صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط wh2t نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    من هم بین آلمان و کانادا شک دارم و اولویتم بیشتر از هزینه ها، کار بعد از تحصیل و اقامت هست..
    رشته م هم هنره
    برای زبان اقدام کردم ولی طبیعتا انگلیسی راحت تر خواهد بود. اما شرایط بعد از تحصیل برام خیلی مهمه.
    نظرتون چیه؟
    کانادا خودش درگیره بیکاری هست و اگر برید کانادا با داشتن مدرک لیسانس بهتر از فوق لیسانس و با فوق لیسانس بهتر از دکترا کار پیدا خواهید کرد. آلمان اعلام کرده که نیاز به نیروی کار داره و با شرایط راحتی ویزای 6 ماهه جستجوی کار میده پس کار پیدا کردن در آلمان نسبت به کانادا راحتتر است ولی مهم اینه که در کانادا و یا آلمان چقدر به تخصص شما احتیاج است ... من اگر جای شما باشم، با وجود مسله ی کار در کانادا باز میرم به این کشور چون زندگی کردن در این کشور برای ایرانی ها راحتتره

Junior Member

سلام ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن راجع این موضوع منو راهنمایی کنن.

من دانشگاه NTNU برای مقطع دکترای مهندسی شیمی پذیرش گرفتم با فاند ۴۳۶۵۰۰ کرون (پیش از کسر مالیات). دانشگاه بهم مهلت داده تا ۱ هفته دیگه فرم توافق را بفرستم. از طرفی برای دانشگاه UBC کانادا هم اقدام کردم که با توجه به رزومم چندین استاد بم اکی دادن یعنی احتمال پذیرش بسیار بالایی دارم. فاندش حدود ۲۵۰۰۰ دلار اینجور که تحقیق کردم. هدفم اینه بعد از دکترا بتونم اقامت بگیرم. با توجه به اینکه نروژ تا هفته اینده مهلت داره ممنون میشم هرچه سریع تر راهنمایی کنید. دمتون گرم

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mk_200628 نمایش پست ها

من دانشگاه NTNU برای مقطع دکترای مهندسی شیمی پذیرش گرفتم با فاند ۴۳۶۵۰۰ کرون (پیش از کسر مالیات). دانشگاه بهم مهلت داده تا ۱ هفته دیگه فرم توافق را بفرستم. از طرفی برای دانشگاه UBC کانادا هم اقدام کردم که با توجه به رزومم چندین استاد بم اکی دادن یعنی احتمال پذیرش بسیار بالایی دارم. فاندش حدود ۲۵۰۰۰ دلار اینجور که تحقیق کردم. هدفم اینه بعد از دکترا بتونم اقامت بگیرم. با توجه به اینکه نروژ تا هفته اینده مهلت داره ممنون میشم هرچه سریع تر راهنمایی کنید. دمتون گرم
    بی خیال بابا،!!!
    اگه از طرف کانادا مطمئن هستی، حتما تصمیمت رو بگیر و برو اونجا. اروپا رو بی خیال.
    تو کانادا حتی نتونی کار هم پیدا کنی، می ارزه؛ چونکه مهندس تحویل جامعه میدن.
    اگه رفتی کانادت مارو فراموش نکن. چون سال دیگه منم دارم میام.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mk_200628 نمایش پست ها

ببخشید من متوجه نمیشم چرا بین این دو تا دارید تامل می کنید؟! به نظرم تنها دلایل شخصی مانند داشتن نزدیکان در نروژ می تونه کفه ترازو رو به نفع NTNU پایین بیاره! نروژ کشوری بسیار برتر از کانادا از خیلی جهاته، اما برای یه نروژی - نه یه مهاجر.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام
    اساتید عزیز اگه لطف کنین و من رو راهنمایی کنین ممنون میشم
    من بین انتخاب کانادا و انگلیس موندم؛ خودم انگلیس رو ترجیح میدم چون اونجا آشنا زیاد دارم
    اما خب از طرفی هم رفتن به انگلیس یکم سخت تر از کانادا هست و جدای این قضیه، همون کسایی که انگلیس هستن الان به من میگن کانادا خیلی خیلی بهتر از انگلیسه
    هدف من اقامت و موندن توی یکی از این کشور هاس که در هر دو مجبورم تقریبا از صفر شروع کنم
    پیشنهاد شما کدوم کشوره؟ و چرا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa107 نمایش پست ها
    سلام
    اساتید عزیز اگه لطف کنین و من رو راهنمایی کنین ممنون میشم
    من بین انتخاب کانادا و انگلیس موندم؛ خودم انگلیس رو ترجیح میدم چون اونجا آشنا زیاد دارم
    اما خب از طرفی هم رفتن به انگلیس یکم سخت تر از کانادا هست و جدای این قضیه، همون کسایی که انگلیس هستن الان به من میگن کانادا خیلی خیلی بهتر از انگلیسه
    هدف من اقامت و موندن توی یکی از این کشور هاس که در هر دو مجبورم تقریبا از صفر شروع کنم
    پیشنهاد شما کدوم کشوره؟ و چرا؟

