صفحه 73 از 185 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

چند دقیقه پیش پاسپورتم اومد گفتم اینجا اعلام کنم دوستان بدونن. 23 مرداد مدارک رو به پ+10 دادم. 1 شهریور صادر شد. 3 شهریور تحویل پست شد و الان هم رسید دستم.
    خدا رو شکر اداره گذرنامه کارش مثل نظام وظیفه نبود و سریع کارا رو انجام دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط flawless نمایش پست ها
    چند دقیقه پیش پاسپورتم اومد گفتم اینجا اعلام کنم دوستان بدونن. 23 مرداد مدارک رو به پ+10 دادم. 1 شهریور صادر شد. 3 شهریور تحویل پست شد و الان هم رسید دستم.
    سلام دوست عزيز من 30 مرداد مدارك رو دادم تحويل ولي 1 شهريور وارد كرد اطلاعات گذرنامه رو.چقدر طول ميكشه؟؟؟؟شما از كجا فهميدي كه 1 شهريور صادر شده؟؟؟؟؟؟؟؟باركد ميدن مثل كارت معافي يا با كد ملي بايد چك كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Medical Immunology

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    سلام. من معاف پزشکی شدم. به دلیل آسیب رباط صلیبی و مینیسک زانو. فرایندش در مجموع از پلیس + 10 تا دریافت کارت 3 ماه طول کشید(15 اردیبهشت تا 15 مردادماه)

در نهایت کارتون رو بسپارین به خدا. از خدا بخواین که هرچی خیرتون هست پیش بیاد. شاید خیرتون در معاف نشدن باشه. هچکس از آینده خبر نداره.
    یاعلی
    سلام مبارکه
    دوست عزیز از روزی که تو کمیسیون معاف شناخته شدید تا روزی که کارت اومد چقدر طول کشید؟؟
    ویرایش توسط atabak-aut : August 29th, 2011 در ساعت 01:54 AM

Banned

خیلی دیر پاستون صادر شد وقتی مدارکو میدید نهایتا 72 ساعته صادر میشه و 1 هفته ای باید برسه دستتون

راستی دوستان منم امروز مدارکمو برای پاسپورت تحویل پلیس +10 دادم ببینم خدا چی میخواد

Junior Member

سلام دوست عزيز
    تا اونجايي كه من يادم مياد شما هم مشكل مشابه مشكل منو داشتيد. كارتتون صادر نشده بود ولي باركد داشتيد. منم همين مشكلو دارم و كارتم 4/5/1390 معرفي به صدور شده اما هنوز اطلاعي از صادر شدنش ندارم. شما تاريخ معرفي به صدورتون كي بوده؟ ضمناً كي و چجوري متوجه شديد كارتتون صادر شده؟؟؟ من پريروز با 09680 تماس گرفتم گفت هنوز منتظر صدوره!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydenez نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    تا اونجايي كه من يادم مياد شما هم مشكل مشابه مشكل منو داشتيد. كارتتون صادر نشده بود ولي باركد داشتيد. منم همين مشكلو دارم و كارتم 4/5/1390 معرفي به صدور شده اما هنوز اطلاعي از صادر شدنش ندارم. شما تاريخ معرفي به صدورتون كي بوده؟ ضمناً كي و چجوري متوجه شديد كارتتون صادر شده؟؟؟ من پريروز با 09680 تماس گرفتم گفت هنوز منتظر صدوره!!!!
    تاریخ معرفی به صدور شدن من 7/3 بود! بله 3 ماه پیش
    و 5/4 بارکد پستی خورد ولی کارت 1 شهریور صادر شد منم زنگ زدم 09680 اونا گفتن 1 شهریور صادر شده کارت، هنوزم که هنوزه با اون بارکد که پیگیری میکنم خبری از کارت توی سایت پست نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت مالی

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط flowerboy نمایش پست ها
    سلام مبارکه
    دوست عزیز از روزی که تو کمیسیون معاف شناخته شدید تا روزی که کارت اومد چقدر طول کشید؟؟

سلام. ممنونم. 17 خرداد تو کمیسیون معاف شناخته شدم. تقریباً 15 مرداد کارتم رسید. البته تو کارت تاریخ صدور کارت رو زده 19/4/1390

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمين شناسي اقتصادي

سلام

من از استان اذربايجان شرقي شهرستان اهر اقدام كردم . بعد از كمسيون معمولا تا حداكثر يك هفته بعد پرونده ها رو به تبريز مي فرستند و اونجا معرفي به صدور ميشه الان درست سه هفته و دو روزه كه برا معافيت كفالت پول و واريز كردم هنوز كه هنوه هيچ كاري انجام نشده يعني پرونده هنوز در شهرستان اهر باقي مونده و سيستم هم تاريخ كمسيون رو نشون مي ده.
    امروز رفتم تبريز و ماجرا رو گفتم اونا هم تعجب كردند و زنگ زدند به اهر اما اگه وضع اينجوري بمونه مثل اينكه بايد يك ماه ديگه هم سرگردان بمونم.

اگه كسي شماره اي داره كه به تهران زنگ زد و مشكل رو گفت اينجا بنويسه. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    همین الان کارت معافیت منم رسید 10:40صبح روز 8مرداد

24 مرداد تایید سرهنگ و معرفی به صدور
    1 شهریور صدور کارت
    7شهریور خروج مرسوله از منطقه 16 پستی تهران
    8 شهریور تحویل کارت

خدارو شکر روند خیلی سریع شده..
    انشالله برای همه 15 روزه برسه دستشون

Junior Member hamed59 آواتار ها

سلام
    نوع معافیت : کفالت
    کمیسیون: 15 مرداد
    معرفی به صدور : 19 مرداد ( تاریخ معافیت روی کارت)
    صدور کارت : 1 شهریور
    رسیدن کارت : 8 شهریور
    موفق باشید
    ویرایش توسط hamed59 : August 30th, 2011 در ساعت 12:18 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)