صفحه 9 از 185 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

sinadجان از کجا متوجه شدی که 10/8 معرفی به صدور کارت شدی؟ چطور میشه این تاریخ رو بدست آورد؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    sinadجان از کجا متوجه شدی که 10/8 معرفی به صدور کارت شدی؟ چطور میشه این تاریخ رو بدست آورد؟
    مرسی
    police+10>>> ارائه ی شماره ی ملی
    من تلفنی واسم انجام داد.

ممنون سیناد
    یه سوال دیگه، شما از کجا اقدام کردید؟
    تهران؟ یا شهر دیگه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    ممنون سیناد
    یه سوال دیگه، شما از کجا اقدام کردید؟
    تهران؟ یا شهر دیگه؟
    من از شیراز اقدام کردم

Junior Member ghamsari آواتار ها

١. تا اونجا كه فهميدم اونهايي كه مثل من حين خدمت معاف مي‌شن برخلاف كساني كه قبل از اعزام به خدمت معافي مي‌گيرند، مراحل صدور كارتشون خيلي بيشتر از معمول طول مي‌كشه.
    ٢. سيناد جان و ديگر دوستان كه كارت گرفتند! پيگيري كردم مشخص شد روز ٨٩/٩/٩ معرفي به صدور كارت شدم ولي گويا عكس مشكل داره!!! مي‌گن عكست رنگيه و چهارگوش در حالي كه بايد سياه سفيد و بيضوي باشه و بايد براي پليس +١٠ و عكست رو تو سيستم تعويض كني!!!
    اول اينكه: يه سوال برام پيش اومده: واقعا عكس روي كارت شما اينجوريه؟ (تازه اگرم باشه، حتما اين با ويرايش عكس اصلي توسط خود مركز صدور كارت امكان‌پذيره، چون هيچ عكاسي‌اي چنين عكسي نمي‌اندازه و تازه اون موقع كه مدارك و عكس‌ رو جهت صدور كارت و تكميل پرونده مي‌خواستند، نوشته بودند عكس تمام چهره رنگي ٢×٣ با زمينه سفيد! ما هم همين نوع عكس رو تحويل داديم!)
    دوم اينكه :همون عكس رو بردم پليس +١٠ گفتند خوبه اسكن مي‌كنيم و تو سيستم وارد مي‌كنيم!! هنوز هم وارد نكردند.
    ٣. به نظرتون با اين وضع پيش اومده چقدر ديگه بايد صبر كنم تا كارت به دستم برسه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamsari نمایش پست ها
    ١. تا اونجا كه فهميدم اونهايي كه مثل من حين خدمت معاف مي‌شن برخلاف كساني كه قبل از اعزام به خدمت معافي مي‌گيرند، مراحل صدور كارتشون خيلي بيشتر از معمول طول مي‌كشه.
    ٢. سيناد جان و ديگر دوستان كه كارت گرفتند! پيگيري كردم مشخص شد روز ٨٩/٩/٩ معرفي به صدور كارت شدم ولي گويا عكس مشكل داره!!! مي‌گن عكست رنگيه و چهارگوش در حالي كه بايد سياه سفيد و بيضوي باشه و بايد براي پليس +١٠ و عكست رو تو سيستم تعويض كني!!!
    اول اينكه: يه سوال برام پيش اومده: واقعا عكس روي كارت شما اينجوريه؟ (تازه اگرم باشه، حتما اين با ويرايش عكس اصلي توسط خود مركز صدور كارت امكان‌پذيره، چون هيچ عكاسي‌اي چنين عكسي نمي‌اندازه و تازه اون موقع كه مدارك و عكس‌ رو جهت صدور كارت و تكميل پرونده مي‌خواستند، نوشته بودند عكس تمام چهره رنگي ٢×٣ با زمينه سفيد! ما هم همين نوع عكس رو تحويل داديم!)
    دوم اينكه :همون عكس رو بردم پليس +١٠ گفتند خوبه اسكن مي‌كنيم و تو سيستم وارد مي‌كنيم!! هنوز هم وارد نكردند.
    سلام. من فکر نمیکنم این گیری که دادن منطقی‌ باشه. چون مال من عکسم رنگی‌ و ۲ در ۳ و ۴ گوش بود. اما خودشون به صورت بیضوی و سیاه سفید روی کارت چپ می‌کنن.

