صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    وحید خان، مگه شما آمریکا تحصیل نمی کنید؟ از جملتون اینطور برداشت میشه که الان کانادا هستید
    راستش من 2 سال آمریکا بودم و مستر گرفتم ولی الان واسه دکترا کانادا هستم. البته دیگه نتایج پذیرشم رو آپدیت نکردم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

دوستان لطفا منم راهنمایی کنید

لیسانس سخت افزار میگیرم به زودی از دانشگاه شیراز .. دلم میخواست هوش مصنوعی یا مهندسی رباتیک بخونم ... کانادا یا آمریکا؟

من تو یکی از موسسات مهاجرتی فرم پر کردم و واسم ایمیل اومد شرایط شما برای ایالت کیک خیلی مناسبه و خودشون زبان فرانسه هم یاد میدن و از این حرفا! جریان این ایالت چی هستش؟ به درد میخوره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    این حرف شما درست است، یکی از اعضای خانواده من که بیش از 20 سال است که در آمریکا زندگی میکند روی بازار کار بعنوان یکی از مهمترین مزایای آمریکا نسبت به کانادا تاکید می کند. اما شخصا فکر می کنم که استخدام شدن در شرکتهای high-tech و به اون شکل رویایی که بعضا در ذهن افراد وجود دارد به این آسونی ها نیست. فارغ التحصیل یک دانشگاه معتبر به احتمال بسیار زیاد شانس بیشتری در مقایسه با فارغ التحصیل یک دانشگاه معمولی دارد. بعنوان مثال استخدام در یکی از شرکت های Silicon Valley برای فارغ التحصیل UC Davis راحتتر است یا فرضا West Virginia U؟ دوستان اگر اشتباه می کنم لطفا راهنمایی کنید.

وحید خان، مگه شما آمریکا تحصیل نمی کنید؟ از جملتون اینطور برداشت میشه که الان کانادا هستید

دوست عزیز فکر نمی کنم UC Davis همچین آش دهن سوزیم باشه!

فاند گرفتن از آمریکا راحت تره یا کانادا ؟‌ شرایط کار چطوره ؟
    به نظر میرسه وضعیت رفاهی و زندگی در کانادا بهتره‌! اما خب سطح دانشگاه ها در آمریکا بالاتره !

Banned

تو مهندسی شیمی مهندسی پزشکی کانادا بهتره یا امریکا؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    تو مهندسی شیمی مهندسی پزشکی کانادا بهتره یا امریکا؟
    معلومه که در تمام رشته ها آمریکا بهتره.

Junior Member

من سوالی برام پیش اومده که تبدیل به دغدغه ی اصلیم شده
    من قصد دارم تا در مقطع مستر در رشته ی جدید Natural Gas Technology رو که تو دانشگاه NTNU نروژ هست رو ادامه بدم و طبیعتا بعد از مستر چه ادامه تحصیل و چه از لحاظ کاری باید وارد کارها و مباحث تبدیل انرژی و نیروگاهی و ... بشم. رشته ام هم مکانیک هست و هدفم هم موندن داخل نروژ و وارد شدن به بازار کاری داغ صنایع نفتی و گازی اونجا بود ولی به پیشنهاد چند تا از دوستان اونها استرالیا و کانادا رو هم بهم پیشنهاد کردند و اشاره کردند از لحاظ بحث اقامتی هم راحتتر میشه به این نیل رسید و گفتند به اندازه نروژ هم بازار کاری عالی هست. آیا این گفته ها صحت داره ؟ من یکم از محیط بسیار اشباع شده کانادا و استرالیا بیم دارم و خیلی ها به من میگن انتخاب بین کشوری مثل نروژ با این سطح رفاهی و بیکاری بسیار پایین با کشورهایی مثل استرالیا و کانادا یکم خنده دار هست ! ( هر چند برای پیدا کردن کار تو نروژ باید زبان نروژی بلد بود و هر چند اونجا هم با دونستن ایرانی بودن ما یکم شرایط سخت میشه !)
    میدونم میخواین بگین همه چیز بستگی به خود آدم داره و ... ولی باز هم در شرایط مساوی دوستان نطری دارند ؟
    کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی تو این زمینه داره تا ما رو یک راهنمایی اجمالی بکنه و با دید بازتری بین این سه کشور یکی رو انتخاب کنم.
    بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaeed نمایش پست ها
    من سوالی برام پیش اومده که تبدیل به دغدغه ی اصلیم شده
    من قصد دارم تا در مقطع مستر در رشته ی جدید Natural Gas Technology رو که تو دانشگاه NTNU نروژ هست رو ادامه بدم و طبیعتا بعد از مستر چه ادامه تحصیل و چه از لحاظ کاری باید وارد کارها و مباحث تبدیل انرژی و نیروگاهی و ... بشم. رشته ام هم مکانیک هست و هدفم هم موندن داخل نروژ و وارد شدن به بازار کاری داغ صنایع نفتی و گازی اونجا بود ولی به پیشنهاد چند تا از دوستان اونها استرالیا و کانادا رو هم بهم پیشنهاد کردند و اشاره کردند از لحاظ بحث اقامتی هم راحتتر میشه به این نیل رسید و گفتند به اندازه نروژ هم بازار کاری عالی هست. آیا این گفته ها صحت داره ؟ من یکم از محیط بسیار اشباع شده کانادا و استرالیا بیم دارم و خیلی ها به من میگن انتخاب بین کشوری مثل نروژ با این سطح رفاهی و بیکاری بسیار پایین با کشورهایی مثل استرالیا و کانادا یکم خنده دار هست ! ( هر چند برای پیدا کردن کار تو نروژ باید زبان نروژی بلد بود و هر چند اونجا هم با دونستن ایرانی بودن ما یکم شرایط سخت میشه !)
    میدونم میخواین بگین همه چیز بستگی به خود آدم داره و ... ولی باز هم در شرایط مساوی دوستان نطری دارند ؟
    کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی تو این زمینه داره تا ما رو یک راهنمایی اجمالی بکنه و با دید بازتری بین این سه کشور یکی رو انتخاب کنم.
    بسیار ممنون
    اگر پذیرش از نروژ دارید بروید. در رشته شما بازار کار نروژ بسیار خوب است. وضعیت قوانین مهاجرتی استرالیا و کانادا معلوم نیست در آینده نزدیک چطور بشه.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_th57 نمایش پست ها
    فاند گرفتن از آمریکا راحت تره یا کانادا ؟‌ شرایط کار چطوره ؟
    به نظر میرسه وضعیت رفاهی و زندگی در کانادا بهتره‌! اما خب سطح دانشگاه ها در آمریکا بالاتره !
    دانشگاه های آمریکا به مراتب بهتر از کانادا هست.
    از لحاظ کار هم آمریکا بهتر هست.
    ولی یه سری شرایطی وجود داره که گاهی بعضیا ترجیح می دن برن کانادا.
    مثلا من شخصا فقط برای کانادا اقدام کردم .

شما در آمریکا بعد از تحصیلت عملا امتیاز خاصی نداری. درحالیکه در کانادا امتیازات زیادی داری. حتی می تونی اونجا بمونی و زندگی کنی. مسائل خیلی زیادی این وسط هست که برایند همه اش می شه: اگر می خای فقط درس بخونی برو امریکا. ولی اگه می خای زندگی کنی برو کانادا

بین ایتالیا و کانادا جهت تحصیل Design و اقامت و مخارج دوره تحصیلی کودوم بهتره ؟ با توجه به مسائل زیر ..

مدسه ایتالیایی . کار هنگام تحصیل . هزینه . بورس . پذیرش . از کارشناسی و ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)