صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: انتخاب پروژه کارشناسی ارشد هوافضا برای گرفتن پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace , IAU Sciences & Research Branch

پیش فرض پاسخ : انتخاب پروژه کارشناسی ارشد هوافضا برای گرفتن پذیرش

سلام . من لیسانس سیالات و دانشجوی سال اول آیرودینامیکم . بک گراند کاریم تا حالا تهویه مطبوع بوده . الان میخوام ببینم توی چه موضوعی پایان نامه کار کنم تا هم صلح آمیز باشه و شانس پذیرش دکترای هوافضا یا مکانیک اروپا یا آمریکا رو بالا ببره .
    هم اینکه یه ارتباطی با زمینه کارم یعنی تهویه مطبوع داشته باشه تا یکجور هم افزایی از لحاظ امتیاز رزومه برام داشته باشه .
    خودم به چند تا موضوع مثل کار عددی و تجربی روی کمپرسور و توربین گاز رسیدم .
    ممنون میشم دوستان موضوعات دیگه ای اگر میشناسن راهنمایی کنند .

Junior Member

سلام
    موضوعات خوبی هستند و اگر بتونید توی فیلدهای مرتبط با انرژی های نو کار کنید بهتر است بعنوان مثال توربین های بادی یا کاهش شدت صوت در آئرودینامیک هواپیماها.
    موفق باشید.

Junior Member

من ارشد هوافضا گرایش مهندسی فضایی میخونم.
    میخوام برا پروژه تو زمینه الکترونیک ماهواره یا ماهواره بر کار کنم. کسی میتونه پروژه خوب تو این زمینه معرفی کنه؟
    آرش

Junior Member

سلام
    درود به همه دوستان
    اگه لطف کنید و کمکم کنید ممنون میشم.
    دانشجوی ارشد هوافضا گرایش دینامیک و کنترل دانشگاه مالک اشتر هستم. اگه موضوع پروژمو غیرنظامی و در خصوص بهینه سازی الگوریتم های کنترلی تعریف کنم، و استاد راهنمام یکی از اساتید کنترلی دانشگاه شریف باشن و اگه پروژمو خوب کار کنم امکان گرفتن پذیرش از آمریکا یا کانادا و استرالیا هست؟

Junior Member

سلام دوستان

من ارشد هوافضا شریف قبول شدم و میخام روی موضوعی کار بکنم که برای آمریکا و کانادا به مشکل نخورم...موضوعاتی مث CFD، نازل، کاهش درگ خوبه؟....موضوع خاصی هست که الان جدید هست و پذیرش راحت تره؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام بنده کارشناسی مکانیک سیالات و ارشد هوافضا گرایش آیرودینامیکم علم و صنعتم .
    هدفم اپلای به آمریکا و کانادا هست و موفع انتخاب پزوژم زسیده. دانسگاه دز زمینه توربین گار(توربوماشین) فعاله که برای ویزا مسکل ساز خواهد شد. الان واقعا گیج شدم که چه کار کنم.
    دانشکاه هم ملزم کرده پروژه باید دز زمینه آیرودینامیک باشه.
    1-اگز امکانش هست راهنماییم کنید که چه موضوغی رو در این زمینه انتخاب کنم که برام مشکل ساز نشه و جای مقاله دادن داشته باشه؟ (وقتم اندکه خیلی ممنون میشم کمکم کنید)
    2-شدت سختگیری آمریکا و کانادا برای ویزا دادن در زمینه توزبوماشین یکسانه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace , IAU Sciences & Research Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام بنده کارشناسی مکانیک سیالات و ارشد هوافضا گرایش آیرودینامیکم علم و صنعتم .
    هدفم اپلای به آمریکا و کانادا هست و موفع انتخاب پزوژم زسیده. دانسگاه دز زمینه توربین گار(توربوماشین) فعاله که برای ویزا مسکل ساز خواهد شد. الان واقعا گیج شدم که چه کار کنم.
    دانشکاه هم ملزم کرده پروژه باید دز زمینه آیرودینامیک باشه.
    1-اگز امکانش هست راهنماییم کنید که چه موضوغی رو در این زمینه انتخاب کنم که برام مشکل ساز نشه و جای مقاله دادن داشته باشه؟ (وقتم اندکه خیلی ممنون میشم کمکم کنید)
    2-شدت سختگیری آمریکا و کانادا برای ویزا دادن در زمینه توزبوماشین یکسانه؟
    سلام . من هم گرايشم آيروديناميکه . شما می تونيد خيلي موضوعات رو کار کنيد . اگر تجربی کار کنید مقاله دادن راحت تره و اگر عددی کار کنید توانمندیتون رو در زمینه عددی نشان دادید . اما چه موضوعی کار کنید . مثلا زمينه عددي از نوع fundamental کاملا بی خطره . یعنی توی پروژه درباره مقایسه دو تا روش عددی از لحاظ دقت و خطا و غیره بحث کنید یا یک روش عددی جدید پیشنهاد بدهید . یا سراغ کاربردهای غیرنظامی آیرودینامیک برید مثلا روی بهینه سازی یک روش جدید برای جلوگیری از یخ زدگی بال هواپیمای مسافربری کار کنید . اصلا بهترین کار اینه که توی گوگل dissertation aerospace رو سرچ کنید یا dissertation aerodynamics رو سرچ کنید . از هر دانشگاهی یک لیست بلند بالا از پروژه های پایان نامه فوق لیسانس و دکترا خواهد اومد که کلی ایده درباره انتخاب موضوع می تونید بگیرید . اما نهایتا از من این نصیحت برادرانه رو بپذیرید : با استادی کار کنید که هم فعال باشه و هم کمکتون کنه . حداقل انقدر توی باغ باشه و حوصله داشته باشه که راهنماییتون کنه و به سوال جواب بده . خیلی استادا هستن که قضیه براشون بد جا افتاده و فکر می کنن کارشون فقط امضا زدن و نشستن سر جلسه دفاعه !

Junior Member

دوستان یه سوال ... مثلا کسی که هدفش اینه که برای ارشد بره اونور ( امریکا ) و خب کارشناسی هوافضا خونده در دانشگاه امیر کبیر و نمره زبان هم میتونه بالا بگیره و شرایط دیگر و ... حالا این شخص هنگام اپلای چه مشکلی میتونه براش پیش بیاد ؟! با توجه به اینکه هنوز ئارد مباحث جزعی نشده و اینکه اگر بورس شه میخواد پیشرانش رو در ارشد بخونه ... ممنون میشم بگین در مسیر کارشناسی چه کاریو نکنه که مشکلی پیش نیاد

سلام ، من دانشجوی ارشد ایرودینامیک شریفم، به نظرتون با کار روی موضوعی مثل توربین باد میتونم یه دانشگاه خوب کانادا رو اکی کنم؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)