صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lonaaa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ازرشته استروبیولوژی درکانادااطلاعی دارید؟ کدام شهرودانشگاه؟
    من بین مسترحقوق ،اینده اش ورشته مذکورواقعاگیرکردم .
    اگر انتخاب شما قراره بین آستروبیولوژی و حقوق باشه احتمالا خیلی دقیق بررسی نکرده اید چون این دو رشته زمین تا آسمان با هم فرق دارند. شما در مورد این رشته ها اطلاع کافی دارید یا همینطور بر اساس اسم و عنوان دارید انتخاب میکنید؟

آستروبیولوژی بعید میدونم بازار کار صنعتی داشته باشه. محدوده به یک سری مراکز تحقیقات فضایی و دانشگاهها، درنتیجه اصولا برای کانادا مناسب نیست. اروپا و امریکا ممکنه کارهایی باشه ولی فقط اگر در حد تاپ باشید.
    پذیرش دانشکده حقوق در کانادا بسیار دشواره (در حد پزشکی). تاپیک رشته حقوق را مطالعه کنید و اونجا سوالتون رو بپرسید جواب دقیق تری میگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من بین دو تا گزینه زیر مردد شدم . ویزای هر دو تا کشورم دارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    دکتری برق دانشگاه درسدن آلمان با یه گروه قوی و قرارداد کاری فول (حقوق کامل)
    دکتری برق دانشگاه تورونتو (اونم گروه نسبتا خوب) و فاند یه مقدار بیشتر از بیس
    بیشتر دوست دارم نظرتون رو راجع به آینده کاری و اقامت و یا تجربیات خاصتون بدونم.
    مرسی

Junior Member

سلام.خسته نباشيد.دوستان من قصد مهاجرت به يك كشور ديگه اي رو دارم و در حال حاضر هم به كانادا و هم به آلمان ميتونم برم و دوستان نزديكي هم دارم.از اونجايي كه براي كانادا ميبايست حتما براي كبك اقدام كنم و فرانسه بلد باشمو، مصاحبه بدم و يه پروسه طولاني پذيرش طي كنم و اينكه خيلي دور هم هست و آلمان هم كار واسم هست ولي خب آدم هاش سردترن ولي نزديكتره و 27 كشور كنارتن.لطفا راهنمايي كنين از شريط زندگي و مقايسه بين دو كشور.متاسفانه وقت چنداني ندارم و بايد هرچه سريعتر زبان فرانسه يا آلماني رو اقدام كنم. از طريق كاري هم ميخوام برم( ويزاي 6 ماهه كاري در آلمان و skilled worker در كبك) و علاقه اي به خوندن درس ديگه ندارم.هزينه هاي زندگي، كار، مردم ، آينده بچه كه هنوز ندارم از مهمترين معضلات بنده در تصميم گيري هست.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Belfo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بین دو تا گزینه زیر مردد شدم . ویزای هر دو تا کشورم دارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    مرسی
    سلام
    من نمیدونم دکترای برق چطوریه کلا ایندش
    تو تورنتو شما موقعیت کانکشن و کار پیدا کردن خیلی خیلی خیلی بیشتری نسبت به درسدن المان (من ازین دو شهر شناخت دارم و تو هر دو کشور زندگی کردم) خواهید داشت. ایرانیا بیشترن، خیلی وقتا ایرانیا برای هم کانکشن میشن و کار پیدا میکنن. مهاجرا بیشترن تو کانادا و شما مطلقا حس غریب بودن بهتون دست نمیده.
    کانادا به صورت جنرال سردتره هواش، دورتره بله، ولی تورنتو واقعا قابل مقایسه با درسدن نیست از خیلی جهات. تورنتو خیلی بزرگه، برای شما امکان کار پیدا کردن بیشتره در اینده. اونم دانشگاه تورنتو که خیلی مشهوره و بزرگه...
    تورنتو یکی از زنده ترین شهرای دنیاست. کسانی که اینجا تو هر دو کشور زندگی کردن کلا تورنتو رو فقط و فقط با نیویورک مقایسه میکنن. حتی تورنتو اونجوری که از دو سه نفر اینجا شنیدم توسط مردم خیلی بیشتر به عنوان یه شهر زنده انتخاب شده (به دفعات بیشتری).
    فکر کنم اگه گوگل کنین بهتون خیلی اطلاعات بده از نظر امار و ارقام.
    چند تا از دوستای من هم تورنتو زندگی کردن هم شهرهای دیگه کانادا هم خیلی از شهرای بزرگ و مشهور دنیا رو رفتن، مثل لندن و پاریس و خیلی شهرای دیگه. همه یک صدا میگن تورنتو یه چیز دیگه هست!! زبان المانی دشوار نیست ولی باید یه دو سه سال اساسی وقت بذارین تا جا بیفته تو مختون (به عنوان کسی میگم که المانی رو تا B1 خونده).
    تو المان باید فردا موقع کار پیدا کردن المانی بلد باشین.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Belfo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی

