صفحه 51 از 185 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

امروز رفتم پلیس+10 گفت : "سیستم ن.و برگشته به حالت اولیه و دارن سریعتر کارت چاپ میکنن و تا هفته بعد کارتهای اردیبهشت به بعد بارکد میخوره!!"

امیدواریم!!! 10/03/1390 معرفی به صدور شدم

سلام
    دوستان کارت من حدودا 3 هفته پیش رسید دستم
    کی گفته اون بارکدها واقعی نیست ؟؟؟ اون بارکدها واقعی هستند اما چون هنوز تحویل پست نشده تو سایت پست چیزی نمیزنه
    بارکد من و بقیه دوستانی که سه هفته پیش کارتمون رسید همه عین اونی بود که 20 روز قبل از رسیدن کارت پ+10 داده بود.
    این چیزا که اون بارکد واقعی نیست چرت و پرته.
    یه چیز دیگه : کارتها اگه بیاد فله ای میاد.یعنی کارت اکثر اوناییکه اینجا پست دادن در عرض 2-3 روز میاد.

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا نباید خواست .

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA144 نمایش پست ها
    سلام
    کی گفته اون بارکدها واقعی نیست ؟؟؟ اون بارکدها واقعی هستند اما چون هنوز تحویل پست نشده تو سایت پست چیزی نمیزنه
    بارکد من و بقیه دوستانی که سه هفته پیش کارتمون رسید همه عین اونی بود که 20 روز قبل از رسیدن کارت پ+10 داده بود.
    یه چیز دیگه : کارتها اگه بیاد فله ای میاد.یعنی کارت اکثر اوناییکه اینجا پست دادن در عرض 2-3 روز میاد.
    دوست من اینکه بارکد ها درست نیست گفته ی من و دوستان نیست خود ن.و و پلی10 میگن که بارکد بعد از "معرفی به صدور کارت" یک بارکد اتوماتیک است که دستگاه میزنه...مثلا بارکد خود من مال یه بنده خداییه که 4 تیر کارتشو گرفته و رفته...
    اینم که میگین بارکد شما 20 روز قبل زده شده و درست بوده بازم احتمالش زیاده که با صدور کارت بارکد زدن کارت دیر رسیده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست
    باید بگم که منم مدارکم رو بیش از 40 روز که تحویل دادم، اگه صفحات قبلی را مطالعه کنین، بارکدی که پ10 میده دقیقا بارکد روی پاکت می باشد. تنها چیزی که مهمه زمانه چاپ کارته... منم هم منظورم این بود... تو پ10 گفتن که به احتمال زیاد کارت های خردادی ها اماده شده و فقط منتظر ثبت تغییر وضعیت هستند... بارکد 20 رقمی قرار نیست تغییر کنه

Junior Member

سلام
    با توجه به مطالعه صفحات قبلی و تجربه دوستان قبلی و شناختی که از شما در نوشتهاتون دیدم، با نظر شما کاملا موافقم... بارکد قرار نیست تغییر کنه

Senior Member pafj آواتار ها

سلام ! من 2 روز پیش معاف شدم، بهم گفتن 60 روز دیگه کارتت میاد! می خوام بدونم من می تونم تا 30 روز دیگه از کشور خارج بشم ؟! پاسپورتم رو 6 ماه پیش گرفتم که 5 سالست ! فروم رو خوندم یکسری می گن برو نامه بگیر از ن.و ! از کدوم سالن ؟! کدوم اتاق ؟! لطفا جواب بدید ! مرسی

Junior Member

منم موافقم که بارکد تغییر نمیکنه.اگه قرار باشه بارکد تغییر کنه پس برای چی یه بارکد اشتباه بدن که دوباره بخوان عوض کنن؟احتمالا اونایی هم که بارکدشون عوض شده مشکلی پیش اومده بوده.

دوستان تا حالا شده کسی بعد از معرفی به صدور کارت به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد و نیاز باشه مجدداً به کمیسیون پزشکی و این جور چیزا مراجعه کنه؟ من قصد دارم چشم هام رو عمل کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    سلام ! من 2 روز پیش معاف شدم، بهم گفتن 60 روز دیگه کارتت میاد! می خوام بدونم من می تونم تا 30 روز دیگه از کشور خارج بشم ؟! پاسپورتم رو 6 ماه پیش گرفتم که 5 سالست ! فروم رو خوندم یکسری می گن برو نامه بگیر از ن.و ! از کدوم سالن ؟! کدوم اتاق ؟! لطفا جواب بدید ! مرسی
    دوست عزیز پاسخ این شوالم بوده یکم بی دقتی کردی!!!!.
    نظام وظیفه همینجور در حال تغییر هست اما من که 10 روز پیش اقدام کردم رفتم همون سالن سمت چپ (همون سالن اولی نه داخل محوطه) بخش استعلامات. وقتی بهش میگی اول ناز میکنه بعد که میگی بحث مرگ و زندگی هست نامه میزنه و میگه فردا 10 به بعد برو گذرنامه. اول میری دبیرخونه نامت رو میگیری بعد میری ساختمون اصلی و یادم نیست کدوم باجه که یک فرم و شماره میده بعت. بعد باجه اصلی هم پاست رو میگیره و فرداش بهت تحویل میدن. برای یک بار و تا یک سال مجوز خروج میدن. وقتی کارتت اومد با کارت میری اداره گذرنامه و خلاص.

Junior Member

سلام
    جالبه بدونین این جریان بارکد و خود پ+10 بمن گفت ... یک نکته ی عجیب دیگه اینه که حرفای پ+10 مناطق مختلف شهر کاملا باهم فرق میکنه و اصلا سیستمها یکپارچه آپدیت نمیشه ، از یکی از مراکز پرسیدم بهم بارکد 20 رقمی داد و گفت برو پست بگیر ، یکی دیگه میگفت هنوز اصلا صدور نشده که بخواد بارکد بخوره!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)