صفحه 53 از 185 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim24 نمایش پست ها
    این هفته وارد هفته 7 میشم...............
    یکم خسته شدم راستش، نمی دونم چرا؟؟؟؟؟
    نمی دونم، بقیه هم مثله من هستن یا غیر عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه همینه برادر. من هرروز میام بلکه حرف های امیدوار کننده بشنوم. میدونی معافی اما مزه کارت رسیدن یک چیز دیگست!!!! منم الان دقیقا 7 هفته تموم شده!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    نه همینه برادر. من هرروز میام بلکه حرف های امیدوار کننده بشنوم. میدونی معافی اما مزه کارت رسیدن یک چیز دیگست!!!! منم الان دقیقا 7 هفته تموم شده!!!!!
    من هم بعنوان یک داغ دیده ابراز هم دردی میکنم ، البته تفاوت من با شما اینه که من حدود 11 هفته شده ، امما بازم ناشکری نمیکنم!! امیدوارم هفته بعد وضعیت همه تغییر کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_M_e نمایش پست ها
    من هم بعنوان یک داغ دیده ابراز هم دردی میکنم ، البته تفاوت من با شما اینه که من حدود 11 هفته شده ، امما بازم ناشکری نمیکنم!! امیدوارم هفته بعد وضعیت همه تغییر کنه
    من اصلا ناشکر نیستم، واقعا خدا رو شکر می کنم...... ولی خوب یکمی افسرده شدم... داره فرسایشی میشه....امیدوارم که کارت شما هم هرچه زودتر بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دقیقا حس خودم رو دارین... ممنون بالاخره یکی پیدا شد که منو درک کنه..... تو رو خدا هر کی کارت گرفت زودتر بیاد اینجا بگه... بلکه شاد شیم

سلام بچه ها.
    تأئیدیه پلیس 10+: 89/10/14
    روز معافی: 90/2/27
    تکمیل مدارک معاف شدن: 90/2/28
    معرفی جهت صدور کارت: 90/3/3
    بارکد: 90/3/9
    به حول و قوه ی الهی، فردا میرسه دستم.

هفت هفته چیه، مال من بعد از حدود 70 روز قراره بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1367 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    تأئیدیه پلیس 10+: 89/10/14
    روز معافی: 90/2/27
    تکمیل مدارک معاف شدن: 90/2/28
    معرفی جهت صدور کارت: 90/3/3
    بارکد: 90/3/9
    به حول و قوه ی الهی، فردا میرسه دستم.
    اقا تبریک می گم.........
    کی شیرینی میدین ان شاالله، تو روخدا، اگه کارتتون رسید دستتون ما رو هم در جریان بذارین

Junior Member

بچه ها سلام
    خواستم مطلبی رو عرض کنم. جریان دو بارکد کاملا منتفی است . بارکدی که روز معرفی به صدور کارت برام صادر شده بود و هروقت میرفتم پلیس +10 و یا تو سیستم پست رهگیری میکردم چیزی نبود و این زحمتکشان پست و یا نظام وظیفه میفرمودند اشتباه هستش اشتباه نبوده ولی این بارکد بعد از چاپ کارت و تحویل به پست فعال میشده که این عزیزان این رو نمی دونستند !!!!! ( یعنی بهیچ وجه دو بارکد وجود ندارد )
    امروز بعد از حدودا یکماه پس از معرفی به صدور تو سیستم پست بار کد من فعال بود و زده بود از منطقه پستی 16 خارج شده که انشاالله ظرف یکی دو روز بدستم میرسد.
    این بود جریان بارکد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    خواستم مطلبی رو عرض کنم. جریان دو بارکد کاملا منتفی است . بارکدی که روز معرفی به صدور کارت برام صادر شده بود و هروقت میرفتم پلیس +10 و یا تو سیستم پست رهگیری میکردم چیزی نبود و این زحمتکشان پست و یا نظام وظیفه میفرمودند اشتباه هستش اشتباه نبوده ولی این بارکد بعد از چاپ کارت و تحویل به پست فعال میشده که این عزیزان این رو نمی دونستند !!!!! ( یعنی بهیچ وجه دو بارکد وجود ندارد )
    امروز بعد از حدودا یکماه پس از معرفی به صدور تو سیستم پست بار کد من فعال بود و زده بود از منطقه پستی 16 خارج شده که انشاالله ظرف یکی دو روز بدستم میرسد.
    این بود جریان بارکد
    سلام
    تبریک میگم.کارتت خیلی زود اومده.من 19 خرداد معرف به صدور شدم ولی هنوز خبری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم.کارتت خیلی زود اومده.من 19 خرداد معرف به صدور شدم ولی هنوز خبری نیست.
    همه کارتهای خرداد و اردیبهشت رفته برای چاپ . چون کارنها یکجا و فله ای چاپ شده . اگه بار کد داری که از پست رهگیری کن و اگر نه از پلیس +10 پیگیری کن و این بارکد رو بگیر.
    کارت شما هم حتما چاپ شده.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)