سلام
    دوست عزیز خب کسی دلسوزتر از افراد اشنای خودت بهتر هست مگه الان ، به حرفشون گوش کن و به کانادا برید حداقل دو چیز خیلی راحت تره در کانادا نسبت به انگلیس یکی گرفتن اقامت و دریافت شهروندی و دومی هم وضعیت اقتصادی فعلی کانادا در حال صعود خیلی بیشتر هستش ولی انگلیس بخاطر خروج از اتحادیه اروپا دیگر مسائل خیلی زیادی شده الان . و این نظره منه حالا دوستان دیگه هم میتونند پاسخ بهتری رو بهتون بدن ==> که الان در انگلیس دید مردم انگلیس به مهاجران خیلی خوب نیست و اثار نژادپرستی بیشتری حس میشه بخاطر مهاجران این قضیه جنگ های خاورمیانه!! ولی در عوض کانادا هم از نظر رفاه اجتماعی و هزینه زندگی خیلی بهتر از انگلیس هستش، و دید نژاد پرستانه خیلی خیلی کمی یا شاید اصلا در طول زندگیتون مشاهده نکنید (اگر یکم اخبار روزنامه های محلی انگلیس رو پیگیری کنید متوجه صحبتم میشید)، اگر هم مشکل سرد بودن هوا رو دارید در کانادا کلی شهر (نه خیلی زیاد حالا) هست که هوای واقعا معمولی رو دارند مثل ونکوور که دیگه بهترین شهر کانادا هستش از نظر آب و هوا و هوای خیلی خوبی رو داره و در آخر هم اضافه کنم که شما در کانادا همسایه کشور آمریکا هستید و با شهروندی کانادا خیلی راحت میتونید در آ»ریکا سفر کنید و موارد خیلی زیادی هم دیدم که حتی پیشنهاد شغلی(البته باید تخصص داشته باشید نه هر شغلی) دارند و ویزای کار آمریکا رو خیلی راحت گرفتن. در نتیجه من کانادا رو خیلی خیلی بهتر از انگلیس میدونم و نگران نبود دوست و آشنا نباشید اینجور چیزها سریع رفع میشه و خیلی تنها نمیمونید مردم یا مهاجرند اونجا و همین مشکل رو دارند و سریع همدیگر رو درک میکنند از نظر نبود یک دوست و آشنا و از نظر ارتباط مشکلی پیدا نمیکنید و هم مردم خود کانادا خیلی از نظر ادب و احترام معروف هستن و بقول گفتنی به nice بودن نسبت به همه کشور های مهاجر پذیر خیلی خیلی خوب هستن (فقط این موضوع یادتون نره همه جا همه نوع آدم پیدا میشه و خیلی توقعتون نباید بالا بره)
    امیدوارم کمک کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز خب کسی دلسوزتر از افراد اشنای خودت بهتر هست مگه الان ، به حرفشون گوش کن و به کانادا برید حداقل دو چیز خیلی راحت تره در کانادا نسبت به انگلیس یکی گرفتن اقامت و دریافت شهروندی و دومی هم وضعیت اقتصادی فعلی کانادا در حال صعود خیلی بیشتر هستش ولی انگلیس بخاطر خروج از اتحادیه اروپا دیگر مسائل خیلی زیادی شده الان . و این نظره منه حالا دوستان دیگه هم میتونند پاسخ بهتری رو بهتون بدن ==> که الان در انگلیس دید مردم انگلیس به مهاجران خیلی خوب نیست و اثار نژادپرستی بیشتری حس میشه بخاطر مهاجران این قضیه جنگ های خاورمیانه!! ولی در عوض کانادا هم از نظر رفاه اجتماعی و هزینه زندگی خیلی بهتر از انگلیس هستش، و دید نژاد پرستانه خیلی خیلی کمی یا شاید اصلا در طول زندگیتون مشاهده نکنید (اگر یکم اخبار روزنامه های محلی انگلیس رو پیگیری کنید متوجه صحبتم میشید)، اگر هم مشکل سرد بودن هوا رو دارید در کانادا کلی شهر (نه خیلی زیاد حالا) هست که هوای واقعا معمولی رو دارند مثل ونکوور که دیگه بهترین شهر کانادا هستش از نظر آب و هوا و هوای خیلی خوبی رو داره و در آخر هم اضافه کنم که شما در کانادا همسایه کشور آمریکا هستید و با شهروندی کانادا خیلی راحت میتونید در آ»ریکا سفر کنید و موارد خیلی زیادی هم دیدم که حتی پیشنهاد شغلی(البته باید تخصص داشته باشید نه هر شغلی) دارند و ویزای کار آمریکا رو خیلی راحت گرفتن. در نتیجه من کانادا رو خیلی خیلی بهتر از انگلیس میدونم و نگران نبود دوست و آشنا نباشید اینجور چیزها سریع رفع میشه و خیلی تنها نمیمونید مردم یا مهاجرند اونجا و همین مشکل رو دارند و سریع همدیگر رو درک میکنند از نظر نبود یک دوست و آشنا و از نظر ارتباط مشکلی پیدا نمیکنید و هم مردم خود کانادا خیلی از نظر ادب و احترام معروف هستن و بقول گفتنی به nice بودن نسبت به همه کشور های مهاجر پذیر خیلی خیلی خوب هستن (فقط این موضوع یادتون نره همه جا همه نوع آدم پیدا میشه و خیلی توقعتون نباید بالا بره)
    امیدوارم کمک کرده باشم
    ممنون بابت توضیحات
    واقعیتش من خیلی روی ساپورت آشناهایی که توی انگلیس دارم حساب کرده بودم، چون برای شروع خیلی جلو میفتادم اینجوری؛ اما حالا متقاعد شدم که خیلی روی این قضیه حساب باز نکنم، چون درهرحال باید از صفر شروع کنم، خب چرا اینکارو از جایی که بهتره شروع نکنم. منتهی برای رفتن به هر دو کشور شرایط حداقل برای من سخت هست. من با داشتن کاردانی نرم افزار و بدون هیچ شغلی و همینطور نداشتن ویزای شینگن میخوام اقدام به اخذ ویزا کنم که بعید میدونم با این شرایط بتونم موفق بشم
    با این وضعیت هنوز نمیدونم چه انتخابی برام میمونه و چه کاری میتونم انجام بدم. درسته کانادا راحت تر درخواست ویزا رو قبول میکنه اما بازم سخت بنظر میاد؛ خوشبختانه زبانم در حد قابل قبولی هست و میتونم در مدت کمی حتی آیلتس هم بگیرم

