صفحه 57 از 185 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim24 نمایش پست ها
    اخر این هفته می رسه به دستتون..........فقط از طریق سایت پست پیگیری کنید.
    سایت پست که شماره پیگیری رو میزنی منطقه پستی یه چا دیگه رو زده تازه تاریخش ماله تیرماه من مرداد ماه صدور کارت شدم . فکر کنم کد رهگیری درست نباشه . البته خیلی ها این مشکل رو دارن . چرا اینطوریه ؟

Junior Member

سلام بچه ها...چندتا نکته بگم:
    1- حتما از چند پ+10 پیگیری کنید...به من هرکدوم یه چیز گفتن!
    2- دلیلی نداره کارت همه دوستان زود و به ترتیب به دستشون برسه...پست زیاد کارش دقیق نیست... وهمینطور ن.و
    3- امروز که رفتم پ+10 گفت 5/5 برام صدور خورده و تا 2 هفته دیگه میرسه به دستم...که زیاد معلوم نیست درست باشه...در ضمن من 21/3 مدارکم رو تحویل باجه صدور کارت داده بودم.
    4- الکی به خودتون استرس ندین...کارتون رو غلطکه و به زودی کارت شیرین معافی میرسه به دستتون...البته خودمم خیلی استرس دارما... ((: به اون روزایی فکر کنید که تو کف این کارت بودین و حاضر بودین براش هر کاری بکنید...
    5- فقط به خدا توکل کنید و بس... موفق باشید.

Junior Member jasonica آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    من تاریخ 4/3 معرفی به صدور کارت شده بودم و تاریخ 5/2 کارت صادر شده بود و بالاخره کارت امروز بدستم رسید.
    عجله نکن کارت شما هم حتما یکی دو هفته آینده دستته.
    موفق باشید
    امروز به سامانه پاسخگوی ناجا تماس گرفتم 09680 . کد ملی رو که دادم گفت کارتت 5/2 صادر شده دقیقاً عینه شما. اما عجیبه که ماله شما رسیده ولی ماله من
    هنوز نه. اپراتور گفت معلوم نیست شاید فردا شایدم دو هفته دیگه دستت برسه. در هر صورت بهت تبریک میگم. حس فوق العاده ای لمس کردن اون کارت....

سلام .دوستان عزيز من 2 روز پيش از پليس+10 پيگيري كردم گفت كه از نظام وظيفه تهران پرسيدم گفتن كه دارن كارت هاي برج 2 رو ميزنن ماه هاي بعد هم به نوبت چاپ ميشه. ولي دوستان برج 3 هم داريم كه كارتشون اومده درسته؟؟؟من 30/4/90 معرفي به صدور شدم پيش بيني دوستان در مورد تاريخ صدور كارتم چي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام.دوستان منم با شماره 09680 تماس گرفتم قسمت نظام وظیفه ( 2) بعد قسمت مشاوره که کیشه شماره ( 8 ) شماره ملی رو گفتم .گفت دیروز یعنی 5/10 صدور شده من 3/18 معرفی به صدور شده بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jasonica نمایش پست ها
    امروز به سامانه پاسخگوی ناجا تماس گرفتم 09680 . کد ملی رو که دادم گفت کارتت 5/2 صادر شده دقیقاً عینه شما. اما عجیبه که ماله شما رسیده ولی ماله من
    هنوز نه. اپراتور گفت معلوم نیست شاید فردا شایدم دو هفته دیگه دستت برسه. در هر صورت بهت تبریک میگم. حس فوق العاده ای لمس کردن اون کارت....
    شماره 09680 به صورت کامپیوتری کد ملی رو میگیره و جواب میده یا تلفن رو به اپراتور نظام وظیفه وصل میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام .دوستان عزيز من 2 روز پيش از پليس+10 پيگيري كردم گفت كه از نظام وظيفه تهران پرسيدم گفتن كه دارن كارت هاي برج 2 رو ميزنن ماه هاي بعد هم به نوبت چاپ ميشه. ولي دوستان برج 3 هم داريم كه كارتشون اومده درسته؟؟؟من 30/4/90 معرفي به صدور شدم پيش بيني دوستان در مورد تاريخ صدور كارتم چي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دیگه حداکثرش ایشالله تا آخرای شهریور

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    شماره 09680 به صورت کامپیوتری کد ملی رو میگیره و جواب میده یا تلفن رو به اپراتور نظام وظیفه وصل میکنه؟
    نه کامپیوتری نیست شما تو ساعاتی که خودشون تعیین کردن 9 تا 1 بعد از ظهر به 09680 زنگ میزنی و به ترتیب اعداد 2 (نظام وظیفه) و 8 (اتصال به اپراتور) رو میزنی . اونجا یه خانمی کد ملیتو میپرسه دقیق بت میگه تو چه مرحله ای هستش کارتت. اگه خارج از این ساعات زنگ بزنی . سیستم نمیگه در حال حاضر اپراتور نداریم هی میگه شما به اپراتور شماره فلان وصل میشوبد لطفاً منتظر بمانید. آدمو میزاره سره کار پس حتماٌ بین این ساعات تماس بگیر 9 صبح باشه چه بهتر

Junior Member

دوستان من 22 خرداد معاف شدم بهم گفتن برو 2 ماه دیگه کارتت میاد در خونه. حدود 1 ماه پیش که رفتم پ 10 و گفت که تو سیستم زده عدم حضو در جلسه کمیسیون پزشکی! چند باری رفتم نظام وظیفه گفتن مشکلی نیست کارتت صادر میشه. بالاخره امروز با بابام رفتیم اونجا و گفتن که اصلا پرونده ای به اسم شما نداریم. همه جا رو گشتیم ولی خبری نبود. واقعا اعصابم خرده. کسی مورد مشابهی داشته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimic نمایش پست ها
    دوستان من 22 خرداد معاف شدم بهم گفتن برو 2 ماه دیگه کارتت میاد در خونه. حدود 1 ماه پیش که رفتم پ 10 و گفت که تو سیستم زده عدم حضو در جلسه کمیسیون پزشکی! چند باری رفتم نظام وظیفه گفتن مشکلی نیست کارتت صادر میشه. بالاخره امروز با بابام رفتیم اونجا و گفتن که اصلا پرونده ای به اسم شما نداریم. همه جا رو گشتیم ولی خبری نبود. واقعا اعصابم خرده. کسی مورد مشابهی داشته ؟
    واقعا متاسفم دوست عزيز. ولي شما وقتي توي سايت نشان ميده كه عدم حضور يعني براي معافيت اقدام كردي و كار شما در جريان بوده. بعدم شما با مراجعه و گفتن تاريخ برگزاري كميسيون مي تونيد پيگيري كنيد. در نهايت چه جوابي بهتون دادن ؟؟؟؟و بايد چيكار كنيد؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)