صفحه 6 از 185 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam9856 نمایش پست ها
    دقیقا در چه مرحله ای هستی؟
    کمسیون تایید کرده و مدارک تکمیل شده و فرستادن تهران واسه صدور کارت

سلام دوستان...
    یک سوال داشتم از خدمتتون...بنده حین خدمت بخواطر مشکل پاهام معافیت دائم گرفتم و یک ماه و پنج روز پیش برگه معافیت دائم شورای عالی پزشکیمو با کلیه مدارک و فیش ها تحویل نظام وظیفه تهران دادم...خودمم تهرانیم و تهران هم خدمت می کردم... اما هنوز کارت معافیم نیومده در خونه...بعضی میگن چون حین خدمت معاف شدی 2 ماه طول می کشه بعضی میگفتن 20 روزه میاد... سرهنگ رئیس معافیت پزشکی هم 2 بار هم پای برگه شورامو بعد از دوباره معاینه کردنم امضا و مهر کرد هم بعد از تکمیل مدارکم و گفتن بسلامت! پرسیدم کی کارت میاد چیزی نگفتن... یعنی بنظر شما کارت ممکنه نیاد در خونه!؟
    میخواستم بدونم کی این کارته قاعدتا باید بیاد... بعد باید برای آزاد کردن مدارک دانشگاهم و ریز نمرات رسمی حتما این کارته باشه یا راه دیگه ای هم هست که بشه آزادشون کرد چون برای apply کردن باید بفرستم مدارکو... البته میدونم میشه با دانشگاه ها صحبت کرد و مشکلو گفت که بعضی مدارک بعدا فرستاده بشه با تاخیر...
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم

Junior Member ghamsari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط the_hurricane نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    یک سوال داشتم از خدمتتون...بنده حین خدمت بخواطر مشکل پاهام معافیت دائم گرفتم و یک ماه و پنج روز پیش برگه معافیت دائم شورای عالی پزشکیمو با کلیه مدارک و فیش ها تحویل نظام وظیفه تهران دادم...خودمم تهرانیم و تهران هم خدمت می کردم... اما هنوز کارت معافیم نیومده در خونه...بعضی میگن چون حین خدمت معاف شدی 2 ماه طول می کشه بعضی میگفتن 20 روزه میاد... سرهنگ رئیس معافیت پزشکی هم 2 بار هم پای برگه شورامو بعد از دوباره معاینه کردنم امضا و مهر کرد هم بعد از تکمیل مدارکم و گفتن بسلامت! پرسیدم کی کارت میاد چیزی نگفتن... یعنی بنظر شما کارت ممکنه نیاد در خونه!؟
    میخواستم بدونم کی این کارته قاعدتا باید بیاد... بعد باید برای آزاد کردن مدارک دانشگاهم و ریز نمرات رسمی حتما این کارته باشه یا راه دیگه ای هم هست که بشه آزادشون کرد چون برای apply کردن باید بفرستم مدارکو... البته میدونم میشه با دانشگاه ها صحبت کرد و مشکلو گفت که بعضی مدارک بعدا فرستاده بشه با تاخیر...
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم
    سلام دوست عزیز! منم دقیقا همین شرایط رو دارم و تا الان یک ماه و 9 روزه که منتظرم. زنگ زدم نظام وظیفه گفتم هنوز ثبت نشده و سه ماهی طول می کشه چون به قول خودشون کارتا قراره هوشمند باشه و کمی سیستمشون فرق کرده! ولی از بقیه که خدمتشونو جدیدا طبق روال عادی تموم کردن پرسیدم گفتند که اخیرا بنا به دلایل امنیتی بین دو تا سه ماه طول می کشه تا کارت برسه تا فرد توی این بازه زمانی نتونه برا گذرنامه و دیگر موارد اقدام کنه! در هر صورت 2 ماه حداقلشه! منم منتظرم و کلافه...!

Junior Member ghamsari آواتار ها

امروز 48 روز پس از ارائه مدارک من به اداره پزشکی برای صدور کارت معافیت حین خدمت بود. بازم زنگ زدم گفتن اصلا ثبت نشده بیا پیگیری کن. رفتم دیدم میگه باید نامه ارجاع به شورای عالی از طرف بیمارستان رو هم بیاری!!! گفتم شما پرونده ام رو که دادید ببرم اونجا که برم تسویه حساب اونا او نامه ی ارجاع و ضمائمش رو نگه داشتن و ضمیمه مدارکم نکردن که برم تسویه و بعد بیارم پیشتون. گفت به هر حال باید باشه! من رفتم بیمارستان قبول نکردن دیگه با هزار بدبختی کپی برابر اصل نامه و ضمائمش رو گرفتم بردم تحویل دادم. گفتند 50 تا 60 روز دیگه باید بیاد در خونتون!!!!!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام .

من الان یک ماه میشه معاف دائم شدم ولی کارت انگار خیلی طول می کشد تا بیاد.

چطوری میشه فهمید کارت الان در چه مرحله ای است . یک کاری برام پیش آمده باید کارت معافی دستم باشد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام .

من الان یک ماه میشه معاف دائم شدم ولی کارت انگار خیلی طول می کشد تا بیاد.

چطوری میشه فهمید کارت الان در چه مرحله ای است . یک کاری برام پیش آمده باید کارت معافی دستم باشد .

یه سر برو پلیس+10 شماره ملی رو میزنن توی شبکه میگن کجاست.اگه زده "ارسال جهت صدور کارتگ که میاد دیگه،اگرم خدای نکرده عودت خورده باشه بازم میگن بهت..

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyman نمایش پست ها
    یه سر برو پلیس+10 شماره ملی رو میزنن توی شبکه میگن کجاست.اگه زده "ارسال جهت صدور کارتگ که میاد دیگه،اگرم خدای نکرده عودت خورده باشه بازم میگن بهت..
    با تشکر اگه گفت تو پست است آیا خودم می توانم برم پست مرکزی و اونجا بگیرمش آیا باید بیاد پست منطقه

Junior Member

با تشکر اگه گفت تو پست است آیا خودم می توانم برم پست مرکزی و اونجا بگیرمش آیا باید بیاد پست منطقه
    آره،شماره رهگیری مرسوله رو بگیر،برو توی سایت پست قسمت رهگیری،میگه کجاست.ولی اگه عجله نداری،بدون معمولا 1.5 ماه طول میکشه.مال من 3 ماهی شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyman نمایش پست ها
    آره،شماره رهگیری مرسوله رو بگیر،برو توی سایت پست قسمت رهگیری،میگه کجاست.ولی اگه عجله نداری،بدون معمولا 1.5 ماه طول میکشه.مال من 3 ماهی شد!
    مرسی
    دیروز کارت آمد در خونه

من روز 27 مهر تکمیل پرونده شد و 25 آبان هم کارت آمد در خونه تقریبا 28 روزه آمد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

مرسی
    دیروز کارت آمد در خونه

من روز 27 مهر تکمیل پرونده شد و 25 آبان هم کارت آمد در خونه تقریبا 28 روزه آمد
    سلام،

شما از کجا اقدام کرده بودین؟(از تهران یا شهرستان؟)

درسته که میگن از شهرستان بیشتر طول میکشه تا کارت برسه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)