Junior Member

سلام دوستان.
    شرایط پذیرش و فاند و هزینه زندگی و کار و درآمد و .... اینجور چیزا رو اگه بخوایم بین آلمان و کانادا مقایسه کنیم، کدوم بهتر هست؟
    برای رشته های مهندسی مکانیک و بیوتکنولوژی میکروبی _ مقطع دکترا
    ویرایش توسط GEMgirl : November 1st, 2017 در ساعت 06:10 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    شرایط پذیرش و فاند و هزینه زندگی و کار و درآمد و .... اینجور چیزا رو اگه بخوایم بین آلمان و کانادا مقایسه کنیم، کدوم بهتر هست؟
    برای رشته های مهندسی مکانیک و بیوتکنولوژی میکروبی _ مقطع دکترا
    البته دوستانی که در هریک ازین کشورها هستند بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن اما طوری که من در این فروم شنیدم کانادا و امریکا از خیلی جهات بهتر از اروپا هستند. اگر منظور شما از اروپا، آلمان هستش همونطور که مطلع هستین، دونستن زبان یک کشور نقش مهمی در زندگی راحت یک فرد داره، از ارتباط برقرار کردن روزمره بعنوان یک مورد جزیی بگیر تا بعدها پیدا کردن شغل که برای بسیاری از شغل ها دونستن زبانشون یک مورد بسیار مهم محسوب میشه. پس اولین چالش شما یادگیری زبان آلمانی هستش که باید بدونین زبان آسونی نیست. اما در کانادا شما با انگلیسی کارتون راه میفته. البته در بعضی مناطق مثل تورنتو و ونکوور به گفته دوستان با فارسی هم شما میتونین گذران زندگی کنین! از طرفی اگر هدف شما اخذ اقامت هستش قطعا کانادا خیلی بهتر از اروپاست. از طرفی به دلیل مهاجرپذیر بودن کانادا، افراد خارجی خیلی راحت تر در فرهنگ و محیط هضم و پذیرفته میشن، که این در کشوری مثل آلمان خیلی کمتر حس میشه. امیدوارم کمکی شده باشه برای تصمیم گیریتون و البته نظر هم رشته ای های خودتون در این کشورها خیلی بهتر میتونه مسیر رو براتون روشن کنه. موفق باشید.

سلام خدمت دوستان عزیز
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد تو کشور کانادا رو دارم لیسانس نرم افزار دارم مدرک زبان ندارم یک مقام سومی تو معتبر ترین مسابقات جهانی رباتیک به صورت تیمی دارم که امسال تو کشور ژاپن برگزار شد .
    هزینه برام خیلی مهمه کلا چه کارایی میتونم انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)