سوالتون یکمی سخت میشه جواب بهش داد.
    باید دید چه چیزی تو نگاه شما مهمتره.
    اینکه سریعتر اقامت بگیرین مهمتره یا مثلا تو کشور صنعتی زندگی کنین؟
    کانادا به نسبت آلمان اونقدرها صنعتی نیست و یکمی آینده کاری شما با دکتری برق یکمی جای فکر داره. بیشتر بچه های ایرانی ای که دکتری برق دارن رو که من میشناسم به نوعی سر از بازار های بورس و سرمایه گذاری و فاینانس در آوردن ! اونهایی هم که تب برق خیلی داشتن نهایتا رفتن آمریکا. یکی دو مورد هم میشناسم بچه هایی که وسط دکتری برق با یه مدرک معادل اومدن بیرون و نهایتا تو مباحث data mining وارد شدن که هیچ ربطی به برق نداره !
    مشکل آلمان اینه که بالاخره دونستن زبان آلمانی یه نیاز هست و نمیدونم شما اصلا بلدین یا نه ! این میتونه یه عامل بازدارنده برای شما باشه.
    نهایتا پروسه اقامت کانادا با آلمان قابل قیاس نیست چون کشور به ذات مهاجر پذیر هست و خیلی روند راحت تری رو شما طی خواهید کرد تا به اقامت دائم برسین.

به شکل کلی دانشگاه تورنتو خیلی مطرح تر از درسدن هست (ممکنه بفرمایید که تو برق متفاوته که من اطلاع ندارم در اینصورت) ولی در کل نام معتبر تری هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Guru

با دکترای برق دانشگاه تورنتو شانس گرفتن کار آکادمیک یا کار خوب در صنعت بسیار بالاست. من بودم در مورد انتخاب تورنتو در برابر درسدن تردید نمیکردم.

Junior Member

سلام دوستان،
    من رشته مندسی کامپیوتر از دانشگاه تورنتو فاند 40 هزار گرفتم که با کسر شهریه، 18 هزار میمونه؛ از طرفی از دانشگاه ماساچوست امهرست، رشته علوم کامپیوتر، علاوه بر کسر شهریه، فاند 32000 دلار گرفتم. به نظرتون کدوم رو برم؟
    راستی ایالت ماساچوست گرونه و ویزای آمریکام سینگله، اما در عوض هم فاندش بالاست، هم اینکه آمریکاست، هم استادای خوبی داره. در مقابل رنک بسیار خوب دانشگاه تورنتو رو هم که همه میدونید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط gears نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من رشته مندسی کامپیوتر از دانشگاه تورنتو فاند 40 هزار گرفتم که با کسر شهریه، 18 هزار میمونه؛ از طرفی از دانشگاه ماساچوست امهرست، رشته علوم کامپیوتر، علاوه بر کسر شهریه، فاند 32000 دلار گرفتم. به نظرتون کدوم رو برم؟
    راستی ایالت ماساچوست گرونه و ویزای آمریکام سینگله، اما در عوض هم فاندش بالاست، هم اینکه آمریکاست، هم استادای خوبی داره. در مقابل رنک بسیار خوب دانشگاه تورنتو رو هم که همه میدونید.
    باید خودتون تصمیم بگیرید. به نظر من اول برای آمریکا اقدام کنید اما اون یکی رو هم از دست ندید تا اگر خدای نکرده ویزای آمریکا مشکل پیدا کرد برای کانادا اقدام کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام دوستان،
    در کل پرسش پیچیده ایه و به برنامه های آینده اتون بستگی داره؛ اما چون پذیرشتون برای دکتراست و قراره حداقل چهار پنج سال از سال های خوب عمرتون رو در یه کشور دیگه سپری کنید، همون دلیلی که فرمودید «آمریکاست» کفایت می کنه که گزینه ی Toronto با اختلاف زیاد رجحان پیدا کنه
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام دوستان،

به نظرم یه روی یک کاغذ جدول بکشید و مزایا و معایب هر دو کشور را برای خودتون بنویسید و با توجه به شرایط امتیاز بدید هر کدوم امتیازش بیشتر بو د همونو برید. چون شرایط هرکس با دیگران متفاوته و نمیشه حکم کلی داد.

همیشه بازار کار را در نظر داشته باشید چون میخواید با اون مدرک کار کنید و بازار کار امریکا بسیار گسترده است اما سختی های خودش را هم دارد. به شخصه اگر من بودم امریکا می رفتم
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)