صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 236 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

سلام دوستان نمیدونم سوال من مرتبط با این گفتگو ها هست یا نه!اما مممنون میشم منو همفکری کنید!
    من لیسانس معماری دارم ولی در پی اون کلی دیپلم رشته های فنی دیگه مثل خیاطی و آرایشگری! نمیخوام ادامه تحصیل بدم اما قصد زندگی و کار کردن رو در تورنتو کانادا دارم!ولی نمیدونم که میتونم اونجا با هنر هایی که دارم و مدارکم کار کنم و خرجمو بدم؟اصلا تنهایی از پسش برمیام! چندتا تالار رو دیدم درباره اوضاع تورنتو یجورایی سیاه نمایی شده بود ازش!ولی واقعا زندگی تو ایران با اینهمه گرونی و پر از نبودن ها و... واسم عذاب شده اصلا اسمش رو زندگی نمیشه گذاشت! اگر دوستان اطلاعاتی دارید ک میتونه کمکم کنه متشکر میشم در جریان قرار بدید بنده رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط asemon نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم سوال من مرتبط با این گفتگو ها هست یا نه!اما مممنون میشم منو همفکری کنید!
    من لیسانس معماری دارم ولی در پی اون کلی دیپلم رشته های فنی دیگه مثل خیاطی و آرایشگری! نمیخوام ادامه تحصیل بدم اما قصد زندگی و کار کردن رو در تورنتو کانادا دارم!ولی نمیدونم که میتونم اونجا با هنر هایی که دارم و مدارکم کار کنم و خرجمو بدم؟اصلا تنهایی از پسش برمیام! چندتا تالار رو دیدم درباره اوضاع تورنتو یجورایی سیاه نمایی شده بود ازش!ولی واقعا زندگی تو ایران با اینهمه گرونی و پر از نبودن ها و... واسم عذاب شده اصلا اسمش رو زندگی نمیشه گذاشت! اگر دوستان اطلاعاتی دارید ک میتونه کمکم کنه متشکر میشم در جریان قرار بدید بنده رو.
    سلام
    اول از همه باید زبانتون رو تقویت کنید و مناسبترین روشهای مهاجرت رو بررسی کنید،
    کار کردن در مرحله بعد هست، در کانادا برای کار کردن بصورت رسمی در خیلی از مشاغل مثل آرایشگری نیاز به گرفتن مدارک کانادایی و طی کردن دوره های مربوطه دارید تا رجیستر بشید، یعنی در این جور مشاغل تجربه و سابقه و مدارک ایرانی صرفا برای کسب مهارت خود شماست و برای کارفرمای کانادایی معنی و مفهومی نداره تا زمانی که مدرک کانادایی بگیرید.

در مدتی که مشغول گرفتن مدارک کانادایی هستید ممکنه بتونید در مشاغلی که نیاز به رجیستر شدن ندارند کار پیدا کنید و از عهده همه هزینه ها بر بیایید.
    کار خوب پیدا کردن همه جای دنیا سخت هست ولی غیر ممکن نیست.در پروسه مهاجرت و کار پیدا کردن اهمیتی به کلی گویی ها و قضاوت های شخصی ندهید، هر شهر بزرگی خوبی ها و بدی هایی داره و چند میلیون آدم به هر حال با همین مزایا و معایب داخلش زندگی میکنند.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط asemon نمایش پست ها
    شما وقتی وارد یک شهر و کشور نشدین و یه روز هم توش نبودین و نه حتی یه ساعت، از کجا میدونین که درباره ش سیاه نمایی یا سفیدنمایی شده؟

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام از نظر کار و درامد کانادا بهتره یا انگلیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_rock نمایش پست ها
    سلام از نظر کار و درامد کانادا بهتره یا انگلیس؟
    از نظر درآمد فکر کنم انگلستان کمی بهتره ولی پیدا کردن کار سختتر . در ضمن انگلستان به راحتی به کسی اقامت نمیده . کانادا یا استرالیا یا آمریکا رو مقصد قرار بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng

سلام دوستان
    من سال هاست فروم رو مطالعه میکنم و خیلی برام مفید بوده از همین جهت ابتدا تشکر میکنم ازتون. این تاپیک مدتیه غیرفعاله ولی امیدوارم دوستانی که میبینن پاسخ بدن. موضوعی که درگیرشم وجود بازارکار مناسب مهندسی مکانیک بعد از تحصیل است. متاسفانه از همین فروم متوجه شدم وضع مهندسی مکانیک در کانادا خوب نیست. یک نفر هم بهم گفت اگر مکانیکی حتما بیا آلمان و... خلاصه بعد از حرف ایشون خیلی فکرم مشغول شد. دارم برای ارشد اقدام میکنم و شانسم برای کانادا و آلمان خوبه. احتمالا از هر دو پذیرش های خوبی میگیرم... با توجه به اینکه قصدم بعد از دریافت مستر وارد شدن به بازار کار هست میشه تجربتونو بگین؟ چون اگه بخوام برم آلمان باید تمرکزمو بذارم روی زبان آلمانی و باید از الان برنامه ریزی مناسب داشته باشم. فروم مربوط ب کار در کانادا رو خوب مطالعه کردم ولی تجربه های مکانیک خیلی کم بود. پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)