صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    دیشب نامه پذیرشم آمد
    تو آن هیچ صحبتی در مورد پول نشده است که می خوان از طریق RA به من بدهند فقط گفتند که باید 37000 دلار برای هر سال اثبات کنم که می توانم خرج کنم
    واقعیتش من کلی ترسیدم اینو دیدم
    نمی دونم اینا چرا اینجوری RA دادند ماندم کلا
    راستی من الان باید مدارک سفارت را آماده کنم آیا اصلا اینا قبول می کنم ک همدارک را بفرستبم
    و اینکه با این امیل می شود رفت شراغ گرفتن ویزا یا نه
    یکی از مدارک لازم واسه ویزا Letter of Acceptance هست. اگه اینو دارین میتونین اپلای کنین.
    پروسه جمع و جور کردن مدارک (توسط شما) و بررسی پرونده (توسط سفارت) زمان بره. کسانی که واسه ژانویه پذیرش دارن و مدارکشو رو 1 ماه پیش فرستادن، معلوم نیست که حتما ویزا به موقع آماده بشه تا اونا به این ترم برسن.
    بنابراین اگه تصمیم رفتن خودتون قطعی هست و مطمئنید که Letter of Acceptance ظرف 2-3 هفته آینده بهتون میرسه، حتما از همین حالا شروع به جمع آوری مدارک کنید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    یکی از مدارک لازم واسه ویزا Letter of Acceptance هست. اگه اینو دارین میتونین اپلای کنین.
    پروسه جمع و جور کردن مدارک (توسط شما) و بررسی پرونده (توسط سفارت) زمان بره. کسانی که واسه ژانویه پذیرش دارن و مدارکشو رو 1 ماه پیش فرستادن، معلوم نیست که حتما ویزا به موقع آماده بشه تا اونا به این ترم برسن.
    بنابراین اگه تصمیم رفتن خودتون قطعی هست و مطمئنید که Letter of Acceptance ظرف 2-3 هفته آینده بهتون میرسه، حتما از همین حالا شروع به جمع آوری مدارک کنید.
    می بخشید خیلی سئوال می کنم
    در نامه پذیرش من نوشته شده:
    You must be prepared to spend approximately $37 000 per year (tuition, books, supplies,
    lodging, food, health insurance, bus transportation, etc.), and must have sufficient funds
    to cover all expenses during your entire stay at the University.
    ایا من اگر نامه فاند خودم را که 22000 است همراه این بگذارم کافی است و به سفارت بدهم کافی است یا نه
    چون خود دانشگاه هزینه سالیانه با کلیه مخارج را 20000 در سایتش زده و اصل من نمی دونم دلیل این مبلغ بالا چی است
    من ماندم اگر قرار این همه یعنی 37000 خرج کنم هر سال چرا پاشم با این 22000 تا برم انجا
    شما دلیلی برای این کار می بینید؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    می بخشید خیلی سئوال می کنم
    در نامه پذیرش من نوشته شده:
    You must be prepared to spend approximately $37 000 per year (tuition, books, supplies,
    lodging, food, health insurance, bus transportation, etc.), and must have sufficient funds
    to cover all expenses during your entire stay at the University.
    ایا من اگر نامه فاند خودم را که 22000 است همراه این بگذارم کافی است و به سفارت بدهم کافی است یا نه
    چون خود دانشگاه هزینه سالیانه با کلیه مخارج را 20000 در سایتش زده و اصل من نمی دونم دلیل این مبلغ بالا چی است
    من ماندم اگر قرار این همه یعنی 37000 خرج کنم هر سال چرا پاشم با این 22000 تا برم انجا
    شما دلیلی برای این کار می بینید؟
    اون متن انگلیسی که بوضوح داره میگه کل هزینه ها 37000$ هست. شما باید بدونین اون 20000$ دقیقا شامل چه مخارجی هست. آیا شما Tuition Fee و Living Expense هست؟
    ضمنا این سوالات رو حتما در اینجا مطرح کنید تا دوستان بیشتری به شما کمک کنن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

رشته ژنتیک در مستر در کدوم دانشگاه ها ی کانادا کیفیت عالی دارد؟

اگه بخوام مدیریت بازرگانی بخونم با این لیسانس میشه؟

وضعیت پذیرش رسته حقوق از لیسانس به چه صورته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    رشته ژنتیک در مستر در کدوم دانشگاه ها ی کانادا کیفیت عالی دارد؟

