صفحه 8 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 236

موضوع: کانادا يا کشوری دیگر؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کانادا يا کشوری دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    برید کانادا لند کنید بعد برید امریکا ادامه تحصیل بدین و وکیل بگیرین تا بتونید به کانادا رفت و آمد کنید و نشون بدید که بودید بعد سه سال هم پاسپورت کانادایی بگیرید در عین تحصیل در امریکا بعد تصمیم بگیرید دوست دارید کجا باشید
    این روش جواب نمیده. باید سه سال از چهار سال حضور فیزیکی در کانادا داشته باشید و وکیل کاری براتون نمیتونه بکنه. اونهائی هم که با تقلب گرفتند الآن اداره مهاجرت کانادا داره سیتیزن شیپ شون رو باطل میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط phaseshifter نمایش پست ها
    رشته برق دانشگاه monash در استرالیا , رشته برق دانشگاه laval در کانادا
    توجه که دارید که لاوال فرانسوی زبانه. در رشته برق فکر میکنم موناش انتخاب بهتری باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این روش جواب نمیده. باید سه سال از چهار سال حضور فیزیکی در کانادا داشته باشید و وکیل کاری براتون نمیتونه بکنه. اونهائی هم که با تقلب گرفتند الآن اداره مهاجرت کانادا داره سیتیزن شیپ شون رو باطل میکنه.
    من شنیده بودم که می شه این کار رو کرد اما خبر جدیدی نداشتم، پس دیگه نمی شه. مرسی از اطلاعاتتون.

Junior Member

سلام.
    من از University of Queensland استرالیا و McMaster کانادا در رشته مهندسی شیمی پذیرش دارم . به نظرتون کدوم بهتره؟

بین کانادا ، آمریکا و استرالیا کدوم بهتره؟

من لیسانس سخت افزار دانشگاه مجازی شیراز دارم با معدل 15 ... لیسانسمون با حضوری ها فرقی نداره فقط عنوان دانشکده : آموزش های الکترونیکی قید شده

جدا تحصیل و زندگی در سه کشوری که بالا گفتم نسبت به هم چه مزایا و چه معایبی داره؟

ممنون

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید:

من فارغ التحصیل دانشگاه استکهلم هستم .(master of computer science) می خوام در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم. در کانادا یا انگستان؟ می دونم که کانادا برای مهاجرت خوبه ولی از اونجایی که طبق قانون جدید حین تحصیل نمیشه برای اقامت اقدام کرد. و چون دکترا در انگلیس 3 ساله است می خوام تا تمام شدن مدت انتظار مهاجرت کانادا تحصیلاتم را در مقطع دکترا تمام کرده باشم.(در ضمن این را هم بگم که دکترا در سوید 5 ساله که جزو مدت اقامت برای اخذ اقامت دایم محسوب نمی شه.) ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taher_zadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید:

من فارغ التحصیل دانشگاه استکهلم هستم .(master of computer science) می خوام در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم. در کانادا یا انگستان؟ می دونم که کانادا برای مهاجرت خوبه ولی از اونجایی که طبق قانون جدید حین تحصیل نمیشه برای اقامت اقدام کرد. و چون دکترا در انگلیس 3 ساله است می خوام تا تمام شدن مدت انتظار مهاجرت کانادا تحصیلاتم را در مقطع دکترا تمام کرده باشم.(در ضمن این را هم بگم که دکترا در سوید 5 ساله که جزو مدت اقامت برای اخذ اقامت دایم محسوب نمی شه.) ممنون میشم راهنماییم کنید
    در کانادا دانشجویان دکترا بعد از دوسال تحصیل میتونند برای دریافت اقامت دائم اپلای کنند (تا سقف 1000 نفر در هر سال) و پس از گرفتن اقامت تا پایان دوره دکتراتون احتمالا برای تابعیت هم میتونید اقدام کنید (اگر شرط رزیدنسی رو حفظ کرده باشید).

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

در کانادا دانشجویان دکترا بعد از دوسال تحصیل میتونند برای دریافت اقامت دائم اپلای کنند (تا سقف 1000 نفر در هر سال) و پس از گرفتن اقامت تا پایان دوره دکتراتون احتمالا برای تابعیت هم میتونید اقدام کنید (اگر شرط رزیدنسی رو حفظ کرده باشید).
    به نظرتون اگه کار نباشه، اقامت یا سیتیزنی به چه دردی می خوره؟
    شخصا و با توجه به تجربه تون کدوم یک از تم هار زیر رو بیشتر توصیه می کنید؟ (بدون توجه به single entry بودن ویزای آمریکا)

- گرفتن دکترا در کانادا + اقامت و سیتیزنشیپی کانادا و بعد رفتن به آمریکا برای کار
    - گرفتن دکترا در آمریکا و رفتن دنبال کار و اخذ اقامت آمریکا
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه کار نباشه، اقامت یا سیتیزنی به چه دردی می خوره؟
    شخصا و با توجه به تجربه تون کدوم یک از تم هار زیر رو بیشتر توصیه می کنید؟ (بدون توجه به single entry بودن ویزای آمریکا)

- گرفتن دکترا در کانادا + اقامت و سیتیزنشیپی کانادا و بعد رفتن به آمریکا برای کار
    - گرفتن دکترا در آمریکا و رفتن دنبال کار و اخذ اقامت آمریکا
    البته به دانشگاه هم بستگی داره. بخصوص در رشته های فنی و پزشکی من عموما امریکا رو توصیه میکنم. ولی مثلا یکی از دوستان روی تاپیک دیگری در مورد مقایسه پذیرش با فاند رشته مدیریت در مک گیل و دانشگاه تکزاس ال پاسو پرسید که بنظر بنده در این مورد خاص مک گیل انتخاب بهتری است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

البته به دانشگاه هم بستگی داره. بخصوص در رشته های فنی و پزشکی من عموما امریکا رو توصیه میکنم. ولی مثلا یکی از دوستان روی تاپیک دیگری در مورد مقایسه پذیرش با فاند رشته مدیریت در مک گیل و دانشگاه تکزاس ال پاسو پرسید که بنظر بنده در این مورد خاص مک گیل انتخاب بهتری است.
    اون که البته. والا درکل دوستای ما که phd EE تورنتو می خونن زیاد راضی نیستن و مدام از آینده کاری مبهم تو کانادا گله می کنن. به هر حال وقتی از اول یه جا هستی لینک پیدا می کنی و جا میفتی و اینم برای آدمهای بدون سرمایه امثال من خیلی حیاتیه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)