صفحه 47 از 185 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    برای معافیت های پزشکی گواهی از طرف نظام وظیفه تا اونجا که میدونم صادر نمیشه ولی اگر معافیتتون کفالت هست . اون موقع می تونید به محض اینکه کارتتون معرفی به صدور شد گواهی بگیرید و مراحل قانونی اخذ گذرنامه رو طی کنید. برای اطلاع از وضعیت کارت هم به پلیس +10 زنگ بزنید کد ملی رو بگید بهتون میگن چه مرحله ای هست .
    دوست عزیز برای معافیت پزشکی هم گواهی صادر میکنن و دوستان می تونن بدون نگرانی اقدام کنن. من خودم 10 روز پیش اقدام کردم و مشکلی هم نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای معافیت پزشکی هم گواهی صادر میکنن و دوستان می تونن بدون نگرانی اقدام کنن. من خودم 10 روز پیش اقدام کردم و مشکلی هم نبود
    سلام.دوست عزيز براي معافيت پزشكي هم من از نظام وظيفه پرسيدم گفت 2 قطعه عكس بيار تا برات يه برگه صادر كنيم تا كارتت بياد .هيچ مشكلي نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام.دوست عزيز براي معافيت پزشكي هم من از نظام وظيفه پرسيدم گفت 2 قطعه عكس بيار تا برات يه برگه صادر كنيم تا كارتت بياد .هيچ مشكلي نداره.
    من از تهران اقدام کردم و نصفه عکس هم نخواستن چه برسه به دوتا!!!!. همون عکس اسکن شده پلیس +10 رو نامم چاپ شده بود.

سلام بچه ها کسی اطلاعی داره که چرا کارت ها نمی یاد؟
    من تاریخ 28/2 معرفی به صدور کارت شدم و بارکد هم گرفتم الان هم 1/5 هستش یعنی چیزی حدود 65 روز و هنوز کارتم نیومده من شهرستان هستم کسی از بچه ها می تونه بره نظام وظیفه ی کل یک سوال بپرسه که کی قرار کارت ها بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی اطلاعی داره که چرا کارت ها نمی یاد؟
    من تاریخ 28/2 معرفی به صدور کارت شدم و بارکد هم گرفتم الان هم 1/5 هستش یعنی چیزی حدود 65 روز و هنوز کارتم نیومده من شهرستان هستم کسی از بچه ها می تونه بره نظام وظیفه ی کل یک سوال بپرسه که کی قرار کارت ها بیاد؟
    سلام

من امروز رفتم ن.و

من هم 12/3 معرفی به صدور شدم که حدود 50 روزی میشه هیچ خبری نیست
    خلاصه امروز که رفتم گفت هنوز مدارکت ایجاست و برای چاپ فرستاده نشده . گفتم چرا ؟ گفت فقط به شانس بستگی داره - مال بعضی ها 30 روزه میاد و مال بعضی ها 3 ماهه

خلاصه اینطوری بهتون بگم که فقط شانسیه که چند روزه بیاد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

دوستان به نظر میاد اخیرا کسی کارتش رو نگرفته نه؟
    که حداقل بدونیم روندشون چجوریه...اینجا خیلی از بچه ها هستند..کسی هست در تیرماه کارت گرفته باشه؟؟

صبر ایوبم کمه. من 3/12/89 برای سربازی اقدام کردم ..27/1/90 وقت چشم پزشکی و ... 12/2/90 کمیسیون پزشکی+ تکمیل پرونده بعدش گفتن برو به سلامت کارتت خودش میاد! 23/3/90 زحمت کشیدن تازه ما رو معرفی به صدور کردن ... الانم 2/5/90 هیچی هنوز کارتی صادر نشده....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    اگه زود بجنبین 1 روز .صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10
    سلام دوست خوب, من امروز نظام وظيفه ميدون سپاه درخواست نامه گذرنامه كردم. همونجا نامه رو پرينت كرد حتى عكس هم نخواست و همون عكس پليس +١٠ روش بود.منتها نامه رو به من نداد و گفت فردا صبح برو گذرنامه نامه رو خودمون محرمانه ميفرستيم اونجا.آيا روند همينطوريه يا نامه شما رو به خودتون تحويل دادند?لطف كنى جواب بدى ممنون ميشم.

Junior Member

دوستان, من 7خرداد واسه معافی کفالت شورا داشتم و شورا معافیت دائم تأیید کرد. الان بیشتر از ۵۰ روز که منتظر کارتم. قبلا یه بار مجوز گرفتم و برای مصاحبه سفارت آمریکا رفتم کابل و اومدم. الانم اینجوری که میگفتن تا زمانی‌ که کارتم نیاد دیگه اجازه خروج ندارم چون قبلان یه بار استفاده کردم. پلیس +۱۰ پیگیری کردم و گفت در مرحله صدور کارتی ولی‌ ممکن به این زودیا نیاد. نمیدونم چی‌ کار کنم. از طرفیم باید اول شهریور از ایران برم و آمریکا ترمم شروع می‌شه..به نظرتون راهی‌ هست که کارت و زودتر صادر کنن؟ خیلی‌ نگرانم

Junior Member

اقا خبری از کارتای خرداد نیست؟؟؟ اصلا کسی بارکد گرفته؟؟؟؟؟؟
    بابا یکی بیاد یه دلداری به ما بده.....................

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)