صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: انتخاب پروژه کارشناسی ارشد هوافضا برای گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض انتخاب پروژه کارشناسی ارشد هوافضا برای گرفتن پذیرش

سلام من دانشجوی ارشد هوافضا هستم باید موضوع پروژه انتخاب کنم چه موضوع هایی برای گرفتن پذیرش در دکترا مکانیک پیشنهاد میکنید که مرتبط با پیشرانش و CFD باشه و مناسب برای پذیرش گرفت و در موقع مصاحبه دردسر درست نکه ؟ لطفا کمکم کنید
    در ضمن یک موضوع دیگه من لیسانسم دانشگاه امام حسین بودم ولی ارشدم شریفم برای clearanceمشکلی برام پیش میاد؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتخاب پروژه کارشناسی ارشد هوافضا برای گرفتن پذیرش

ببينيد اگه شما گرايشتون پيشرانش هست، هيچ لزومي نداره پروژه پيشرانشي برداريد. تو وادي CFD تا دلتون بخواد پروژه غير نظامي ميشه تعريف كرد. هيچ استادي هم مانع از اين كار نمي‌شه مگر اينكه شما رو براي يه پروژه از پيش تعيين شده بخواد. از دانشگاه ليسانستون هم كاملا قطع رابطه كنيد. در انتخاب استادتونم دقت كنيد!!!!

Junior Member

من به شما پیشنهاد میکنم LES کار کنید که بعدا خیلی به دردتون میخوره.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط karchani
    سلام من دانشجوی ارشد هوافضا هستم باید موضوع پروژه انتخاب کنم چه موضوع هایی برای گرفتن پذیرش در دکترا مکانیک پیشنهاد میکنید که مرتبط با پیشرانش و CFD باشه و مناسب برای پذیرش گرفت و در موقع مصاحبه دردسر درست نکه ؟ لطفا کمکم کنید
    در ضمن یک موضوع دیگه من لیسانسم دانشگاه امام حسین بودم ولی ارشدم شریفم برای clearanceمشکلی برام پیش میاد؟
    فقط ناپايداری احتراق كار نكن.
    زمينه CFD خيلی خوبه بری پذرش چون كلی پرژه براش هست
    كلا سعی كن كمتر پيشرانشی كار كني. آيرو بهتره
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace , IAU Sciences & Research Branch

یه راهنمایی از دوستان می خوام که برای ارشد , هوافضا شرکت کنم یا مکانیک . به mems و hypersonic علاقه دارم . در کدوم گرایش توی ایران بهتر می تونم علاقم رو دنبال کنم با توجه به اینکه برنامه دارم برای phd دانشگاههای خارج رو اپلای کنم . لیسانسم حرارت و سیالات بوده و معدلم خوب نیست . تافل هم ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

ببین سوای بعضی مسائل من می خوام از یه دید دیگه ای به قضیه نگاه کنم. اکثر دوستای مکانیکی من که فوقشونو اومدن هوافضا بهترین چیزی که به دست آوردن این بوده که تونستن به دانشگاههای خوب ایران مخصوصا شریف راحت تر وارد بشن و این خودش یه امتیاز خیلی خوبیه.(اینو در مقایسه با وقتی میگم که می خواستن فوقشونو در مکانیک ادامه بدن). اگه نمی خوای خیلی روی آمریکا مانور بدی و اصراری روی این کشور نداری قطعا اومدن تو وادی هوافضا به نفعت خواهد بود.
    در غیر این صورت باید تبعات ویزا و کلیرنس رو هم بپذیری.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    ببین سوای بعضی مسائل من می خوام از یه دید دیگه ای به قضیه نگاه کنم. اکثر دوستای مکانیکی من که فوقشونو اومدن هوافضا بهترین چیزی که به دست آوردن این بوده که تونستن به دانشگاههای خوب ایران مخصوصا شریف راحت تر وارد بشن و این خودش یه امتیاز خیلی خوبیه.(اینو در مقایسه با وقتی میگم که می خواستن فوقشونو در مکانیک ادامه بدن). اگه نمی خوای خیلی روی آمریکا مانور بدی و اصراری روی این کشور نداری قطعا اومدن تو وادی هوافضا به نفعت خواهد بود.
    در غیر این صورت باید تبعات ویزا و کلیرنس رو هم بپذیری.
    میشه کمی بیشتر توضیح بدید مثلا آمدن از مکانیک به هوا فضا به مراتب نسبت به سالهای گذشته سخت تر شده و همچنین دیگر نفعهای آمدن به هوا فضا را شرح دهید. البته من خودم هم دچار چنین مشکلی هستم که ارشدم رو هوافضا بخونم یا مکانیک...
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط attarr
    با سلام خدمت دوستان
    میشه کمی بیشتر توضیح بدید مثلا آمدن از مکانیک به هوا فضا به مراتب نسبت به سالهای گذشته سخت تر شده و همچنین دیگر نفعهای آمدن به هوا فضا را شرح دهید. البته من خودم هم دچار چنین مشکلی هستم که ارشدم رو هوافضا بخونم یا مکانیک...
    ببينيد، داشتن مدرك از دانشگاههاي خوب (مثل شريف و امير كبير و ...) در گرفتن پذيرش خوب خيلي كمك مي كنه. اسم دانشگاه، ريكام هاي استاداي خوب و ....
    من نمي دونم شما كدوم دانشگاه درس خوندين و ممكنه كدوم دانشگاه واسه ارشد مكانيك قبول بشيد، ولي قبول شدن در فوق هوافضاي دانشگاه x (مثل شريف) آسانتر از قبول شدن در فوق مكانيك همون دانشگاه هست.
    حتي اگه آمدن از مکانیک به هوا فضا به مراتب نسبت به سالهای گذشته سخت تر شده باشه.
    اين مساله موقعي داراي منافع بيشتري خواهد شد كه شما بتونيد همان زمينه كاري كه قرار بود در مكانيك انجام بديد را در هوافضا هم دنبال كنيد (كه اكثرا اين كار امكان پذير است)

اميدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. اگه ابهامي بود در خدمتتون هستم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

با بررسي هايي كه تو سايت كردم ظاهرا اگر ارشد هوافضا باشي غير از گرايش آيرو و سازه در ساير گرايشها ( مكانيك پرواز،فضايي، پيشرانش ) نميتوني پذيرش بگيري با اين حساب من كه عشق مكانيك پرواز و كنترل هستم بايد چه كار كنم؟؟
    ميتونم كنترل پذيرش بگيرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

سلام
    من هم ارشد هوافضا-مهندسي فضايي هستم.براي پروژه با يك استاد خوب موضوعات زير بهم پيشنهاد شده..
    1.تحليل ارتعاشي يك سيستم ديناميكي
    2.تحليل ارتعاشي موشك حامل
    3.مدلسازي توربوشارژر(يا مدلسازي توربوپمپ موتور موشك!)
    چون قصد ادامه تحصيل در كانادا دارم..ميخوام كمكم كنيد و بگيد كدوم موضوع رو نهايي كنم..ممنون
    اگر هم پيشنهاد ديگه اي داريد ممنون ميشم بيان كنيد(مثلا موضوعاتي مثل بهينه سازي و كنترل و...)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)