موفق باشین

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

1. شما باید اول اگر پرونده ایرادی دارد را بر طرف کنی وگرنه هیچکسی بهت نمگیه چرا پرونده ات را درست نمیکنی . خودت باید بیفتی دنبالش.

2. اگر پرونده درست باشد بین 1-2 ماه . کارت میرسه دستت .

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    1. شما باید اول اگر پرونده ایرادی دارد را بر طرف کنی وگرنه هیچکسی بهت نمگیه چرا پرونده ات را درست نمیکنی . خودت باید بیفتی دنبالش.

2. اگر پرونده درست باشد بین 1-2 ماه . کارت میرسه دستت .
    سامان جان! من هم همین کار رو کردم و تا به حال دو بار رفع نقص پرونده کردم که واقعا هم در اون نقص ها دخالتی نداشتم و مشکل از عدم هماهنگی بیمارستان، یگان خدمتی و اداره ی پزشکی نظام وظیفه بوده و نامه های محرمانه بین خودشون رو به دست هم نرسونده بودند و بنده با هزار دردسر این کارها رو به جریان انداختم (توصیه می کنم دوستان حتما در هر مرحله از کامل بودن پروندشون اطمینان حاصل کنند). با این حال این مشکلات رو رفع کردم و هر هفته از طریق سه راه
    1) مراجعه حضوری به اداره پزشکی نظام وظیفه،
    2) تماس تلفنی با مرکز صدور کارت*****
    3) مراجعه به مراکز پلیس +10
    پیگیر وضعیت پرونده بودم. موضوع عکس رو هم که می بینید اصلا ربطی به ارباب رجوع نداره و مربوط به کارهای اصلاحی خودشونه.

اکیدا توصیه می کنم از 3 راه فوق برای پیگیری آخرین وضعیت پرونده حتما استفاده شود.
    ویرایش توسط میلاد : August 28th, 2013 در ساعت 10:11 PM دلیل: نظم دهی به موضوع
    پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت **** آفرين بر نظر پاك خطا پوشش باد! «حافظ»

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سامان جان! من هم همین کار رو کردم و تا به حال دو بار رفع نقص پرونده کردم که واقعا هم در اون نقص ها دخالتی نداشتم و مشکل از عدم هماهنگی بیمارستان، یگان خدمتی و اداره ی پزشکی نظام وظیفه بوده و نامه های محرمانه بین خودشون رو به دست هم نرسونده بودند و بنده با هزار دردسر این کارها رو به جریان انداختم (توصیه می کنم دوستان حتما در هر مرحله از کامل بودن پروندشون اطمینان حاصل کنند). با این حال این مشکلات رو رفع کردم و هر هفته از طریق سه راه
    1) مراجعه حضوری به اداره پزشکی نظام وظیفه،
    2) تماس تلفنی با مرکز صدور کارت *******
    3) مراجعه به مراکز پلیس +10
    پیگیر وضعیت پرونده بودم. موضوع عکس رو هم که می بینید اصلا ربطی به ارباب رجوع نداره و مربوط به کارهای اصلاحی خودشونه.

اکیدا توصیه می کنم از 3 راه فوق برای پیگیری آخرین وضعیت پرونده حتما استفاده شود.
    به نظر من
    اول پلیس 10+
    دوم مراجعه حضوری
    شما راحت میری نزدیک ترین پلیس 10+ بهتره اینجوری بخواهی بری نظام و وظیفه بگردی خیلی اذیت می شوی
    ویرایش توسط میلاد : August 28th, 2013 در ساعت 10:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    به نظر من
    اول پلیس 10+
    دوم مراجعه حضوری
    شما راحت میری نزدیک ترین پلیس 10+ بهتره اینجوری بخواهی بری نظام و وظیفه بگردی خیلی اذیت می شوی

کاملا قبول دارم ولی برای رفع نقص پرونده که دیگه باید حداقل یک بار رو حضوری رفت نظام وظیفه!
    پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت **** آفرين بر نظر پاك خطا پوشش باد! «حافظ»

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)