صفحه 86 از 185 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

Unhappy پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط mimijoon نمایش پست ها
    خیلی خوش شانسی20/6 هنوز تو پست خبری نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شاید به ترتیب استان میان پایین))
    اي بابا شانس كيلوي چنده من 10 مرداد معاف شدم 30 مرداد معرفي به صدور تا حالا 72 روز طول كشيده اميدوارم اگه اين شانسه شما مثل من خوش شانس نباشي دوست عزيز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط noavar نمایش پست ها
    اي بابا شانس كيلوي چنده من 10 مرداد معاف شدم 30 مرداد معرفي به صدور تا حالا 72 روز طول كشيده اميدوارم اگه اين شانسه شما مثل من خوش شانس نباشي دوست عزيز
    از کدوم شهر هستین شما مگه؟چرا اخه اینقدر دیر ؟

Junior Member

دوستان اگه کسی جدیدن معافیت پزشکی گرفته و کارت(هوشمند) معافیتش اومده یه نسخه اسکن شده بگذاره اینجاببینیم دقیقن چیا می نویسن پشت و روی کارت .و کلن چه شکلی هست؟........ماده بیماری<مدرک<تاریخ صدور<می نویسن ؟یا فقط معافیت پزشکی می نویسن...منظورم از "جدیدن" کارت های هوشمند معافیت هست.....ماله ما که قرار نیست حالا حالا ها بیاددد مثل اینکه!!!......(حالا اگه دوست نداشت اسم و مشخصاتش معلوم نشه با نرم افزار پاک می کنه بعدن آپ لود کنه اینجا)
    ویرایش توسط puma : October 14th, 2011 در ساعت 04:53 PM

Junior Member

Wink پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط puma نمایش پست ها
    یعنی واسه شما تاریخ انصراف زده بودن 85/4 که از تاریخ انصراف 4ماه فرصت دارین واسه معرفی به ن و که می شه 85/8؟ نامه رو ساله 90 گرفته بودین؟ یعنی تو همین روز ها قبل از اقدام؟ مال من 10 روز گذشته از کمسیون..هنوز معرفی به صدور هم نیستیم.....
    من 2/90 رفتم دانشگاه فیروزکوه و نامه انصراف یا بهتره بگم ترک تحصیل رو گرفتم اخرین وضعیت هم زده بود 85/4 . 250 هزار تومان هم به حساب دانشگاه ریختم حالا به چه حسابی رو نمیدونم .رفتم حسابداری یه فیش 250 تومانی داد گفت اینو بریز بیا برگه رو بگیر
    باقی ماجرا هم که گفتم . کلا پروسه دقیقا 6 ماه طول کشید با حساب دقیق 950 هزار تومان . چون تو بیمارستان هر نوع ماده بیماری بلد بودم گفتم دارم از قلب بگیر تا پوست !! از بین این همه یدونه اش گرفت . یعنی واقعا مشکلی بود که داشتم و خبر نداشتم خودم . از یه طرف هم خوب شد چون سر تا پا چکاپ شدم .
    اما این پست دیگه داره دیوونه ام میکنه . دوستم میگه 6سال نداشتی خب 1 ماه هم روش اما نمی فهمه که گرفتن کارت معافیت چه حالییییی میده .
    مرکز صدور اینا کجاست ؟ بریم از همونجا تحویل بگیریم .

Junior Member

از کدوم شهر هستین شما مگه؟چرا اخه اینقدر دیر ؟
    من مشهدم ظاهرا يكي ديگه از بچه هاي همين سايت هم از مشهد بود 86 روز طول كشيد

Junior Member

آقا کسی که از شهرستان واسه معافی اقدام کرده ومعاف شده...مرحله""معرفی به صدور کارت""در محلی که اقدام کردی واسه معافیت انجام می شه ؟یا مرکز استان مربوطه؟یا بعد از ارسال مدارک به تهران تو خوده تهران انجام می شه؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Medical Immunology

واسه منم بعد از حدود یک ماه از صدور سایت پست زده از منطقه پستی خارج شد
    تاریخ معرفی به صدور 14/6
    تاریخ صدور:24/6
    یعنی حدود 30 روزکشید تابعد از صدور کارت تحویل پست بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط flowerboy نمایش پست ها
    واسه منم بعد از حدود یک ماه از صدور سایت پست زده از منطقه پستی خارج شد
    تاریخ معرفی به صدور 14/6
    تاریخ صدور:24/6
    یعنی حدود 30 روزکشید تابعد از صدور کارت تحویل پست بشه.
    چه تاریخی دقیقن معاف شده بودی؟ و چند روز بعدش مدارک و تکمیل کرده و فیش هارو پرداخت کرده بودی تحویل داده بودی؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان دیگه همه کارتا هوشمند هست؟!!!
    دیر تر میاد یا زودتر؟‌منظورتون چیه ما ما که قرار نیست بیاد؟‌مال شما هوشمند نیست؟
    منظورم این نیست کلن قرار نیست بیاد...منظورم اینه که تا بیاد پیر شدیم....12روز معاف شدیم تا الان "معرفی به صدور"هم نشدیم...با این تفاصیر فکر کنم 3ماهی طول می کشه!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Medical Immunology

دوستان اگه کسی جدیدن معافیت پزشکی گرفته و کارت(هوشمند) معافیتش اومده یه نسخه اسکن شده بگذاره اینجاببینیم دقیقن چیا می نویسن پشت و روی کارت .و کلن چه شکلی هست؟........ماده بیماری<مدرک<تاریخ صدور<می نویسن ؟یا فقط معافیت پزشکی می نویسن...منظورم از "جدیدن" کارت های هوشمند معافیت هست.....ماله ما که قرار نیست حالا حالا ها بیاددد مثل اینکه!!!......(حالا اگه دوست نداشت اسم و مشخصاتش معلوم نشه با نرم افزار پاک می کنه بعدن آپ لود کنه اینجا)
    دوست عزیزمن از این جدیدا دیدم.بند بیماری روهم مینویسن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)