صفحه 56 از 185 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر کنم اشتباه متوجه شدی!! تحویل مدارک به پلیس +10 منظور نبوده منظور تحویل فیش ها به نظام وظیفه بعد از معافی بوده و دیگه هیچ ربطی به پلیس +10 پیدا نمیکنه.
    با این همه اطلاعات تو این پیج و این همه تناقض بهیچ وجه نمیشه یک روند کلی در آورد!!!!!!!!! واقعا خودشون میدونن دارن چی کار میکنن؟!؟!؟!؟!؟
    کاملا موافقم ، اینجا ایرانه نباید انتظار داشته باشیم تا این حد سیستم های اداری (خصوصا ن.و) دقیق و یکپارچه و طبق قانون دقیقی عمل کنه..(همونطور که واسه بعضی از قوانین معافیت پزشکی هنوز که هنوزه تناقض وجود داره ) ....
    زمان اومدن کارت به خیلی چیزا بستگی داره : از چه شهری اقدام کرده باشین ، حجم ورودی و خروجی معافیت روز کمیسیون ، چه ماهی از سال باشه ، تعطیلات مفصل کارمندان ن.و و کاملا رندوم .

Junior Member

سلام . من تهران هستم و طبق گفته پلیس + 10 من تاریخ 2/5/90 صدور کارت شدم . حالا چقدرطول میکشه که برسه به دستم ؟ (پستی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pmfmusic نمایش پست ها
    سلام . من تهران هستم و طبق گفته پلیس + 10 من تاریخ 2/5/90 صدور کارت شدم . حالا چقدرطول میکشه که برسه به دستم ؟ (پستی)
    اخر این هفته می رسه به دستتون..........فقط از طریق سایت پست پیگیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    تاریخ 90/05/03 کارت چاپ شده و تاریخ 90/05/07 تو سیستم پست اطلاعاتش رویت شد و توضیح اینکه وارد منطقه پستی 16 شده است.
    خیلی زود شده ها........ معمولا 1 هفته طول میکشه... من 5/5 صدور کارت بوده و هیچی هنوز نشون نمی ده

Junior Member jasonica آواتار ها

با سلام

1390/3/21 کميسيون و اعلام معافي
    3/22 تکميل پرونده و واریز به شماره حسابها و تحویل فیشها ه
    3/24 معرفي به صدور

اما هنوز (5/10)کارت به دستم نرسیده. بارکد رو هم که تو سایت پست میزنم میگه "اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است "
    .زنگ هم زدم به میدون سپاه گفت سامانه صدور کارتمون تو برج 3 به مشکل خورده بوده .هفته دیگه زنگ بزن دوباره استعلام کن.
    به نظر شما کی کارت به دستم میرسه لطفاً اگه کسی میدونه جوابمو بده

Junior Member

Thumbs up پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

1389/12/28 پر کردن و پست دفترچه معافیت پزشکی
    1390/01/17 معاینات بیمارستان ناجا (مشهد)
    -----------------------------------------------
    1390/02/24 کميسيون و اعلام معافي
    1390/02/25 تکميل پرونده و واریز به شماره حسابها و تحویل فیشها
    1390/03/09 استعلام پ+10 " منتظر رویت مشمول "
    1390/03/10 استعلام پ+10 " معرفی به صدور کارت"
    1390/05/09 استعلام پ+10 " بار کد فعال نشده !"
    1390/05/10 استعلام پ+10 " صدور کارت " بار کد فعال شده" اما در سایت http://tntsearch.post.ir "اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است"
    1الی10 روز دیگر رسیدن کارت
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جمعا از تاریخ معافیت کمیسیون تا رسیدن کارت : 86 روز ( 2ماه و 26 روز)

ویرایش توسط shahab_M_e : August 1st, 2011 در ساعت 08:07 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jasonica نمایش پست ها
    با سلام

1390/3/21 کميسيون و اعلام معافي
    3/22 تکميل پرونده و واریز به شماره حسابها و تحویل فیشها ه
    3/24 معرفي به صدور

اما هنوز (5/10)کارت به دستم نرسیده. بارکد رو هم که تو سایت پست میزنم میگه "اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است "
    .زنگ هم زدم به میدون سپاه گفت سامانه صدور کارتمون تو برج 3 به مشکل خورده بوده .هفته دیگه زنگ بزن دوباره استعلام کن.
    به نظر شما کی کارت به دستم میرسه لطفاً اگه کسی میدونه جوابمو بده
    من تاریخ 4/3 معرفی به صدور کارت شده بودم و تاریخ 5/2 کارت صادر شده بود و بالاخره کارت امروز بدستم رسید.
    عجله نکن کارت شما هم حتما یکی دو هفته آینده دستته.
    موفق باشید

Junior Member

حس خوبیه که کارتت دستته و انو لمس میکنی . امیدوارم همه دوستان منتظر به کارتشون برسند.

من برای معافیت پزشکی از شهرستان اقدام کردم و بعد از رای کمیسیون تمامی مدارک و فیشهای لازم را تکمیل کردم و تحویل دادم اما 30 روزه هرچی از پلیس + 10 چک میکنم میگن که وضعیت من روی " منتظر رویت مشمول" مونده و هیچ تغییری نکرده. این مدت طبیعیه یا اینکه باید زودتر از این به وضعیت " معرفی به صدور کارت" تغییر میکرد؟؟؟ چون من وضعیت اکثر بچه ها رو که روی سایت می بینم اعلام میکنند خیلی سریع به صدور کارت رفته!!!
    لطفا راهنمایی کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    من برای معافیت پزشکی از شهرستان اقدام کردم و بعد از رای کمیسیون تمامی مدارک و فیشهای لازم را تکمیل کردم و تحویل دادم اما 30 روزه هرچی از پلیس + 10 چک میکنم میگن که وضعیت من روی " منتظر رویت مشمول" مونده و هیچ تغییری نکرده. این مدت طبیعیه یا اینکه باید زودتر از این به وضعیت " معرفی به صدور کارت" تغییر میکرد؟؟؟ چون من وضعیت اکثر بچه ها رو که روی سایت می بینم اعلام میکنند خیلی سریع به صدور کارت رفته!!!
    لطفا راهنمایی کنید...
    اگر تونستی حتما یه سر برو ن.م میدون سپاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)