صفحه 5471 از 5471 نخستنخست ... 447149715371542154615462546354645465546654675468546954705471
نمایش نتایج: از شماره 54,701 تا 54,709 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام بر همه دوستان
    راهنمایی می خواستم من متخصص طب اورژانس هستم .همسرم هم پزشک عمومیه .نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی اگر میدونید لطفا جواب بدید:
    برای اینکه تخصص من در کانادا مورد پذیزش قرار بگیره چه کار باید بکنم .آیا اصلا من که خارج کانادا تخصص گرفته ام مدرکم رو کانادا قبول میکنه و اجازه کار بهم میده

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emergency1390 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    راهنمایی می خواستم من متخصص طب اورژانس هستم .همسرم هم پزشک عمومیه .نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی اگر میدونید لطفا جواب بدید:
    برای اینکه تخصص من در کانادا مورد پذیزش قرار بگیره چه کار باید بکنم .آیا اصلا من که خارج کانادا تخصص گرفته ام مدرکم رو کانادا قبول میکنه و اجازه کار بهم میده
    تخصص شما قبول نميشه ( موارد خيلي استثنا كه كشورهاي غير جهان سومي خوندن وجود داره)ولي شانس شما رو براي قبولي تو همون رشته براي رزيدنتي زياد ميكنه. در ضمن كانادا پزشك عمومي نداره و پزشك خانواده يك تخصص ٢ساله است
    مجموعا ٤ تا امتحان (٢ عملي ٢نظري) و ايلتس (نمره٧ )بايد شركت كنيد كه البته ٢تاش اجباريه براي اپلاي و باقي امتياز شما رو افزايش ميده
    با توجه به سن و نمرات و تعداد امتحانات و نامه هاي ريفرنس از پزشكان كانادايي احتمال دعوت به مصاحبه داريد . در مجموع شانس مچ شدن ساليانه ٢١٪‏ هست
    اطلاعات بيشتر رو از اينجا بخونيد
    http://www.carms.ca

Junior Member

سلام دوستان من میخواستم ببینم کسی اینجا کارش تاسیسات ساختمان هست ؟و وضعیت این شغل تو کدوم شهر کانادا خوب هست؟و کانادا چه مدارکی رو برای این رشته نیاز داره .تورو خدا یکی جواب بده .یا جایی رو معرفی کنه که من اطلاعات بگیرم .مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

نقل قول نوشته اصلی توسط fcbarcelona نمایش پست ها
    سلام
    بعد از کلی درس خوندن و فارغ التحصیلی از بهترین دانشگاه اون مملکت، ویزای دانشجویی من رو کانادا چند سال پیش به دلیل مزخرف و بی معنی کاربرد دوگانه رشته تحصیلی رد کرد. و این نوع ریجکت اصلا ریجکت جالبی نیست که از اون سال شروع شد و هنوزم که هنوزه گریبان یه عده دانشجوی بیچاره رو گرفته. این تصمیم احمقانشون جریان زندگی من رو کاملا عوض کرد (نمیدونم خوب شده یا بد اینو آینده میفهمم!) و من الان در کشور دیگری هستم و از چندماه پیش افتادیم تو فکر اکسپرس انتری و همه چی هم آماده کردیم و اپلای کردیم و دعوت نامه برای اپلای رو گرفتیم که برعکس خوشحالی، من مارگزیده رو هراسان از ریسمانهای سیاه و سفیدش کرده!
    حالا یه جایی تو فرمهاش پرسیده تاحالا ویزای کانادا ریجکت شدین یا نه. اینو چی باید بزنم؟ بگم به چه دلیلی؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ اول خواستم بگردم دنبال وکیل، ولی بعد گشتن تو اینترنت دیدم خیلی هاشون بلانسبت تابلو دزد هستن بیخیال شدم...
    خلاصه ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.
    با تشکر
    dear friend
    sorry for English typing because i have not Persian keyboard on this computer
    in canadian immigration system every people has an unique ID number which called Unique Client Identification or UCI nr.
    while your first application in cic either for temporary or immigration they made an UCI nr for you
    so they can easily track all your history
    never never say anything false in your application, they can legally dismissed you from any right even your immigration done and you landed and even became a canadian citizen if they find something wrong in your file
    it may happens not too regularly but is possible
    I personally, two times my visitor application became rejected
    and i got two following temporary visitor application approved while I had an active FSW immigration file
    In your case they rejected yout student visa because based on your application you has to come back to your country then it might not be in accordance with sanctions against Iran at that time
    In your new scenario first you are applying to move and install yourself permanently in Canada so no more return to Iran in addition at actual moment there is no more strict sanctions like years ago.
    so be right and continue
    good luck
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

