صفحه 68 از 185 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

دوستان کارت من هم امروز اومد ..
    15 اردیبهشت پلیس + 10
    28 اردیبهشت بیمارستان
    31 خرداد شورای پزشکی
    1 تیر تحویل مدارک
    20 مرداد هم تحویل کارت ( هوشمنده )
    انشاالله همه ی دوستان معاف شین .
    ویرایش توسط dalvandi : August 12th, 2011 در ساعت 05:10 PM

Junior Member

بعد از کلی الافی و گرفتن کارت معافیت پزشکی ، کم کم شرایط و اوضاع بد این معافیت مشخص میشه (البته غیر از شرایط بسیار عالی گذرنامه واسه فرار از ایران!!)برای گواهینامه دوباره میفرستن کمیسیون پزشکی ، برای استخدام میفرستن کمیسیون ، کم کم گمون کنم واسه ازدواج هم بفرستن کمیسیون!!!یه سوال : اسکن از این کارت یا فتوکپی یا امواج موبایل تاثیری میذاره روی این کارتهای هوشمند معافیت ؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_M_e نمایش پست ها
    بعد از کلی الافی و گرفتن کارت معافیت پزشکی ، کم کم شرایط و اوضاع بد این معافیت مشخص میشه (البته غیر از شرایط بسیار عالی گذرنامه واسه فرار از ایران!!)برای گواهینامه دوباره میفرستن کمیسیون پزشکی ، برای استخدام میفرستن کمیسیون ، کم کم گمون کنم واسه ازدواج هم بفرستن کمیسیون!!!یه سوال : اسکن از این کارت یا فتوکپی یا امواج موبایل تاثیری میذاره روی این کارتهای هوشمند معافیت ؟
    ببخشید کارت من سری اول کارتهای هوشمند بود که سال قبل گرفتم. هیچ Chipset و چیزی نداشت که بشه گفت هوشمند هست و کنار موبایل و دیگر امواج مغناطیسی بسوزه. هوشمندی اون زمان من یک بارکد بود که وصل بود به شبکه کلی و هرکی اون رو وارد میکرد کل مشخصات من رو میدید و نیازی به استعلام نبود.

این جدیدا از این تشکیلات دارند یا همون یکبرگه ساده هست؟
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت مالی

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

سلام دوستان کارت معافیت پزشکی من هم اومد:
    7 اردیبهشت پلیس + 10
    2 هفته بعد بیمارستان
    17 خرداد شورای پزشکی(همون روز مدارک رو کامل تحویل دادم)
    19 تیر صدور کارت(تاریخی که روی کارت درج شده)
    19 مرداد دریافت کارت
    توصیه برای دوستانی که قصد دارند برای معافیت پزشکی اقدام کنند:
    اول اینکه در جریان باشید وقتی معافیت پزشکی داشته باشید برای استخدام در بعضی جاها دچار مشکل میشین (حتی بعضی از بانکها)
    دوم اینکه توصیه میکنم کتاب قانون وظیفه عمومی رو خریداری کنید و بیماریهای داخل اون رو بخونین اونوقت می بینید که بعضی از مشکلات رو داشتین ولی نمیدونستین که برای معافی به درد می خوره مثلا خیلیها نمیدونن که سنگ کلیه معاف از رزم میکنه و اگر انسداد ایجاد کرده باشه معاف دائم. کتاب مذکور رو هم میتونین از کتابفروشیهایی که کتابهای حقوقی میفروشن خریداری کنید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    ببخشید کارت من سری اول کارتهای هوشمند بود که سال قبل گرفتم. هیچ Chipset و چیزی نداشت که بشه گفت هوشمند هست و کنار موبایل و دیگر امواج مغناطیسی بسوزه. هوشمندی اون زمان من یک بارکد بود که وصل بود به شبکه کلی و هرکی اون رو وارد میکرد کل مشخصات من رو میدید و نیازی به استعلام نبود.

این جدیدا از این تشکیلات دارند یا همون یکبرگه ساده هست؟
    کارتهای جدید علاوه بر مشخصات شبیه به کارت ملی دارای یک کد 11 رقمی هست که نمیدونم واسه چیه! بار کد کارت شما چند رقمیه و اینکه از چه سایتی استعلام میگیرین ؟!!!

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_M_e نمایش پست ها
    کارتهای جدید علاوه بر مشخصات شبیه به کارت ملی دارای یک کد 11 رقمی هست که نمیدونم واسه چیه! بار کد کارت شما چند رقمیه و اینکه از چه سایتی استعلام میگیرین ؟!!!
    پس عوض نشده. کارت های پایان خدمت هم مثل کارت ملی منحصر به فرد شده و با ارائه 11 رقم کدی که داره به راحتی میشه مشخصات رو دید. من و یا افراد عادی نمیتونند. معمولا اداره ها و سازمان ها دارند که در قدیم به صورت دستی درخواست میدادند و استعلام میگرفتند و اگر کارت تقلبی بود در بین راه یکجوری جواب مثبت برمیگشت. ولی الان علاوه بر اینکه تقلب در این کارت سخت شده با توجه با هالوگرامی که داره، سازمان و یا اداره مورد نظر دسترسی کامل داره به یکی از پرتالهای ناجا و در ثانیه میتونه نتایج رو ببینه و اگر کارت ساختگی باشه میفهمند و میگن در سیستم موجود نیست.
    نگران دستگاه های الکترونیکی نباشید مثل کارت ملی هست.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

پیش فرض پیگیری کارت معافیت

سلام دوستان عزیز کارت من هم هفته پیش رسید.2/28تکمیل مدارک 23/3معرفی به صدور و بارکد‎ ‎ 5/5صدور کارت 10/5تحویل به پست 15/5تحویل به خودم.امیدوارم هر چه زودتر کارت همه دوستان برسه به دستشون چون که داشتن کارت حس خیلی خوبی داره.موفق باشید

کسی از اداره نظام وظیفه اهواز خبر داره؟ من از اونجا اقدام کردم ولی الان در تهران شاغلم. 30 - 40 روزه منتظرم کارتم معرفی به صدور بشه اما نشده؟ میگن ساختمان نظام وظیفه اهواز تغییر کرده و این تاخیرات برای همین جابجایی بوده؟ کسی خبر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    کسی از اداره نظام وظیفه اهواز خبر داره؟ من از اونجا اقدام کردم ولی الان در تهران شاغلم. 30 - 40 روزه منتظرم کارتم معرفی به صدور بشه اما نشده؟ میگن ساختمان نظام وظیفه اهواز تغییر کرده و این تاخیرات برای همین جابجایی بوده؟ کسی خبر داره؟
    آره دوست عزیز منم اهوازم اداره نظام وظیفه جاش عوض شده واسه همین کارا خیلی کند شده یه جای خیلی مزخرف رفته که ماشین داغون میشه بره.خودشون هم فوق العاده عصبی هستند!

سلام دوستان يه مساماني جواب منم بده.كارتم 17/5/90 صادر شده ولي هنوز به دستم نرسيده چيكار كنم؟؟الان 6 روز از صدور ميگزره ولي نيومده!!!!!من شهرستانم .دوستان كه شهرستانن راهنمايي كنن چند روز بعد صدور مياد.توي سايت پست هم زده مشخصات ارسال نشده!!! ضمنا من 8/4/90 كميسيون داشتم سرهنگ بود توي شوراي عالي 30/4/90 هم باز سرهنگ بود نميدوونم چطوريه!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)