اگه بخوام مدیریت بازرگانی بخونم با این لیسانس میشه؟

وضعیت پذیرش رسته حقوق از لیسانس به چه صورته؟
    برای ورود به دانشکده حقوق باید لیسانس داشته باشید و پذیرشش در کانادا بسیار دشوار است.
    اتاوا شنیدم ژنتیک خوبی داره. دانشگاههای تاپ مثل تورنتو و بریتیش کلمبیا و کویینز هم قاعدتا باید این رشته را داشته باشند.
    مدیریت بازرگانی اگر منظورتان MBA است با هر مدرکی میشه خوند ولی باید GMAT امتحان بدید و دو سال سابقه کار هم داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای ورود به دانشکده حقوق باید لیسانس داشته باشید و پذیرشش در کانادا بسیار دشوار است.
    اتاوا شنیدم ژنتیک خوبی داره. دانشگاههای تاپ مثل تورنتو و بریتیش کلمبیا و کویینز هم قاعدتا باید این رشته را داشته باشند.
    مدیریت بازرگانی اگر منظورتان MBA است با هر مدرکی میشه خوند ولی باید GMAT امتحان بدید و دو سال سابقه کار هم داشته باشید.
    کلا وضعیت شغلی و بازار کار برای رشته MBA چطوره؟ از شرکت خودم که بیشتر از 2 سال سابقه مدیر عاملیشو داشتم رو سربرگ و ترجمه بدم کافیه؟ بیمه نبودم

GRE یبار شرکت کردم، سخت بود اما میشد نمره آورد GMAT هم همینجوریه یا سختتر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    کلا وضعیت شغلی و بازار کار برای رشته MBA چطوره؟ از شرکت خودم که بیشتر از 2 سال سابقه مدیر عاملیشو داشتم رو سربرگ و ترجمه بدم کافیه؟ بیمه نبودم

GRE یبار شرکت کردم، سخت بود اما میشد نمره آورد GMAT هم همینجوریه یا سختتر؟
    با نمره خوب GMAT و سابقه کار از شرکت پذیرش میتونید بگیرید ولی مدرک MBA برای پیدا کردن کار کافی نیست باید تجربه کار کانادایی داشته باشید. کسی فارغ التحصیل بدون تجربه را همینطوری برای مشاغل مدیریتی استخدام نمیکند.

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

سلام دوستان من خیلی به مشکل برخوردم و خوشحال میشم دوستان نظراتشونو بهم بگن.
    من الان بین ۳ تا مورد موندم:
    University of Helsinki - Computer Science
    University of Saskatchewan - Computer Science
    Ryerson University - Computer Science
    مورد اول در فنلاند هستش و رتبه ی جهانی زیر ۱۰۰ داره با خرج حدودا ۶۰۰۰ یورو در سال. مورد دوم یعنی دانشگاه ساسکاچوان تو کاناداس و یک شهر ۲۰۰ هزار نفریه و ایالتشم کلا ۱ میلیون جمعیت داره. استادم بم کمک هزینه میده و مقداری ارزون تر از دانشگاه هلسینکی برای من تموم میشه. احتمالا سالی ۳-۴ هزار دلار خودم باید بدم. زمینه تحقیقاتی استادم هم رایانش ابری هستش. شهرشم گرم تر از فنلاند نیست. رنکش هم تو دنیا ۳۰۰-۴۰۰ هستش. درس هایی که ارایه میدن تنوعش خوبه.
    مورد سوم واقع در تورونتو تو کاناداس که رنک خاصی نداره اما خوب از لحاظ موقعیت شهری خیلی جای خوبیه. استادم بم میتونه سالیانه ۱۳ هزار دلار به صورت TA و RA بهم بده و من گویا حداقل باید سالی ۱۲ هزار دلار رو خودم هزینه کنم و تو ایالت آنتاریو خیلی دانشگاهای بهتری وجود دارن.
    دانشگاه هلسینکی هم خوب شهرت جهانی داره و مخصوصا خیلی رشته جالبی رو درمورد شبکه و خدمات ارایه میده.
    من بعد از فوق لیسانس میخوام دکتری هم ادامه بدم. در ضمن رشته مدیا اینفورماتیک هم در دانشگاه RWTH Aachen قبول شدم ولی خیلی مایل نیستم برم آلمان.
    مرسی
    - You can't quit until you try -

