صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

منظورت این کلمه بود!آره خودشه.راستی اگر phd architect از کانادا داشته باشیم دفتر طراحی میشه زد؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    منظورت این کلمه بود!آره خودشه.راستی اگر phd architect از کانادا داشته باشیم دفتر طراحی میشه زد؟
    شما اولش تحقیق کنید ببینید شرایطش رو دارید که پذیرش دانشگاه بگیرید، بعد راجع به کار هم می تونید جست و جو کنید و تصمیمتون رو نهایی کنید.

تا مطمئن نشدم نباید اقدام کنم!رشتت معماری باشه مجوز طراحی ندن!!!!!!!!!!!!!!به هر حال ممنون که پیگیر کارم بودی.

ApplyAbroad Guru

تا مطمئن نشدم نباید اقدام کنم!رشتت معماری باشه مجوز طراحی ندن!!!!!!!!!!!!!!به هر حال ممنون که پیگیر کارم بودی.
    همان لینکی که براتون پست کردم رو مطالعه بفرمائید شاید اطلاعات موردنظرتان را داشته باشد.

راستی موسسات اعزام دانشجو میتونن کمک کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

راستی موسسات اعزام دانشجو میتونن کمک کنن؟
    تا جایی که من می دونم اون ها بیشتر موسسات کلاهبرداری هستند تا اعزام دانشجو.

Senior Member

دوستان سلام...

من از دانشگاه VUB در بلژيك پذيرش دارم...در مستر عمران...برنامه اي كه با دانشگاه ULB مشترك است....اين دو دانشگاه در واقع يك دانشگاه هستند ولي اولي بخش هلندي دانشگاه و دومي بخش فرانسوي دانشگاه است...

الان هم همه مدارك رو آماده كردم تا برم سفارت...

اما براي 3 دانشگاه هم در كانادا اقدام كرده ام (كنكورديا و اوتاوا و مك مستر)....با توجه به آيلتس 7.5 و معدل 16.09 فكر كنم از يكي از اونا هم بهم پذيرش بدن...دست كم توي MEng شانس خوبي دارم...

الان موندم چيكار كنم...بلژيك رو بيخيال شم و منتظر كانادا بشينم (حتي اگر پذيرش هم بدهند ويزا در هاله اي از ابهام است...شايد نرسم و مجبور شم ديفر كنم)...1001 اتفاق ممكنه بيافته

خلاصه حسابي موندم كدوم رو انتخاب كنم...دانشگاه و شهر بروكسل در بلژيك عالي هستند اما من متوجه شدم علي رغم اين كه ادعا دارند برنامه ها 100 در 100 انگليسي است بايد كم و بيش به فرانسه هم مسلط باشي تا پيشرفت كني و نمره خوبي بگيري (استاد ها انگليسي درس مي دهند اما برخي جزوات + مسئولين دانشگاه و آزمايشگاه + برخي از جزوات و كلا جو شهر كاملا فرانسه است)...من با اين همه زحمت 7.5 گرفتم...حالا بايد برم دوباره با زبوني ديگه سر و كله بزنم؟

خلاصه اين فكر ها منو حسابي گرفتار كرده....

ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...

با تشكر...

Junior Member

با سلام
    دوستان من از دانشگاه اوتاوا برای زمستان 2013 پذیرش همراه با فاند 22000 گرفتم از طرفی از بعضی از دانشگاه های خوب آمریکا مثل بستون و غیره امیدپذیرش بالا گرفتم یعنی اینکه استاد ها نگاه کردند به رزومه و گفتند اقدام کن شانست بالا است فقط باید یک جی اری ای بدم و بعد برای سال آینده اقدام کنم
    به نظرتون برم کانادا یا نرم؟
    یا اینکه برم بعد از آنجا کانادا رو ول کنم برم امریکا (البته همه این دو کشور در حال حاضر مشکا ویزا دارند)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من از دانشگاه اوتاوا برای زمستان 2013 پذیرش همراه با فاند 22000 گرفتم از طرفی از بعضی از دانشگاه های خوب آمریکا مثل بستون و غیره امیدپذیرش بالا گرفتم یعنی اینکه استاد ها نگاه کردند به رزومه و گفتند اقدام کن شانست بالا است فقط باید یک جی اری ای بدم و بعد برای سال آینده اقدام کنم
    به نظرتون برم کانادا یا نرم؟
    یا اینکه برم بعد از آنجا کانادا رو ول کنم برم امریکا (البته همه این دو کشور در حال حاضر مشکا ویزا دارند)
    رشته ومقطعتون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    رشته ومقطعتون چیه؟
    رشته من کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در مقطع دکتری از دانشگاه پذیرش گرفتم
    ممنون می شوم اگر ذکر کنید آیا این مقدار فاند برای زندگی و تحصیل کافی است یا نه
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)