صفحه 50 از 185 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim24 نمایش پست ها
    سلام
    این هفته نه، ولی هفته بعد حتما یه سری به پ10 بزنید. فکر کنم کارتا دارن میان
    واسه چی این فکرو میکنی؟

Junior Member

سلام تاريخ ٠٢/تير ماه كارتها صادر گرديده( طبق استعلام از ن. و ) ولى هنوز تحويل پست نشده به محض تحويل بار كدهاى جديد صادر ميشه ( قابل دريافت از پليس +١٠ ) و پيگيرى از پست و يا سايت tntsearch.post.ir موفق باشيد

Junior Member

امروز که رفتم پ10 اونجا می گفتند که ظاهرا یک سری کارت تازه چاپ شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    سلام تاريخ ٠٢/تير ماه كارتها صادر گرديده( طبق استعلام از ن. و ) ولى هنوز تحويل پست نشده به محض تحويل بار كدهاى جديد صادر ميشه ( قابل دريافت از پليس +١٠ ) و پيگيرى از پست و يا سايت tntsearch.post.ir موفق باشيد
    امروز به من بارکد تازه دادن، ولی گفتن که سیستم تغییر وضعیت از حالت معرفی به صدور کارت به صدور کارت را نشون نمیده و هفته بعد می خوره....
    ویرایش توسط rahim24 : July 26th, 2011 در ساعت 09:06 PM

Junior Member

امروز به من بارکد تازه دادن ولی گفتن که سیستم تغییر وضعیت به حالت معرفی به صدور کارت به صدور کارت نخورده و هفته بعد می خوره....
    چه خوب به من كه همون باركد قبلى رو گفت و گفت هنوز باركد جديد ندادند. با اين اوصاف انشاالله هفته ديگه كارتها قابل رهگيريه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    چه خوب به من كه همون باركد قبلى رو گفت و گفت هنوز باركد جديد ندادند. با اين اوصاف انشاالله هفته ديگه كارتها قابل رهگيريه.
    در ضمن برا من از اول بارکد نداده بودن و امروز که رفتم، گفتن این بارکد رو تازه زدن
    سیستم ها یکم دیر آپدیت می شن.... نگران نباشین، هفته بعد اگه خدا بخواد می تونیم با هم کارتامون رو رهگیری کنیم

در ضمن برا من از اول بارکد نداده بودن و امروز که رفتم، گفتن این بارکد رو تازه زدن
    سیستم ها یکم دیر آپدیت می شن.... نگران نباشین، هفته بعد اگه خدا بخواد می تونیم با هم کارتامون رو رهگیری کنیم
    البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال: من به علت فشار خون معاف پزشکی شدم... الان 40 روز از اون روزی که مدارک رو به صدور کارت م.سپاه تحویل دادم میگذره...دیروز رفتم پ+10 و بهم گفت که چاپ شده و یه بارکد 20 رقمی بهم داد...رفتم پست و بهشون بارکد رو دادم و زد توی کامپیوتر...گفت هنوز به ما تحویل ندادند....تو سایت پست هم که بارکد رو میزنم اطلاعاتی نداره...میخواستم بدونم قضیه چیه؟ کارت ما کجا مونده که نمیاد؟!! به نظرتون تا کی میاد؟ واسه چی بارکد میدن آخه؟ معمولا چقدر طول میکشه بیاد؟ مرسی از لطف همتون.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Bezm نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال: من به علت فشار خون معاف پزشکی شدم... الان 40 روز از اون روزی که مدارک رو به صدور کارت م.سپاه تحویل دادم میگذره...دیروز رفتم پ+10 و بهم گفت که چاپ شده و یه بارکد 20 رقمی بهم داد...رفتم پست و بهشون بارکد رو دادم و زد توی کامپیوتر...گفت هنوز به ما تحویل ندادند....تو سایت پست هم که بارکد رو میزنم اطلاعاتی نداره...میخواستم بدونم قضیه چیه؟ کارت ما کجا مونده که نمیاد؟!! به نظرتون تا کی میاد؟ واسه چی بارکد میدن آخه؟ معمولا چقدر طول میکشه بیاد؟ مرسی از لطف همتون.
    دوست من شرایط شما هم مثل بقیه ماست و کاریش نمیشه کرد...
    شما باسد از پ10 بپرسی وضعیتت چیه...اگر "معرفی به صدور کارت" شدی بارکدی به صورت اتومات می خوره که واقعی نیست...بعد از این وضعیت 1ماه تا 1ماه و نیم باید صبر کنی تا وضعیتت تغییر کنه...
    شما منتظر باش وضعیتت "صدور کارت" بشه بعد از 10 15 روز باید بارکد واقعی زده بشه یا همین بارکد تد سایت پست رهگیری بشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست
    به منم حدود 1ماهه که بار کد دادن ، اما شنیدم اون بارکد اصلی کارت نیست ...آخه مگه میشه هنوز مرحله "معرفی به صدور کارت" که حتی کارت چاپ نشده و تحویل به پست هم نشده بار کد بدن ؟ !!!!! این سیستم پلیس+10 و ن.و کلا درگیرن ،، اگه دقت کرده باشین خودشونم گیج میشن وقتی ازشون سوال میپرسین!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)