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی به مشکل برخوردم و خوشحال میشم دوستان نظراتشونو بهم بگن.
    من الان بین ۳ تا مورد موندم:
    University of Helsinki - Computer Science
    University of Saskatchewan - Computer Science
    Ryerson University - Computer Science
    مورد اول در فنلاند هستش و رتبه ی جهانی زیر ۱۰۰ داره با خرج حدودا ۶۰۰۰ یورو در سال. مورد دوم یعنی دانشگاه ساسکاچوان تو کاناداس و یک شهر ۲۰۰ هزار نفریه و ایالتشم کلا ۱ میلیون جمعیت داره. استادم بم کمک هزینه میده و مقداری ارزون تر از دانشگاه هلسینکی برای من تموم میشه. احتمالا سالی ۳-۴ هزار دلار خودم باید بدم. زمینه تحقیقاتی استادم هم رایانش ابری هستش. شهرشم گرم تر از فنلاند نیست. رنکش هم تو دنیا ۳۰۰-۴۰۰ هستش. درس هایی که ارایه میدن تنوعش خوبه.
    مورد سوم واقع در تورونتو تو کاناداس که رنک خاصی نداره اما خوب از لحاظ موقعیت شهری خیلی جای خوبیه. استادم بم میتونه سالیانه ۱۳ هزار دلار به صورت TA و RA بهم بده و من گویا حداقل باید سالی ۱۲ هزار دلار رو خودم هزینه کنم و تو ایالت آنتاریو خیلی دانشگاهای بهتری وجود دارن.
    دانشگاه هلسینکی هم خوب شهرت جهانی داره و مخصوصا خیلی رشته جالبی رو درمورد شبکه و خدمات ارایه میده.
    من بعد از فوق لیسانس میخوام دکتری هم ادامه بدم. در ضمن رشته مدیا اینفورماتیک هم در دانشگاه RWTH Aachen قبول شدم ولی خیلی مایل نیستم برم آلمان.
    مرسی
    اگر فاند رایرسون یک کمی بالاتر باشد بنظر من بهترین انتخاب است بخصوص از این نظر که در محدوده تورنتو لااقل سه دانشگاه تاپ کانادا هستند (تورنتو، واترلو و مک مستر) و امکان شما برای برقراری ارتباط و گرفتن پذیرش دکترا خوب خواهد بود. رایرسون در سالهای اخیر رشد خوبی داشته. در ضمن در شهر تورنتو شانس گرفتن کار هم بیشتر است. مطمئنید ۱۳ هزار دلار مجموع TA و RA است یا فقط RA؟ چون رقمش برای هر دو بنظر کم میرسد یکبار دیگر چک کنید.

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر فاند رایرسون یک کمی بالاتر باشد بنظر من بهترین انتخاب است بخصوص از این نظر که در محدوده تورنتو لااقل سه دانشگاه تاپ کانادا هستند (تورنتو، واترلو و مک مستر) و امکان شما برای برقراری ارتباط و گرفتن پذیرش دکترا خوب خواهد بود. رایرسون در سالهای اخیر رشد خوبی داشته. در ضمن در شهر تورنتو شانس گرفتن کار هم بیشتر است. مطمئنید ۱۳ هزار دلار مجموع TA و RA است یا فقط RA؟ چون رقمش برای هر دو بنظر کم میرسد یکبار دیگر چک کنید.
    مرسی برای جوابتون. متاسفانه فاند همین قدره در حال حاضر. استاد بم گفته میتونه تضمین کنه سالی 10000 تا بم فاند RA بده وگفته ممکنه که اگه پروژه های بیشتری بگیره این مقدار بیشتر شه اما فعلا همینقدره. 3 هزارتا هم سالی برای TA.
    حالا یعنی به نظر شما موقعیت های رایرسون نسبت به ساسکاچوان خیلی بیشتره؟
    گرفتن پذیزش phd بین این دو یکسان نخواهد بود؟
    - You can't quit until you try -

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)