صفحه 7 از 185 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

من در داخل خود اصفهان زندگی می کنم

و از نظام وظیفه اصفهان اقدام کردم

شما الان چند روزه که پرونده ات تکمیل شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    من در داخل خود اصفهان زندگی می کنم

و از نظام وظیفه اصفهان اقدام کردم

شما الان چند روزه که پرونده ات تکمیل شه
    پرونده من 25 مهر تکمیل شد (معاف تشخیص داده شدم)، ولی هرچی از پلیس +10 پیگیری می کنم می گن در سیستم نشون میده "منتظر رویت". به شما گفته بودن چند روزه کارت میاد ؟

به من گفت که 2 ماهه .

شما فیش ها و مدارک را تحویل دادی.

شاید یکجای در پرونده ات مشکل ایجاد شده .

اگر می توانی برو نظام وظیفه پیگیری هم کن . بهشون بگو می خواستم بدانم پرونده ام مشکل دارد . چون 1.5 ماه منتظر هستم . و شماره کارت ملی را میزنه تو سیستم بهت میگه تو چه مرحله ای است .

Junior Member ghamsari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط placebo1234 نمایش پست ها
    پرونده من 25 مهر تکمیل شد (معاف تشخیص داده شدم)، ولی هرچی از پلیس +10 پیگیری می کنم می گن در سیستم نشون میده "منتظر رویت". به شما گفته بودن چند روزه کارت میاد ؟
    دوست عزیز! منم همین شرایطو داشتم. رفتم سازمان نظام وظیفه پیگیری کردم فهمیدم پرونده مشکل داره! با هزار بد بختی تکمیلش کردم. 2 روز بعد تو شبکه ثبت شده بود ولی گفتن کارت 2 ماه دیگه می آید. یعنی با او 50 روز صبری که کرده بودم میشه 4 ماه! اگه نری پرونده ات رو تکمیل کنی تا قیامت هم صبر کنی از کارت خبری نیست!!

دوستانی که بعد از یک ماه که به پلیس 10+ مراجعه کردند و برایشان بارکد نمی خورد حتما به نظام وظیفه شهر خودشان مراجعه کنند . یا از نظام وظیفه ای که برای معافیت اقدام کردند .

احتمالا پرونده شان مشکل دارد .

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام به همه دوستان. من 10 آبان معرفی به صدور کارت خوردم. اما هنوز هیچ خبری نیست؟ به نظرتون مشکلی هست و باید پیگیری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من 10 آبان معرفی به صدور کارت خوردم. اما هنوز هیچ خبری نیست؟ به نظرتون مشکلی هست و باید پیگیری کنم؟
    سلام

چندین بار گفته شده شما با کارت ملی برو پلیس 10+ و بگو می خواهم بدانم کارتم در چه مرحله ای است .

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

من پیگیری کردم و دیدم هفته پیش بارکد خورده. در واقع از لحظه ای که توی سیستم پلیس +10 می نویسه معرفی به صدور کارت یعنی هیچ مشکلی نداشته و جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام

چندین بار گفته شده شما با کارت ملی برو پلیس 10+ و بگو می خواهم بدانم کارتم در چه مرحله ای است .

Junior Member

دوستان من 9/1 معرفی به صدور کارت شدم البته وقتی میرم حوزه نظام وظیفه میگه کارتت صادر شده و این تاریخ صدوره!!درحالیکه تو پلیس +10 میگه درحال صدور(ظاهرا سیستم های پلیس +10 از روزی که بارکد می خوره می زنه صادر شد)حالا سوال من اینه که این تاریخ چه تاریخیه؟تاریخ صدور(تاریخ مندرج در کارت)یا همون معرفی به صدور؟
    دوست عزیز شما که 10 آبان معرفی به صدور شدید دقیقا چه تاریخی بارکد خوردید؟اینطور که نوشتید یعنی بعد از معرفی به صدور یک ماه طول کشید تا بارکد بخوره؟؟؟؟؟

من کارتم رو به شدت نیاز دارم(برای استخدامی) آیا میتونم برم تهران تقاضا کنم زودتر چاپ شه و در صورتی که چاپ شده آیا همونجا بهم میدن(با ارائه مدارک)؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط siana نمایش پست ها
    دوستان من 9/1 معرفی به صدور کارت شدم البته وقتی میرم حوزه نظام وظیفه میگه کارتت صادر شده و این تاریخ صدوره!!درحالیکه تو پلیس +10 میگه درحال صدور(ظاهرا سیستم های پلیس +10 از روزی که بارکد می خوره می زنه صادر شد)حالا سوال من اینه که این تاریخ چه تاریخیه؟تاریخ صدور(تاریخ مندرج در کارت)یا همون معرفی به صدور؟
    دوست عزیز شما که 10 آبان معرفی به صدور شدید دقیقا چه تاریخی بارکد خوردید؟اینطور که نوشتید یعنی بعد از معرفی به صدور یک ماه طول کشید تا بارکد بخوره؟؟؟؟؟

من کارتم رو به شدت نیاز دارم(برای استخدامی) آیا میتونم برم تهران تقاضا کنم زودتر چاپ شه و در صورتی که چاپ شده آیا همونجا بهم میدن(با ارائه مدارک)؟!!
    اگر کارت شما صادر شده و به پست تحویل داده شده باشد . بارکد می خورد.

اگر پلیس 10+ گفته بارکد نخورده یک مدت صبر کنید دوباره ببرید پلیس 10+ برای بارکد اگر بارکد خورده که هیچ اگر نخورده . ببین تو چه مرحله ای است کارتت /

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)