صفحه 96 از 185 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member ghamsari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhohan نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه سوالی داشتم و ممنون میشم جواب بدین.1_منظور از معرفی به صدور چیه؟2_توی پستها خوندم نقص پرونده داشته باشه کارت گیر میکنه .منظور از نقص یعنی احتمال داره دوباره بفرستن کمیسیون ؟

1. معرفی به صدور کارت یعنی پس از احراز معافیت دائم، تکمیل پرونده، ابتدا پرونده ی شما ثبت در سامانه شده و سپس دستور صدور کارت معافیت صادر می شود. در این مرحله صدور کارت حتمی است و فقط باید کارت صادر بشود و با پست به دستتان برسد.
    2. نقص پرونده یعنی پس از مراحل احراز معافیت تا زمان معرفی به ثبت در سامانه، اگر نقصی (مانند نامناسب بودن عکس، عدم ارائه ی مدارک مورد نیاز ثبت در پرونده و غیرهم) در پرونده شما در اداره پزشکی نظام وظیفه (یا اداره مربوط به کفالت که آشنایی چندانی با آن ندارم) وجود داشته باشد، از ثبت آن در سامانه موقتا جلوگیری می کنند تا نقایص رفع گردد و سپس مراحل فوق ادامه یابد. با این حساب احتمال فرستادن دوباره به کمیسیون وجود ندارد مگر آنکه مدارک کمیسیون مندرج در پرونده ی شما یا گم شود یا ناقص باشند که بسیار بعید است. امکان دارد مدارک پزشکی (یا کفالت) از یک واحد هنوز خارج نشده و در پرونده تان قرار نگرفته باشد و شما باید پیگیری کنید تا آن مدارک به پرونده اضافه شوند. برای خودم پیش آمده بود.
    ویرایش توسط ghamsari : December 7th, 2011 در ساعت 12:02 PM دلیل: ادغام دو پست متوالی
    پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت **** آفرين بر نظر پاك خطا پوشش باد! «حافظ»

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamsari نمایش پست ها
    1. معرفی به صدور کارت یعنی پس از احراز معافیت دائم، تکمیل پرونده، ابتدا پرونده ی شما ثبت در سامانه شده و سپس دستور صدور کارت معافیت صادر می شود. در این مرحله صدور کارت حتمی است و فقط باید کارت صادر بشود و با پست به دستتان برسد.
    2. نقص پرونده یعنی پس از مراحل احراز معافیت تا زمان معرفی به ثبت در سامانه، اگر نقصی (مانند نامناسب بودن عکس، عدم ارائه ی مدارک مورد نیاز ثبت در پرونده و غیرهم) در پرونده شما در اداره پزشکی نظام وظیفه (یا اداره مربوط به کفالت که آشنایی چندانی با آن ندارم) وجود داشته باشد، از ثبت آن در سامانه موقتا جلوگیری می کنند تا نقایص رفع گردد و سپس مراحل فوق ادامه یابد. با این حساب احتمال فرستادن دوباره به کمیسیون وجود ندارد مگر آنکه مدارک کمیسیون مندرج در پرونده ی شما یا گم شود یا ناقص باشند که بسیار بعید است. امکان دارد مدارک پزشکی (یا کفالت) از یک واحد هنوز خارج نشدهو در پرونده تان قرار نگرفته باشد و شما باید پیگیری کنید تا آن مدارک به پرونده اضافه شوند. برای خودم پیش آمده بود.
    سلام مجدد و ممنون از پاسخ کاملتون.من معرفی به صدور شدم یعنی دیگه هیچ مشکلی نداره دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhohan نمایش پست ها
    سلام مجدد و ممنون از پاسخ کاملتون.من معرفی به صدور شدم یعنی دیگه هیچ مشکلی نداره دیگه؟
    نه. دیگه منطقا هیچ مشکلی نیست. بین 1 ماه یا 40 روز کارتتون میاد. شاید هم زودتر. نگران نباشین.
    اگر میخواهید خیالتان راحت باشد به دو طریق میتونین پیگیر آخرین وضعیت کارتتون بشین. یا مراجعه به مراکز پلیس + 10 یا تماس تلفنی با مرکز صدور کارت . این شماره برای سال پیشه و از اینکه امسال هم پاسخگو هست خبری ندارم ولی سال پیش همین موقع ها که من با این شماره تماس میگرفتم بیشتر صبح ساعت 7 تا 7:30 میشد جواب بدن. بعدش تقریبا همش اشغال بود.
    ویرایش توسط میلاد : August 28th, 2013 در ساعت 10:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 9/9 فیش ها روتحویل دادم میخواستم چند روز طول میکشد معرفی به صدور بشم؟
    سلام دوست عزیز.برای من 9 روز طول کشید .مدارک رو 8/28 تحویل دادم 9/7 معرفی به صدور شدم

Junior Member

سلام به دوستان عزیزم.من 9/13 معرفی به صدور شدم به نظرتون چقدر زمان می برد که صدور کارت انجام بشود؟

سلام به دوستان عزیزم.من 9/13 معرفی به صدور شدم به نظرتون چقدر زمان می برد که صدور کارت انجام بشود؟

تاریخ صدور مندرج در کارت معمولا همان تاریخ معرفی به صدور است و حدودا یک ماه تا 40 روز طول می کشد تا کارت با پست به دست شما برسد. با توجه به تعطیلات محرم که پشت سر گذاشته ایم حدس من برای زمان رسیدن کارت شما همان 40 روز است، یعنی 23 دی ماه.

Junior Member

دوستان این بارکد چه زمانی صادر میشود که در سایت پست بشود چک کرد؟

Junior Member

دوستان این بارکد چه زمانی صادر میشود که در سایت پست بشود چک کرد؟
    سلام دوست عزیز.زمانی که تو سیستم پلیس+10 بزنه صدور کارت بارکد برات صادر شده و بهتون میده و میتونی از سایت پست پیگیری کنی

ایا معافیت در تهران گرفتن تاثیر در زمان چاپ کارت دارد؟(کفالت)

Junior Member

سلام دوستان من 9/1 فیش ها را تحویل دادم و امروز پلیس +10 بهم گفت کارت شما معرفی به صدور شده پرسیدم در چه تاریخی گفت در تاریخ 9/1 !!! مگه میشه تاریخ صدور همزمان با تاریخ تحویل فیش ها باشه؟؟ به نظر شما چند روز دیگه کارتم صادر میشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)