صفحه 83 از 185 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

برای من الان زده رویت مشمول، اگر فردا برم، بهم اون نامه ی کذایی به مرکز رو میدن که بشه گذرنامه رو گرفت یا نه؟ خودشون گفتن 2 3 هفته ای میدن. خیلی استرس دارم. روند نظام وظیفه واقعا فرسایشیه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من یه سوالی دارم لطفا کمک کنید .من الان 13 روزه که مدارکمو تحویل دادم ولی هنوز معرفی به صدور نشده و میگه نوشته رویت مشمول ازشون پرسیدم کارتم کی میاد گفتن حالا حالا ها کار داری 3 ماهی طول میکشه کارتت بیاد.خیلی ناراحتم چون باید برم به یه دوره 3 ماهه تو ترکیه نمی دونم چجوری باید اقدام کنم خودشون می گن اگه کارتت صادر بشه می تونی یکبار خروج بگیری ولی نمی دونم شرایط یکبار خروج چیه آیا می ذارن 3 ماه بمونم ترکیه و چند تومن ضمانت میخوان از دوستانی که اطلاع دارن لطفا کمکم کنن. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ozgur نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من یه سوالی دارم لطفا کمک کنید .من الان 13 روزه که مدارکمو تحویل دادم ولی هنوز معرفی به صدور نشده و میگه نوشته رویت مشمول ازشون پرسیدم کارتم کی میاد گفتن حالا حالا ها کار داری 3 ماهی طول میکشه کارتت بیاد.خیلی ناراحتم چون باید برم به یه دوره 3 ماهه تو ترکیه نمی دونم چجوری باید اقدام کنم خودشون می گن اگه کارتت صادر بشه می تونی یکبار خروج بگیری ولی نمی دونم شرایط یکبار خروج چیه آیا می ذارن 3 ماه بمونم ترکیه و چند تومن ضمانت میخوان از دوستانی که اطلاع دارن لطفا کمکم کنن. ممنونم
    ضمانت واسه چی؟
    شما چند روز دیگه معرفی به صدور میشید!شاید همین فردا!
    اصلا" هم ربطی به صدور کارت نداره معروفی به صدور یکی از مراحله.
    معرفی به صدور که شدی برو واسه گذرنامه وا راحت خارج شو.دیگه هم بر نگرد کسی کاریت نداره قانونی میشه

Junior Member

با سلام من يك هفته ميشه كه كارتم صادر شده منتها هنوز توي سايت پست ميزنه اطلاعات مربوط به اين بسته ارسال نشده ميخواستم ببينم ميشه كاري كرد كه كارتو سريعتر خودم از پست بگيرم يا حداقل بشه يكاري كرد كه با پست پيشتاز بياد كه سريعتر برسه به دستم

سلام
    امروز رفتم نظام وظیفه شهر ری. با هزار بدبختی وضعیت "رویت مشمول" رو کردن "مجوز صدور کارت".
    نیم ساعت بعد که رفتم پلیس +10 گفت وضعیتت همونجوری مثل قبل هستش یعنی "رویت مشمول". کسی میدونه اشکال کار از کجاس؟
    فردا هم میرم پلیس +10 سر میزنم تا ببینم داستان چیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardestanijafari.amir نمایش پست ها
    سلام امروز رفتم نظام وظیفه شهر ری. با هزار بدبختی وضعیت "رویت مشمول" رو کردن "مجوز صدور کارت".نیم ساعت بعد که رفتم پلیس +10 گفت وضعیتت همونجوری مثل قبل هستش یعنی "رویت مشمول". کسی میدونه اشکال کار از کجاس؟فردا هم میرم پلیس +10 سر میزنم تا ببینم داستان چیه.
    اشكال از هيچي نيست پليس +10 سيتمش با نظام وظيفه يكي نيست ويك يا دو روز طول ميكشه تاآپديت بشه

Junior Member

سلام دوستان . من مدارکمو امروز دادم اون سه تا فیش ها رو.میخواستم ببینم چون من 8 سالی غیبت داشتم ولی چیزی به من نگفتم میخواستم بدونم برنامه ای غیبتم چی میشه؟(لطفا اگر میشه سریع جواب بدهید دوستان گلم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    سلام دوستان . من مدارکمو امروز دادم اون سه تا فیش ها رو.میخواستم ببینم چون من 8 سالی غیبت داشتم ولی چیزی به من نگفتم میخواستم بدونم برنامه ای غیبتم چی میشه؟(لطفا اگر میشه سریع جواب بدهید دوستان گلم)
    <br>منم مثل شما 8سال غیبت داشتم.....ریس شورای حل اختلاف گفت ماهی 5.000 تومان می شه...ولی بهت تخفیف می دیم 156.000 تومان بریز...تموم....2ساعت هم بیشتر کار نداره...کدوم شهرستانی؟ یا تهرانی؟

Junior Member

اما منم غیبت داشتم یه مدت . کلا حرفی از این مورد نزدن بهم . همون 100 و 8 تومان معمول رو که همه میریزن رو ریختم به حساب . کارتمم صادر شده از 10/7 اما این پست معلوم نیست چیکار میکنه . اونجام میرم میگن هنوز وارد سیستم نشده .در کل به غیبت کاری ندارن برای معافیت پزشکی .
    کسی میدونه روند معمول رسیدن کارت از زمان صادر شدن تو تهران چند روزه ؟ بارکد دادن بهم اما خبری ازش نیست

Junior Member

دوست عزیز من تهران هستم به شما نامه ای دادند که مراجعه کنی به دادگاه؟اگر امکان داره یه مقدار از جزییات این رفع غیبت بفرمایی ازت ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)