صفحه 67 از 185 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا راهنمایی اشتباه نفرمایید.معرفی به صدور یعنی کلیه پرونده ایشون از سازمانوظیفه عمومی به اداره صدور کارت که به واحد مستقل هست تو ناجا ارسال شده تو این مرحله کارتشون صادر خواهد شد.به محض صدور کارتشون به صادر شده تغییر پیدا میکنه.
    خوب من الان کارتم رسید دستم! من مشهد هستم و همینجا اقدام کردم!
    ۹۰/۰۳/۲۴ : تاریخ جلسه معافی
    ۹۰/۰۴/۰۵ : تاریخ معرفی به صدور
    ۹۰/۰۵/۱۱‌ : تاریخ تغییر به صدور کارت
    ۹۰/۰۵/۲۱ :‌ تاریخ دریافت کارت از پستچی محترم

دوست عزیز روی کارت من زده: تاریخ صدور ۹۰/۰۴/۰۵ یعنی زمانی که معرفی به صدور شدم! یکبار هم که رفتم پلیس ۱۰+ و وضعیتم رو از سامانه جامع نظام وظیفه واسم پرینت گرفت نوشته بود :
    آخرین وضعیت مشمول: معاف کفالت
    تاریخ آخرین وضعیت مشمول : ۹۰/۰۴/۰۵

یعنی همون زمان معرفی به صدور وضعیت معافیت تغییر می‌کنه! پس من جواب اشتباه ندادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Eastern Mediterranean University

من هم همین فکرو میکنم..... راستش من اصلا پیگیری نکردم از طرف پلیس +10 چون فکر نمی کردم به این زودی بیاد......اما خوب این تاریخی هست که روی کارت نوشته.

Junior Member

دوستان عزیز کارت من هم همین الان رسید ...

90/3/31 تاریخ معافی از سوی دادگاه بدوی
    90/4/2 واریز فیش ها و تکمیل مدارک
    90/4/22 معرفی به صدور کارت ( که این تاریخ روی کارت هم نوشته شده)
    90/5/11 صدور کارت و دریافت بارکد
    90/5/18 تحویل به پست
    90/5/20 دریافت کارت توسط اینجانب از پستچی محترم

کل مدت زمان پروسه از تاریخ معافی توسط دادگاه : حدودا 50 روز

تاریخ استارت پروژه : 90/1/24 ... کل مدت در حدود 4 ماه !

به امید اینکه کارت دوستان عزیز هم هرچه زودتر برسه دستشون.... ضمنا کارت های جدید بسیار جالب طراحی شده که دارای هلوگرام هست و نوشته هایی که وقتی زیر دستگاه تشخیص پول قرار میدید دیده میشه
    ویرایش توسط rastin185 : August 11th, 2011 در ساعت 01:05 PM

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط flawless نمایش پست ها
    خب دوستان باتوجه به اینکه من کلاً‌ فعلاً‌ا از کارتم ناامید شدم میخوام برم گذرنامه رو با این گواهی معرفی به صدور شدنم بگیرم!! و وقتی که کارتم اومد گذرنامه رو عوض کنم! آیا دوباره باید هزینه ای رو برای گذرنامه جدید بدم و تعویض گذرنامه چند روز طول میکشه؟
    با سلام

من خودم هنوز اینکار رو انجام ندادم ولی سال پیش دوستم اینکار رو کرد و گفت همونجا کارت سربازی رو گرفت، داخل سیستم چک کرد، رفت همان صفحه را کامپیوتری عوض کرد به جالت دائمی و داخل سیستم هم ثبت کرد و گفت خداحافظ.

ولی بازهم شاید به دلیل شلوغ بودن و یا مناسبت های خاص مدت زمان بسیار اندکی مجبور باشید که پاسپورت را به اداره گذرنامه بسپارید، پس حتما به محض رسیدن به وطن برای این مرحله اقدام کنید که اگر هم بر فرض یک هفته طول کشید به زمان برگشت شما برنخورد و مجبور به کنسل کردن بلیط برگشت و تحمل مشکلات بعدی نباشید.

موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

دوستان من 18/5 فیش ها و همه چی رو به صدور کارت کفالت تحویل دادم الان باید کی برم و پیگیری کد از اون آقا هم پرسیدم واسه گذرنامه کی بیام گفت دوشنبه هفته بعدش بنظرتون برم برای گواهی یا بیشتر طول میکشه؟

سلام دوستان من امروز به شماره 09680 ناجا زنگ زدم گفت 17/5/90 كارت صادر شده ولي پليس+10 پرسيدم گفت هنوز معرفي به صدور هستي. پس فكر مي كنم آپديت ترين سيستم 09680 هست براي پيگيري دوستان ولي يه نكته هست كه 09680 گفت براي ما باركد ثبت نميشه باركد رو بايد از پليس+10 گرفت.اين درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واين كه دوستان عزيز من شهرستانم چند روز طول ميكشه كه كارتم رو پست بياره؟؟؟توي سيستم پست هم زده اطلاعات ارسال نشده؟؟؟؟!!!!!!

Junior Member

ممنون از دوستانی که اطلاعات دادن کمک بزرگی کرد
    تاریخ معافیت 3/3
    تکمیل پرونده 3/24 فکر نکنید من دیر اقدام کردم این پدرسگها هی میگفتن اول باید ثبت کنیم بعد تکمیل پرونده بشه برو هفته بعد بیا هفته بعدش میگفت هفته بعد بیا و 3 هفته بعد مدارک و فیش ها رو گرفت
    معرفی به صدور 4/5
    صدور کارت و دادن بارکد 5/10
    مشاهده در سایت پست 5/18 که زده بود خروج از منطقه 16 در تاریخ 5/17 و از تاریخ 5/19 نوشته بود امضای تحویل گیرنده
    دریافت کارت در منزل 5/20

راستی 09680 رو بگیرید بعد 2 رو بزنید بعد 8 و استعلام کنید البته همه اپراتور ها بار کد نمیدن در مورد من که اینطوری بود اپراتور 22 میگفت بار کد نمیدیم اجازه نداریم
    چند دقیقه بعد زنگ زدم دوباره اپراتور 20 بار کد داد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminarmin نمایش پست ها
    من کارتم 5/10 صادر شده 5/17 تو سایت پست با وارد کردن بارکد نوشت خر.وج از منطقه 16 تهران در تاریخ 5/17
    از 5/19 یعنی دیروز یه صفحی ای میاره که سه تا ستون موضوع ؛ گزارش و امضای تحویل گیرنده داره و زیر همشون خالیه و چیزی وارد نشده

باز زنگ زدم بار کد رو از نظام وظیفه گرفتم دیدم بار کد اشتباه نیست حالا داستان چیه یعنی پست چه بلایی سر کارتم اورده؟ تو رهگیری مرسوله های دیگتون به این مشکل خوردین؟
    شما باید تو سایت پست زیر اون 3 تا ستون روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنی.نمیدونستی؟

Junior Member

سایت رهگیری مرسولات پستی شکلش عوض شده.شما باید روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید.قبلا هم که این شکلی نبود هم روی جزئیات بیشتر باید کلیک میکردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alicowboy نمایش پست ها
    شما باید تو سایت پست زیر اون 3 تا ستون روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنی.نمیدونستی؟
    نه عزیز گزینه جزییات بیشترش فعال نبود یعنی لینک نبود که روش کلیک کنی فقط نوشته بود جزییات بیشتر و روش نمیشد کلیک کرد حتی با مرور گر دیگه هم امتحان کردم

مشکل اینه که روز 5/18 نوشته بود خروج از منطقه پستی 16 فرداش یعنی 5/19 نوشته بود امضای تحویل گیرنده و حتی دیگه خروج از منظقه پستی 16 رو هم ننوشته بود و من مونده بودم یعنی چی
    و امروز 5/20 ساعت 4 کارت رو تحویل گرفتم دقیقا الان که بار کد رو دوباره وارد میکنم میبینم اطلاعات رو زدن مثلا خط اخر نوشته خروج از منطقه ساعت AM 6 در تاریخ 5/20

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)