صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    رشته ومقطعتون چیه؟
    رشته من کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در مقطع دکتری از دانشگاه پذیرش گرفتم
    ممنون می شوم اگر ذکر کنید آیا این مقدار فاند برای زندگی و تحصیل کافی است یا نه
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    رشته من کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در مقطع دکتری از دانشگاه پذیرش گرفتم
    ممنون می شوم اگر ذکر کنید آیا این مقدار فاند برای زندگی و تحصیل کافی است یا نه
    مرسی
    کامپیوتر اتاوا خوب است و بنظر من بهتر از دانشگاههایی مثل بوستون است.
    این 22 هزار دلار کل فاند شماست یا فقط RA؟ معافیت از شهریه هم گرفته اید یا شهریه رو باید از همین مبلغ بدهید؟ قول TA هم بشما داده اند؟
    در اتاوا با تقریبا هزار دلار در ماه میتونید زندگی دانشجویی (مجردی) داشته باشید.

Junior Member

کامپیوتر اتاوا خوب است و بنظر من بهتر از دانشگاههایی مثل بوستون است.
    این 22 هزار دلار کل فاند شماست یا فقط RA؟ معافیت از شهریه هم گرفته اید یا شهریه رو باید از همین مبلغ بدهید؟ قول TA هم بشما داده اند؟
    در اتاوا با تقریبا هزار دلار در ماه میتونید زندگی دانشجویی (مجردی) داشته باشید.
    مرسی از جوابتون
    من 22 رو فقط برای ra گرفتم (یعنی کل فاندم هست و چیز دیگری نداده اند) و گفتند اگر بخواهم و موجود باشه ta هم می توانم بگیرم (به شرطی که موجود باشد) البته استادم گفته هفته ای 10 ساعت می توانم ta ‌کنم
    از حذف شهریه چیزی در نامه اول یعنی recommendation نبود فقط یک لینک بود که گفته بودند شهریه ها به این شکل است آیا ممکن ایت در نامه دوم حذف شهریه بخورم
    به نظر شما این مبلغ خوب هست؟ ایا میشه باهاش 12 ماه را زندگی کرد ؟ و اینکه آیا من که هنوز نامه کامل پذیرشم نیامده می توانم امیدوار باشم که زمستان امسال می تونم برم اوتاوا یا نه
    بازم ممنون

ApplyAbroad Guru

مرسی از جوابتون
    من 22 رو فقط برای ra گرفتم (یعنی کل فاندم هست و چیز دیگری نداده اند) و گفتند اگر بخواهم و موجود باشه ta هم می توانم بگیرم (به شرطی که موجود باشد) البته استادم گفته هفته ای 10 ساعت می توانم ta ‌کنم
    از حذف شهریه چیزی در نامه اول یعنی recommendation نبود فقط یک لینک بود که گفته بودند شهریه ها به این شکل است آیا ممکن ایت در نامه دوم حذف شهریه بخورم
    به نظر شما این مبلغ خوب هست؟ ایا میشه باهاش 12 ماه را زندگی کرد ؟ و اینکه آیا من که هنوز نامه کامل پذیرشم نیامده می توانم امیدوار باشم که زمستان امسال می تونم برم اوتاوا یا نه
    بازم ممنون
    اگر TA یا معافیت شهریه هم بگیرید بله میتونید راحت زندگی کنید. بدون TA یک کمی مشکل میشه. از استادتون بپرسید شانس گرفتن TA چقدر است.

Junior Member

اگر TA یا معافیت شهریه هم بگیرید بله میتونید راحت زندگی کنید. بدون TA یک کمی مشکل میشه. از استادتون بپرسید شانس گرفتن TA چقدر است.
    مرسی از پاسختون
    آیا اگر TA نگیرم نباید برم و این را دیفر کنم و برای زمستان یا بهار برای امریکا اقدام کنم ساید از انجا جواب و مبالغ خوب بیاید

ApplyAbroad Guru

مرسی از پاسختون
    آیا اگر TA نگیرم نباید برم و این را دیفر کنم و برای زمستان یا بهار برای امریکا اقدام کنم ساید از انجا جواب و مبالغ خوب بیاید
    شانس TA برای دانشجوهای دکترا معمولا زیاده. بنظر من کانادا رو برید و از استادتون بخواهید برای گرفتن TA کمک کنه. این RA شما فعلا برای ابتدای کار کافیه. اگر به مشکلی خوردید از همون جا برای جای بهتری که به شما فاند بدن میتونید اقدام کنید. به امید امریکا که حالا نه پذیرشش معلومه نه فاندش نه ویزاش ننشینید.

