صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

پیش فرض پاسخ : کانادا یا استرالیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIRIN63GHAHREMAN نمایش پست ها
    من هم از دانشگاه ملبورن وهم دانشگاه اتاوا پذیرش داشتم.استرالیا ویزا نداد بهم چون مدارک مالیم کامل نبود ولی می تونم برا ترم بعدی پذیرش بگیرم. کانادا معاینه پزشکی داده بهم. من واقعا از هوای سرد بدم میاد. نمی دونم چی کار کنم!هزینه هر دو برام یکیه.هیچ کمک هزینه ای ندارم. عشق خارج نیستم.هدفم درس خوندنه و برای آیلتس و پذیرش گرفتن خیلی زحمت کشیدم.کسی هست که بتونه به من کمک کنه که اینا رو مقایسه کنم؟
    دوست عزیز

انتظار طولانی مدت برای ویزای استرالیا رو در نظر بگیرید. هیچ حساب و کتابی نداره. به یکی 3 ماهه ویزا میده به یکی 10 ماهش هم میگذره و خبری نمیشه. 7-8 تا دانشگاه خیلی خوب داره و بورس گرفتن در دوره دکترا کمی مشکل هست ولی غیر ممکن نیست ولی شدیدا بهت توصیه می کنم همه وقت و سرمایه ات رو یک جا قرار ندی. چون مسئله زمان هم مهم هست.

هوای سرد فقط یک معیار می تونه باشه. خیلی جاهای پیشرفته و خوب دنیا هوای بسیار سردی دارن مثل ایالت های شمالی آمریکا , سوئد و نروژ. ولی به نظر من اگر شرایط تحصیل و زندگی خوب باشه و برای ویزا سرگردون نشی! اون آب و هوا هم قابل تحمله.
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط shad_happy58 نمایش پست ها

انتظار طولانی مدت برای ویزای استرالیا رو در نظر بگیرید. هیچ حساب و کتابی نداره. به یکی 3 ماهه ویزا میده به یکی 10 ماهش هم میگذره و خبری نمیشه.
    براي دكتري منظمتره ولي براي فوق ليسانس اين طوريه ولي اونم دلايل خودش رو داره كه توي فرو استراليا ببينين

شدیدا بهت توصیه می کنم همه وقت و سرمایه ات رو یک جا قرار ندی. چون مسئله زمان هم مهم هست.
    اين رو منم موافقم. يه اصله به نظر من

به نظر من اگر شرایط تحصیل و زندگی خوب باشه و برای ویزا سرگردون نشی! اون آب و هوا هم قابل تحمله
    اولش همه همينو ميگن. بعد كه رفتن اونجا ميگن عجب .....شما به چند نفر اون طرف صحبت كن. اصلا مثل ما به نام و رنك دانشگاه فكر نميكنن. نه مثل استاداي ايراني كه توي ساسكاچوان رفتن درس خوندن با 40 درجه زير صفر

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : کانادا یا استرالیا؟

اولش همه همينو ميگن. بعد كه رفتن اونجا ميگن عجب .....شما به چند نفر اون طرف صحبت كن. اصلا مثل ما به نام و رنك دانشگاه فكر نميكنن. نه مثل استاداي ايراني كه توي ساسكاچوان رفتن درس خوندن با 40 درجه زير صفر[/QUOTE]

FOR YOUR RECORD:
    ALL OF IVY LEAGUE UNIVERSITIES (IN USA) HAVE A VERY COLD WEATHER(- IN MOST DAYS OF WINTER)
    IF YOUR MAJOR CONCERN IS WEATHER,
    APPLY FOR BAHAMAS UNIVERSITIES!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    براي دكتري منظمتره ولي براي فوق ليسانس اين طوريه ولي اونم دلايل خودش رو داره كه توي فرو استراليا ببينين

اين رو منم موافقم. يه اصله به نظر من

اولش همه همينو ميگن. بعد كه رفتن اونجا ميگن عجب .....شما به چند نفر اون طرف صحبت كن. اصلا مثل ما به نام و رنك دانشگاه فكر نميكنن. نه مثل استاداي ايراني كه توي ساسكاچوان رفتن درس خوندن با 40 درجه زير صفر
    دوست عزیز

اصلا هم نظمی نداره. من فول فاند هستم. هم در سایت مهاجرت استرالیا نوشته و هم روزی که پرونده در سفارت باز کردم به من گفتند که حداکثر4-5 ماه و چون فول فاند هستی نمره تافل هم قبوله و ما پرونده فول فاند رو خارج از نوبت بررسی می کنیم و نتیجه این که من الان 9 ماه هست منتظرم!!!! نه من خیلی های دیگه. شما قبلا هم در فروم استرالیا گفتی پرونده ما شاید یک ایرادی داره بله ایرادش این هست که یا سفارت درست کار نمی کنه یا اداره مهاجرتش. من هیچ جای نظامی یا دولتی کار نکردم و پایان نامه بسیار روتین دارم و حتی دکترا هم میخوام محیط زیستی کار کنم ولی خوب دیگه فعلا میلشون کشیده این همه مدت طول بدن و تازگی ها هم خیلی راحت میگن شاید 1-1.5 سال طول بکشه!!! مثل شما خیلی ها هستن. باید صبر کنی.

