صفحه 45 از 185 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    سلام.کسی هست که 19/3/90 معرفی به صدور شده باشه؟من 19ام معرفی به صدور شدم و بارکد پستی هم از پلیس+10 گرفتم ولی تا الان هنوز خبری نیست.بازم امروز رفتم پلیس+10 دیدم هنوز زده معرفی به صدور و بارکد هم همونه. آیا این مدت طبیعیه؟؟؟؟؟
    ايا بعد از مرحله معرفى به صدور كارت مرحله ديگه اى هست؟مثلا چاپ كارتممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟راسته که میگن بارکد اولی اشتباهه؟پس چرا تو سایت پست نمیگه بارکد اشتباه است؟؟
    الهی به امید تو
    سلام
    من 9/3 معرفی به صدور کارت شدم ولی هنوط خبری نیست..پست هم میگه این بارکدی که هست وجود نداره...داستانیه خلاصه

Junior Member

سلام من 31/3 معاف شدم معمولا چند ماهه کارت میاد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

دوستان عزیز
    نظم موضوع رو با سوالای تکراری در حتی یک صفحه دارین به هم می زنین...
    در 3 صفحه آخر 3بار ذکر شده بارکد اول به صورت خودکار توسط کامپیوتر زده میشه و اعتبار نداره..حالا شما بری پست که بهت کارت نمیدن!!!!
    راجع به زمان صدور معمولا 1 تا 2 ماه بعد از معرفی به صدور کارت شدن هست زودتر ن.و پاسخی بهتون نمیده...
    بله معرفی به صدور کارت و صدور کارت دو وضعیت متفاوت هست که دومی بارکد اصلی رو میزنن اما برای همه این وضعیت دوم درج نمیشه کارت بعد 1 تا 2 ماه صادر میشه...

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام.. من 25 تیر رفتم پلیس + 10 و یه سری مدارک رو پست کردم (درخواست معافیت کفالت) -- ماده 6 - حمایت از حقوق معلولان. امروز از نظام وظیفه زنگ زدن گفتن بیا اینجا که نتونستم برم!
    به فرض تایید معافیتم تو ن.و ... کارت خیلی هم مهم نیست کی معرفی به صدور (تو همین مرحله هست که میشه گذرنامه گرفت دیگه .. نه ؟) میشم. من نیاز دارم هرچه زودتر گذرنامه بگیرم. ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

راستی منی که دانشجوی لیسانسم تعرفه ام چی میخوره ؟؟ دیپلم ... فوق ... کارشناسی ؟

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    من 1390/3/7 معرفی به صدور کارت شدم (کفالت) و هنوزم که هنوزه کارتم نیومده!! دوستان فکر میکنید چقدر دیگه باید صبر کنم؟؟ من امروز نظام وظیفه بودم برای دریافت گذرنامه گواهی موقت می خواستم که ببرم پلیس +10 ولی گفتن سفر بیشتر از 20 روزه نمیشه و پاسپورتی هم که میدن تک سفره هست یا همچین چیزی! و این به درد من نمی خوره چون من برای تحصیل میخوام برم و نمیتونم به این زودیا برگردم! پس به همین خاطر بیخیال پاسپورت موقت شدم! فکر میکنید راهه دیگه ای نیست که بتونم پاسپورت بگیرم بدون این محدودیت ها؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط flawless نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    من 1390/3/7 معرفی به صدور کارت شدم (کفالت) و هنوزم که هنوزه کارتم نیومده!! دوستان فکر میکنید چقدر دیگه باید صبر کنم؟؟ من امروز نظام وظیفه بودم برای دریافت گذرنامه گواهی موقت می خواستم که ببرم پلیس +10 ولی گفتن سفر بیشتر از 20 روزه نمیشه و پاسپورتی هم که میدن تک سفره هست یا همچین چیزی! و این به درد من نمی خوره چون من برای تحصیل میخوام برم و نمیتونم به این زودیا برگردم! پس به همین خاطر بیخیال پاسپورت موقت شدم! فکر میکنید راهه دیگه ای نیست که بتونم پاسپورت بگیرم بدون این محدودیت ها؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز ...گواهی که نظام وظیفه میده مبنی بر اینه که شما معرفی به صدور شدی و کارتت در دست اقدامه و همچنین ذکر می شه که خروج نامبرده صرفا از لحاظ سازمان وظیفه عمومی بلامانع است . یعنی هیچ محدودیتی از سوی نظام وظیفه اعمال نمیشه ...اما وقتی نامتون رو می برید اداره گذرنامه واسه اینکه دستورش نوشته بشه در پوشه مدارکی که قراره به پلیس +10 ارائه بدید ذکر می شه که شما از تاریخ نامه 1 سال فرصت دارید که 1 بار از کشور خارج بشید و بعدا برای اینکه خروجتون دایمی بشه باید کارت معافیت رو ارایه بدید . پس نگران نباشید می تونید راحت گذرنامه بگیرید.

مراحل به قرار زیره :
    1- گرفتن گواهی مبنی بر بلامانع بودن خروج فرد از کشور از لحاظ سازمان نظام وظیفه
    2- تحویل نامه با اداره گذرنامه
    3-تهیه پوشه مدارک و واریز فیش ها و..که پوشه رو تحویل میدید اداره گذرنامه تا برای پلیس +10 دستور صدور گذرنامه بدن واگرنه پلیس+10 مدارکتون رو قبول نمیکنه
    4- ارایه مدارک به پلیس +10 به همراه دستور کتبی اداره گذرنامه با استناد به نامه نظام وظیفه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ...گواهی که نظام وظیفه میده مبنی بر اینه که شما معرفی به صدور شدی و کارتت در دست اقدامه و همچنین ذکر می شه که خروج نامبرده صرفا از لحاظ سازمان وظیفه عمومی بلامانع است . یعنی هیچ محدودیتی از سوی نظام وظیفه اعمال نمیشه ...اما وقتی نامتون رو می برید اداره گذرنامه واسه اینکه دستورش نوشته بشه در پوشه مدارکی که قراره به پلیس +10 ارائه بدید ذکر می شه که شما از تاریخ نامه 1 سال فرصت دارید که 1 بار از کشور خارج بشید و بعدا برای اینکه خروجتون دایمی بشه باید کارت معافیت رو ارایه بدید . پس نگران نباشید می تونید راحت گذرنامه بگیرید.

مراحل به قرار زیره :
    1- گرفتن گواهی مبنی بر بلامانع بودن خروج فرد از کشور از لحاظ سازمان نظام وظیفه
    2- تحویل نامه با اداره گذرنامه
    3-تهیه پوشه مدارک و واریز فیش ها و..که پوشه رو تحویل میدید اداره گذرنامه تا برای پلیس +10 دستور صدور گذرنامه بدن واگرنه پلیس+10 مدارکتون رو قبول نمیکنه
    4- ارایه مدارک به پلیس +10 به همراه دستور کتبی اداره گذرنامه با استناد به نامه نظام وظیفه
    دوست من این مراحلی که گفتین چند روز طول میکشه؟؟

Junior Member

اگه زود بجنبین 1 روز .
    صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..
    اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)