دوستان این لینک رو معرفی کردن که مفید هم بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ظاهرا اگر نیامده باشید و از کل قضیه اقامت کانادا صرفنظر کنید بهتون پس می دن

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...funds/rprf.asp
    نقل قول نوشته اصلی توسط firouzeh50 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با بهترین آرزوها در سال جدید میخواستم سوال کنم کسی از شما در رابطه با پس گرفتن لندینگ فی اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره ممنون میشم. در ضمن من وکیل داشتم.
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

Junior Member

سلام خدمت همه عزیزان
    می خواستم بپرسم دقیقا کی و کجا باید از طریق فدرال اقدام کنم؟ اما چون جایی نبود که سوالهای اولیه ام رو مطرح کنم اینجا پرسیدم. یکی از دوستان گفتن که روش فدرال تبدیل شده به روش Express Entry؟ درسته ؟ و اینکه به ر وش Express حتما باید سابقه کار کانادایی (یا job offer) داشته باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

با پایان رسیدگی به گروه 38 رشته ای و 29 رشته ای سیستم اکسپرس اینتری معرفی گردید.
    كد رشته: 4131ارسال مدارک به سیدنی: APR-09-2010 فایل نامبر اول: JUN-22-2010 فايل نامبر دوم: OCT-10-2010 انتقال پرونده به ورشو FEB -03 - 2012 - اینپروسس: MAR - 06 - 2012- مدیکال: MAR-06-2014 - دریافت مدارک آپدیت در ورشو: APR-22-2014 - پاس ریکوئست: AUG-18-2014

سلام ؛ این رشته درآمد زیادی داره و البته من توی این شغل نیستم ولی مطمئن باشید خیلی زود کمتر از یکسال فوت و فن کار دستتون میاد. اینجا به کار تاسیسات سرمایشی گرمایشی Hvac میگن . خیلی با ایران متفاوته. میتونین اول دستیار کسی بشید و کم کم کار یاد بگیرید. امیدوارم دوستان دیگه اطلاعات بهتری بهتون بدن. لوله کشی ساختمان ، کار roofing یا تعمیرات سقف هم درآمد خوبی داره. ولی باید آمادگی بدنی داشته باشید. برای هر کاری اینجا باید لایسنس داشته باشید و دوره اون رو ببینید. اینجا فقط زبان لازم دارید و پشتکار.تا میتونید اطلاعات جمع کنید قبل از اومدن.
    ارسال به سیدنی 4 ژانویه 2010 - فایل نامبر اول 26 ژانویه 2010- فایل نامبر دوم 3 مارچ 2010 - انتقال به ورشو 14 دسامبر 2011- اینپراسس واقعی 2 فوریه 2012 - درخواست آپدیت مدارک 20 فوریه 2012 - مدیکال15 ژانویه 2014- پاسپورت ریکوئست :25 سپتامبر2014

Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

آیا کسی از گروه 38 رشته ای باقی مونده که هنوز منتظر باشه؟؟؟؟ بعید می دونم.........
    كد رشته: 4131ارسال مدارک به سیدنی: APR-09-2010 فایل نامبر اول: JUN-22-2010 فايل نامبر دوم: OCT-10-2010 انتقال پرونده به ورشو FEB -03 - 2012 - اینپروسس: MAR - 06 - 2012- مدیکال: MAR-06-2014 - دریافت مدارک آپدیت در ورشو: APR-22-2014 - پاس ریکوئست: AUG-18-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)