Junior Member

شانس TA برای دانشجوهای دکترا معمولا زیاده. بنظر من کانادا رو برید و از استادتون بخواهید برای گرفتن TA کمک کنه. این RA شما فعلا برای ابتدای کار کافیه. اگر به مشکلی خوردید از همون جا برای جای بهتری که به شما فاند بدن میتونید اقدام کنید. به امید امریکا که حالا نه پذیرشش معلومه نه فاندش نه ویزاش ننشینید.
    البته این موضوعی که شما مطرح کردید خیلی ذهنم را مشغول کرده
    اگر انجا باشم و از امریکا پذیرشم برای ترک از اوتاو خارج شدن از کانادا و رفتن برای امریکا برام مشکل ایجاد نکنند؟

ApplyAbroad Guru

البته این موضوعی که شما مطرح کردید خیلی ذهنم را مشغول کرده
    اگر انجا باشم و از امریکا پذیرشم برای ترک از اوتاو خارج شدن از کانادا و رفتن برای امریکا برام مشکل ایجاد نکنند؟
    نه چه مشکلی؟ مزیتش اینه که اگر بهر دلیل ویزای امریکا نتونستید بگیرید لااقل کانادا رو هم دارید. منظورمن این نیست که استادتون در کانادا رو قال بگذارید بلکه بهش بگید که احتیاج به ساپورت TA یا معافیت شهریه دارید و اگر تونست براتون بگیره که چه بهتر همون اتاوا بمونید. بنظر من شانستون برای گرفتن TA زیاده و حیفه این موقعیت رو به امید واهی از دست بدید.کسی چه میدونه تا سال دیگر ایران چه خبر میشه شاید اصلا دیگه نتونستید سال بعد از ایران خارج بشید.

Junior Member

نه چه مشکلی؟ مزیتش اینه که اگر بهر دلیل ویزای امریکا نتونستید بگیرید لااقل کانادا رو هم دارید. منظورمن این نیست که استادتون در کانادا رو قال بگذارید بلکه بهش بگید که احتیاج به ساپورت TA یا معافیت شهریه دارید و اگر تونست براتون بگیره که چه بهتر همون اتاوا بمونید. بنظر من شانستون برای گرفتن TA زیاده و حیفه این موقعیت رو به امید واهی از دست بدید.کسی چه میدونه تا سال دیگر ایران چه خبر میشه شاید اصلا دیگه نتونستید سال بعد از ایران خارج بشید.
    مرسی دوست عزیز
    دیشب نامه پذیرشم آمد
    تو آن هیچ صحبتی در مورد پول نشده است که می خوان از طریق RA به من بدهند فقط گفتند که باید 37000 دلار برای هر سال اثبات کنم که می توانم خرج کنم
    واقعیتش من کلی ترسیدم اینو دیدم
    نمی دونم اینا چرا اینجوری RA دادند ماندم کلا
    راستی من الان باید مدارک سفارت را آماده کنم آیا اصلا اینا قبول می کنم ک همدارک را بفرستبم
    و اینکه با این امیل می شود رفت شراغ گرفتن ویزا یا نه

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

مرسی دوست عزیز
    دیشب نامه پذیرشم آمد
    تو آن هیچ صحبتی در مورد پول نشده است که می خوان از طریق RA به من بدهند فقط گفتند که باید 37000 دلار برای هر سال اثبات کنم که می توانم خرج کنم
    واقعیتش من کلی ترسیدم اینو دیدم
    نمی دونم اینا چرا اینجوری RA دادند ماندم کلا
    راستی من الان باید مدارک سفارت را آماده کنم آیا اصلا اینا قبول می کنم ک همدارک را بفرستبم
    و اینکه با این امیل می شود رفت شراغ گرفتن ویزا یا نه
    همه واسه اپلای کردن واسه ویزا به Letter of Acceptance نیاز دارن. اگه اینو دارین میتونین شروع کنید. البته در غیر این صورت، هم میشه کم کم مدارک دیگه رو آماده کنید به شرطی که تصمیم خودتون قطعی هست و مطمئن هستین که اون پذیرشتون قطعیه و اون نامه رو واستون خواهند فرستاد. جمع و جور کردن مدارک زمان بره اگه از موارد بالا اطمینان دارید از خمین حالا شروع کنید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)