صفحه 99 از 185 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

دوستان این شماره ی 09680 فقط ماله تهرانه؟چون من هرجی از شهرستان میزنگم میگه اشتباهه این شماره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان این شماره ی 09680 فقط ماله تهرانه؟چون من هرجی از شهرستان میزنگم میگه اشتباهه این شماره

این شماره قطعی و ایراد زیاد داره. من از تهران هم زنگ میزنم 5 با یه دفعه درست کار میکنه ) با موبایل امتحان کن بهتر جواب میده.

Junior Member

سلام به همه دوستان

من براي معافيت جانبازي اقدام كردم و مدارك و فيش ها رو ٩٠/٠٩/٣٠ به پليس +١٠ دادم

كي برم بپرسم كه معرفي به صدور شده يا نه ؟
    راستي من ملارد شهريار اقدام كردم

Junior Member

دوستان من 9/13 معرفی به صدورشدم ولی تا به امروز10/8 کارتم صادر نشده به نظرتون دیر نشده؟(لطفا سریع جواب بدهید دوستای گلم)

Junior Member

سلام دوستان اینجا کسی میدونه معرفی به صدور در مرکز استان انجام میشه یاتهران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abscom نمایش پست ها
    سلام دوستان اینجا کسی میدونه معرفی به صدور در مرکز استان انجام میشه یاتهران؟
    در شهرستان از طریق شبکه شون درخواست صدور کارت رو میفرستن به مرکز صدور کارت در تهران.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidseo نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من براي معافيت جانبازي اقدام كردم و مدارك و فيش ها رو ٩٠/٠٩/٣٠ به پليس +١٠ دادم

كي برم بپرسم كه معرفي به صدور شده يا نه ؟
    راستي من ملارد شهريار اقدام كردم

دوست عزیز از تاریخ واریز وجه تا تاریخ معرفی به صدور زمان قطعی وجود نداره. این زمان میتونه از ۲ روز تا ۲۰ روز هم طول بکشه و حتی در موارد خاص میتونه از این بازه هم فراتر بره .مثلا در مورد خود من همون ۲ روز طول کشید.اما اگر از نظام وظیفه تهران اقدام کرده باشی این زمان به مراتب کمتر از شهرستانهاست. البته با توجه به انلاین بودن مراکز پلیس +۱۰ کلا مراحل صدور کارت کاهش پیدا کرده. پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به پلیس+۱۰ مراجعه کنید و به حتم تا الان معرفی به صدور شدید
    ویرایش توسط Kiantaghavi : December 30th, 2011 در ساعت 02:52 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    دوستان من 9/13 معرفی به صدورشدم ولی تا به امروز10/8 کارتم صادر نشده به نظرتون دیر نشده؟(لطفا سریع جواب بدهید دوستای گلم)
    دوست عزیز اصلا نگران نباش. کلا همه میدونیم افرادی که معاف میشن خیلی ذوق دارن تا سریعتر کارتشون رو دریافت کنن. برای همین هر دیرکرد یا اخلالی نگرانشون میکنه. باید توجه داشته باشی که پروسه معرفی به صدور تا صدور هست که کمی زمان میبره و تا کارت صادر نشه در سیستم صدور کارت درج نمیشه. در مورد شما هر لحظه ممکنه که صدور کارت در سیستم درج شه که از اون به بعد ۱ تا ۳ روز زمان میبره تا کارت رو دریافت کنید. به عقیده من شما هنوز یک هفته دیگه جا دارین.امیدوارم هرچه سریعتر خبر خوش دریافت کارتتون رو اعلام کنید

Junior Member

دوستان امروز من از پلیس+10بارکد گرفتم که توسایت پست که پیگیری کردم این رو زد: تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) وزده مقصد بعدی
    تجزيه و مبادلات منطقه 11 تهران به نظرتون کی بدستم می رسه ؟(تو این چند وقته که پیگیر کارهای نظام وظیفه هستم تازه فهمیدم هیچ چیز بدتر از انتظار تو دنیا نیست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    دوستان امروز من از پلیس+10بارکد گرفتم که توسایت پست که پیگیری کردم این رو زد: تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) وزده مقصد بعدی
    تجزيه و مبادلات منطقه 11 تهران به نظرتون کی بدستم می رسه ؟(تو این چند وقته که پیگیر کارهای نظام وظیفه هستم تازه فهمیدم هیچ چیز بدتر از انتظار تو دنیا نیست)
    دوست عزیز میشه بفرمائید تاریخ صدور کارتتون چندم بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)