم نیست من برم جایی باسه پیگیری پس خودش میاد چون هنوز 45 روز نشده و این صدور کارت ربطی نداره به اینکه من باید برم نظام وظیفه یا جایی دیگه همین رو بگی اوکی کار ما تمومه . من اثلا خبر ندارم صدور کارت شدم یا نه اثلا پیگیری نکردم فقط نشستم تا کارت بیاد .

من از شهرستان برای معافیت پزشکی اقدام کردم و همه چی اوکی شد. منتظرم کارتم بره برای صدور. لطفا منو راهنمایی کنید که اگر کارت برای صدور بره الان که تهران هستم میتونم از نظام وظیفه مرکزی میدان سپاه معرفی نامه برای گذرنامه بگیرم یا باید حتما از همون شهری که برای معافیت اقدام کردم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pmfmusic نمایش پست ها
    فقط اینو میخواستم بدونم که دیگه لازم نیست من برم جایی باسه پیگیری پس خودش میاد چون هنوز 45 روز نشده و این صدور کارت ربطی نداره به اینکه من باید برم نظام وظیفه یا جایی دیگه همین رو بگی اوکی کار ما تمومه . من اثلا خبر ندارم صدور کارت شدم یا نه اثلا پیگیری نکردم فقط نشستم تا کارت بیاد .
    شما به نزدیک ترین پلیس +10 مراجعه کن - شماره ملی خودت رو بگو - همون جه بهت میگه در چه وضعیتی هستی که یکی از چند حالته :

1-منتظر رویت مشمول
    2-معرفی به صدور کارت
    3- بارکد پستی

اگه معرفی به صدور شده باشی فقط باید بشینی تو خونه تا بارکد بخوری و بعدش پست بشه
    ولی اگه منتظر رویت مشمول باشی حتما یه سری برو ن.و و اونجا پیگیری کن کارتو

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

سلام به همه

تقریبا همه ی پست ها مثل همه و همه یک سوال دارن...
    من امروز پلیس +10 بودم مسئول نظام وظیفش از آشناهاست...بارکد اشتباه برای من و خیلی از دوستان خورده بود رفت و از ن.و پرسید..
    به گفته ی ن.و:
    بعد از تغییر وضعیت به "معرفی به صدور کارت"(که می تونه هر چند روزی باشه مال من 3 روز کاری بوده) 1 ماه تا 1 ماه و نیم بعد کارت صادر می شود...
    بعد از تغییر وضغیت به "صدور کارت" 10 تا 20 روز طول می کشه که کارت بیاد دم خونه...البته در این مرحله بارکد شما تو سایت زده میشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام به همه

تقریبا همه ی پست ها مثل همه و همه یک سوال دارن...
    من امروز پلیس +10 بودم مسئول نظام وظیفش از آشناهاست...بارکد اشتباه برای من و خیلی از دوستان خورده بود رفت و از ن.و پرسید..
    به گفته ی ن.و:
    بعد از تغییر وضعیت به "معرفی به صدور کارت"(که می تونه هر چند روزی باشه مال من 3 روز کاری بوده) 1 ماه تا 1 ماه و نیم بعد کارت صادر می شود...
    بعد از تغییر وضغیت به "صدور کارت" 10 تا 20 روز طول می کشه که کارت بیاد دم خونه...البته در این مرحله بارکد شما تو سایت زده میشه...
    ما حد وسط رو میگیریم ، یعنی 1 ماه و 22 روز که میشه 53 روز از تاریخ معرفی به صدور طول میکشه تا بیاد!
    که تقریبا همون 2 ماه میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    شما به نزدیک ترین پلیس +10 مراجعه کن - شماره ملی خودت رو بگو - همون جه بهت میگه در چه وضعیتی هستی که یکی از چند حالته :

1-منتظر رویت مشمول
    2-معرفی به صدور کارت
    3- بارکد پستی

اگه معرفی به صدور شده باشی فقط باید بشینی تو خونه تا بارکد بخوری و بعدش پست بشه
    ولی اگه منتظر رویت مشمول باشی حتما یه سری برو ن.و و اونجا پیگیری کن کارتو
    آهان . این رویت مشمول دیگه چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pmfmusic نمایش پست ها
    آهان . این رویت مشمول دیگه چیه ؟
    یعنی دیدن و معاینه مشمول توسط ن.و و شورای پزشکی جهت معافیت پزشکی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)