به نظر من هیچ چیز رو نباید توجیه کرد و حتی بدترین حالت رو هم در نظر گرفت که واقعی تر تصمیم بگیری.

پارسال 11 نفر از هم دوره ای های من همزمان با من برای کانادا اقدام کردن هر 11 نفر پذیرش و ویزا گرفتند. به غیر از یک نفر که مانی توبا رفته و اوایل شاکی بود از همه چیز ولی الان داره برای مهاجرت اقدام می کنه! بقیه در کل راضیند ( تا اونجا که من می دونم و خودشون می گن) ولی من همین سردی هوا رو بهانه کردم و یک سال عقب افتادم.
    ویرایش توسط shad_happy58 : November 1st, 2009 در ساعت 10:13 PM
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    ا
    IF YOUR MAJOR CONCERN IS WEATHER,
    APPLY FOR BAHAMAS UNIVERSITIES!!!!
    عزيزم من كه نگفتم اولويت اوله> من گفتم دانشجوهاي خارجي مثل ماها براي اسم دانشگاه خودشونو نميكشن. من اگه لازم ببينم و شرايط خوب باشه باهاما هم ميرم

shad_happy58
    من هيچ چيز رو توجيه نميكنم. بابام هم استراليايي نيست كه بخوام از اونجا طرفداري كنم ولي شما ببينيد استراليا بعد از امريكا توي پذيرش دانشجو دومه و كانادا رو پشت سر گذاشته.
    در مورد دكترا شما يه بار ديگه موضوع PVA و فاينال ويزا رو توي فروم استراليا ببينين. چند مورد هست كه براي دكترا دو ماهه يا حتي 33 روزه! PVA و فاينال ويزا صادر شده.
    به هر حال هر كس بايد اولويتهاش رو مشخص كنه. نميشه يه نسخه كلي داد. شايد عنوان سوالي كه از اول اينجا شد، خيلي كلي بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Technology

واسه گرفتن RA ( ارشد) استرالیا بیشتر حال میده یا کانادا؟
    سوال دوم: دانشگاه مونترال یا هردانشگاه دیگه که کبک باشه فرانسه تدریس میکنن؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

قبلا یه بحث بسیار مفصل در این مورد ( مقایسه کانادا و استرالیا) در بخش استرالیا شده بود .

میتونید نظرات دیگران رو هم اونجا ببینید :

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=4729
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    قبلا یه بحث بسیار مفصل در این مورد ( مقایسه کانادا و استرالیا) در بخش استرالیا شده بود .

میتونید نظرات دیگران رو هم اونجا ببینید :

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=4729
    ممنون وحيد جان. به موقع بود.
    من با اين دو تا پستش خيلي حال كردم با اينكه با همش موافق نيستم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...53&postcount=5
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...87&postcount=7

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : کانادا یا استرالیا؟

HEY DUDE,
    LET ME GUESS : WHICH ONE DIDN'T U AGREE?
    PROBABLY THAT AUSTRALIA SHOULD BE THE LAST CHOICE

I RECOMMEND PEOPLE LIKE SHIRIN TO CHOOSE CANADA BECAUSE THE MERITS OF CANADA ARE VERY CLEAR!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    HEY DUDE,
    LET ME GUESS : WHICH ONE DIDN'T U AGREE?
    PROBABLY THAT AUSTRALIA SHOULD BE THE LAST CHOICE

I RECOMMEND PEOPLE LIKE SHIRIN TO CHOOSE CANADA BECAUSE THE MERITS OF CANADA ARE VERY CLEAR!
    هي دود!
    چرا بدون مطالعه همينطوري يچي ميگي؟
    اول اينكه توي اون پستها (5) نگفته استراليا آخره، گفته كانادا آخره 8)
    ولي گفته جاهاي ديگه به درد سرش نمي‌ارزه . من با اينجاش مخالف بودم.
    حداقل ميپرسيدي با كجاش مخالفم بعد اعتراض مي‌كردي. از بس تو ايران به همديگه كلك ميزنن، تا يكي يه چيزي ميگه ميخوان ببينن قصدش چيه يا فكر ميكنن يه منظور خاصي داره. بعد بدون دليل باهاش ميجنگن!!!
    اگر Merits of canada واضح بود، كسي اينجا راجع بهش سوال يا بحث نميكرد. چرا كسي نميگه آمريكا يا استراليا؟ و يا آمريكا يا كانادا؟ براي اينكه همه (اكثريت) جوابشو ميدونن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)