صفحه 46 از 185 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

من حدود یک ماه پیش کفالت پزشکی گرفتم ولی هنوز کارتم به دستم نرسیده نظام وظیفه گفت بعد یک ماه الی چهل روز خواهد رسید ولی یه چیزی که ازش متعجبم اینه که اصلا این امکان که بدون اصل کارت بتونی حتی یک بار هم خارج بشی وجود نداره خود پلیس +10 گفت سه یا چهار ماهه کارتت بدستت میرسه و من گیجم که چند وقته کارتم به دستم میرسه و شما چطور میخواین بدون کارت گذرنامه بگیرید چون به من گقت اصلا امکان نداره

Junior Member

اصلا راهی هست که متوجه بشی کارتت کجایه و در چه مرحله ایه چرا اینقدر دیر مگه یک کار اداری چقدر وقت لازم داره ضمنا اگه تهران باشی یا شهر دورتر تاثیری داره برای مدت اون
    ویرایش توسط sadeghol : July 21st, 2011 در ساعت 01:42 AM

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    اگه زود بجنبین 1 روز .
    صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..
    اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10
    ممنون راستین جان
    می تونی راهنماییم دکنی تو ن.و کدوم قسمت باید برم نامه رو بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghol نمایش پست ها
    من حدود یک ماه پیش کفالت پزشکی گرفتم ولی هنوز کارتم به دستم نرسیده نظام وظیفه گفت بعد یک ماه الی چهل روز خواهد رسید ولی یه چیزی که ازش متعجبم اینه که اصلا این امکان که بدون اصل کارت بتونی حتی یک بار هم خارج بشی وجود نداره خود پلیس +10 گفت سه یا چهار ماهه کارتت بدستت میرسه و من گیجم که چند وقته کارتم به دستم میرسه و شما چطور میخواین بدون کارت گذرنامه بگیرید چون به من گقت اصلا امکان نداره
    برای معافیت های پزشکی گواهی از طرف نظام وظیفه تا اونجا که میدونم صادر نمیشه ولی اگر معافیتتون کفالت هست . اون موقع می تونید به محض اینکه کارتتون معرفی به صدور شد گواهی بگیرید و مراحل قانونی اخذ گذرنامه رو طی کنید. برای اطلاع از وضعیت کارت هم به پلیس +10 زنگ بزنید کد ملی رو بگید بهتون میگن چه مرحله ای هست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    ممنون راستین جان
    می تونی راهنماییم دکنی تو ن.و کدوم قسمت باید برم نامه رو بدن؟
    برای گرفتن گواهی یا باید به اداره کفالت بروید در نظام وظیفه یا بخش استعلامات که بسته به شهری که محل سکونت شما اونجا است یکی از این 2 گواهی رو صادر می کنن. اگه تهران هستید اول برید بخش استعلامات بعد اداره کفالت .

سلام.دوستان من 2روز پيش شوراي عالي معاف شدم و فيش ها رو ريختم و تحويل دادم امروز صبح برام معرفي به صدور كارت زدن. چند روز بعد كارتم مياد با توجه به اينكه شهرستان هستم؟؟؟؟راستي يه باركد هم دادن كه چك ميكنم توي سايت پست ميگه كه مشخصات مرسوله درج نشده!!!!!!! بايد حالا صبر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

برای معافیت های پزشکی گواهی از طرف نظام وظیفه تا اونجا که میدونم صادر نمیشه ولی اگر معافیتتون کفالت هست . اون موقع می تونید به محض اینکه کارتتون معرفی به صدور شد گواهی بگیرید و مراحل قانونی اخذ گذرنامه رو طی کنید. برای اطلاع از وضعیت کارت هم به پلیس +10 زنگ بزنید کد ملی رو بگید بهتون میگن چه مرحله ای هست .
    برای گرفتن گواهی یا باید به اداره کفالت بروید در نظام وظیفه یا بخش استعلامات که بسته به شهری که محل سکونت شما اونجا است یکی از این 2 گواهی رو صادر می کنن. اگه تهران هستید اول برید بخش استعلامات بعد اداره کفالت .
    بله من تهران هستم...
    من معافیت پزشکی گرفتم
    آیا با این معافیت ن.و نامه رو نمیده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    بله من تهران هستم...
    من معافیت پزشکی گرفتم
    آیا با این معافیت ن.و نامه رو نمیده؟؟
    تا اونجا که بنده اطلاع دارم چون شما معافیتتون پزشکی هست باید تا اومدن کارتتون صبر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام.دوستان من 2روز پيش شوراي عالي معاف شدم و فيش ها رو ريختم و تحويل دادم امروز صبح برام معرفي به صدور كارت زدن. چند روز بعد كارتم مياد با توجه به اينكه شهرستان هستم؟؟؟؟راستي يه باركد هم دادن كه چك ميكنم توي سايت پست ميگه كه مشخصات مرسوله درج نشده!!!!!!! بايد حالا صبر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما اگر معرفی به صدور شده اید میتوانید برای گذرنامه اقدام کنید ... ولی بار کدی که گرفتی اگر پست های قبلی رو هم مطالعه میکردی کاذب هستش و بارکد واقعی حداقل 20 روز بعد معرفی به صدور اعلام می شه ...

Junior Member

شما اگر معرفی به صدور شده اید میتوانید برای گذرنامه اقدام کنید ... ولی بار کدی که گرفتی اگر پست های قبلی رو هم مطالعه میکردی کاذب هستش و بارکد واقعی حداقل 20 روز بعد معرفی به صدور اعلام می شه ...
    سلام الان حدود 45 روز که من معرفی به صدور شدم و بارکد هم گرفتم اما نه کارت اومده نه تو سیستم پلیس+10 بارکد عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)