صفحه 72 از 185 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

خیلی جالبه.من ندیده بودم به این سرعت صادر بشه.پروسه ی زمانی که برای من بود تقریبا حدود 6 ماه طول کشید.وقتی مدارکم رو تحویل دادم و فیش ها واریز شد تقریبا دو ماه طول کشید تا کارت به دستم برسه
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

سلام دوستان عزيز . بالاخره امروز كارت من هم رسيد دستم .دست اون دوستمون هم كه گفت يكشنبه مياد درد نكنه.
    تاريخ معافيت در شوراي عالي 30/4/90
    تاريخ صدور كارت 17/5/90 (استعلام از 09680)ولي روي كارت زده 30/4/90 همون تاريخ معرفي به صدور رو ميزنن
    تاريخ استعلام از سايت پست 24/5/90 از تهران خارج شد و 26/5/90 وارد شد
    رسيدن كارت دست بنده 30/5/90
    به اميد معاف شدن و رسيدن كارت همه دوستان. يا علي مدد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز . بالاخره امروز كارت من هم رسيد دستم .دست اون دوستمون هم كه گفت يكشنبه مياد درد نكنه.
    تاريخ معافيت در شوراي عالي 30/4/90
    تاريخ صدور كارت 17/5/90 (استعلام از 09680)ولي روي كارت زده 30/4/90 همون تاريخ معرفي به صدور رو ميزنن
    تاريخ استعلام از سايت پست 24/5/90 از تهران خارج شد و 26/5/90 وارد شد
    رسيدن كارت دست بنده 30/5/90
    به اميد معاف شدن و رسيدن كارت همه دوستان. يا علي مدد
    خواهش میکنم دوست گلم.واسه منم دعا کن کارتم 25 مرداد صادر شده اما رفتم پلیس +10 میگه اصلا بارکد نخورده.منم نمیدونم چطوری شده اصلا واسه من

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست گلم.واسه منم دعا کن کارتم 25 مرداد صادر شده اما رفتم پلیس +10 میگه اصلا بارکد نخورده.منم نمیدونم چطوری شده اصلا واسه من
    انشاالله هر زودتر مياد دوست عزيز. شما از 09680 پيگيري كن . چون مثلا واسه من الان كارتم اومده اما توي پليس+10 هنوز معرفي به صدور هستم. آپديت و به روز نيستن. 09680 هم به سختي باركد ميده.

Banned

دوستان تا تونستم اومدم نت خبر بدم صبح ساعت 8.45 دقیقه مثل همیشه ماشین پست اومد جلوی اداره همکارا رفتن بارو اوردن ...وقتی اوردن یکی از همکارام گفت اقامژده بالخره کارت معافی منم رسید.....................

17 مرداد معرفی به صدور شدم
    25 مرداد کارت صادر شد
    1 شهریور کارت رسید دستم
    ایول...................................

ایشالا کارت همه شما هم برسه دستتون
    ویرایش توسط BlackVPS : August 23rd, 2011 در ساعت 12:24 PM

Junior Member

سلام دوستان
    2 تا سوال هست که در مورد پیگیری معافیت پزشکی برام بوجود اومده ، ممنون میشم اگر راهنماییم کنید !
    1 _ مورد اول اینکه الان 17 روز از معاینه اولیه من ( بیمارستان فارابی _ معافیت برای چشمم ) میگذره ، اما هنوز خبری از نامه نظام وظیفه برای کمیسیون پزشکی نیست !
    2 _ مورد بعدی اینکه ، در نامه اول نظام وظیفه برای معرفی به بیمارستان ، در 2 قسمت نام و نام خانوادگی مشمول نوشته میشه . یک قسمت بالای کادر و یکی دیگه وسط کادر ! که هر دو ممهور به مهر ناجا هست !
    مشکل من اینه که اسم من رو در کادر وسط نافص تایپ کرده بودند ( محمد مسعود > محمد مس ) .. این موضوع رو ، تو بیمارستان از دکتر پرسیدم اما دقیقا" در جریان این جور مشکلات نبود و فقط گفت چون اسمت در کادر بالای نامه صحیح تایپ شده و این مشکل از طرف خود نظام وظیفه هست ، بعید میدونم که دردسر ساز بشه ...
    خلاصه الان افتادم تو فکر و خیال که نکنه پروندم به خاطر این مشکل نظام وظیفه از جریان پیگیری خارج شده باشه __
    اگر لطف کنید راهنماییم کنید که این موضوع رو به چه صورت باید پیگیری کرد ف ممنون میشم !

Junior Member

خب بالاخره بعد از 3 ماه که کارتم معرفی به صدور بود روز اول شهریور کارت صادر شد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط flawless نمایش پست ها
    خب بالاخره بعد از 3 ماه که کارتم معرفی به صدور بود روز اول شهریور کارت صادر شد.
    تبریک میگم دوست عزیز.نهایتا تا 8 روز میرسه دستت.انشالله کارات اکی باشن.من فردا میرم مدارکمو تحویل بدم واسه گذرنامه شنیدم 7 روزه میاد.اگه خدابخواد باید 14 سپتامبر برم امارات

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز.نهایتا تا 8 روز میرسه دستت.انشالله کارات اکی باشن.من فردا میرم مدارکمو تحویل بدم واسه گذرنامه شنیدم 7 روزه میاد.اگه خدابخواد باید 14 سپتامبر برم امارات
    آره... شایدم کمتر.. یه بنده خدایی شنبه اخر وقت مدارکش رو تحویل داد .. 5 شنبه صبح پاسش دم در خونشون بود! برای ما هم دعا کنید زودتر کارت بیاد بریم پی پاس!! موفق باشید همگی!
    I am Back

Junior Member

خب جالبش اینه که ما تو پاس گرفتن هم شانس نداشتیم من 2 هفته پیش مدارک رو دادم پ+10 فرستاد امروز هم زنگ زدم میگه هنوز ارسال نکردن!!! حالا هم قراره کارتم بیاد باید دوباره این پاس رو ببرم گذرنامه دائمش کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)