صفحه 5268 از 5471 نخستنخست ... 426847685168521852585259526052615262526352645265526652675268526952705271527252735274527552765277527853185368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 52,671 تا 52,680 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

منم با توجه به کیپسم سکیوریتیم تموم شده ولی هیچ خبری از ب ر نیست
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Junior Member

من هيچ يك از درخواستهايي كه شما ذكر كرديد رو ندادم بلكه خود نماينده اين نوع درخواستها رو ميده و از ورشو پيگيري ميكنه چون از كانادا كسي پيگير هست كه رسما توي مجلس پست مرتبط رو داره ورشو جواب كامل ميده
    من استنباط كردم شايد ورشو تا قبل از٢٠ اكتبر يه جورايي گيره يا برنامه اي داره و يا تا اون زمان تمام پ ر ها رو خواهد داد

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    جونشون در بیاد
    اگه تا 20 اکتبر نخوان ویزا بدن که حالا حالا ها باید ویزا رو فراموش کنیم
    اگر هم بخوان ویزا بدن
    همین امروز هم شروع کنن تا 20 اکتبر فکر نکنم تموم بشیم
    ولی ترجیح میدم اینجوری فکر کنم که تا 20 اکتبر همه رو ویزا میدم
    رو چه حسابی نمیدونم ولی امیدواریم
    سلام، واقعا که دیگه خستمون کردن، این داستان 20 اکتبر دیگه چیه الان بیشتر از یک ماهه که پاس ریکویست نمیدن ، تا 20 اکتبر هم یک ماه مونده یعنی میشه دو ماه، بگن ریجکت خلاص دیگه.
    راستش از امید دادن به خودم هر هفته دارم بیزار میشم، انگار خودم دارم سر خودم رو کلاه میگذارم.
    استرالیا خیلی تنیز و منضبط پرونده همه رو آنلاین گزارش میده و بالاخره معلومه چی به چیه، چرا کانادا اینقدر درهمه؟
    خیلی هستیم من اصلا امید نمیتونم به آخر 2014 داشته باشم دیگه.
    خوشحالم که شماها امیدوارین.
    من از صبح تا حالا 50 دفعه اومدم فروم رو چک کردم بلکه یه خبری بشه . ولی افسوس.
    این دوشنبه هم رفت کنار اون دوشنبه ها!!
    ارسال به سیدنی 4 ژانویه 2010 - فایل نامبر اول 26 ژانویه 2010- فایل نامبر دوم 3 مارچ 2010 - انتقال به ورشو 14 دسامبر 2011- اینپراسس واقعی 2 فوریه 2012 - درخواست آپدیت مدارک 20 فوریه 2012 - مدیکال15 ژانویه 2014- پاسپورت ریکوئست :25 سپتامبر2014

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia85 نمایش پست ها
    من هيچ يك از درخواستهايي كه شما ذكر كرديد رو ندادم بلكه خود نماينده اين نوع درخواستها رو ميده و از ورشو پيگيري ميكنه چون از كانادا كسي پيگير هست كه رسما توي مجلس پست مرتبط رو داره ورشو جواب كامل ميده
    من استنباط كردم شايد ورشو تا قبل از٢٠ اكتبر يه جورايي گيره يا برنامه اي داره و يا تا اون زمان تمام پ ر ها رو خواهد داد
    سلام دوست عزیز
    امکانش هست که لطفا برداشت خودتون و بقیه دوستان از گفته نمایندتون در کانادا رو با خودشون وریفای کنید؟! یعنی میشه بپرسین دقیقا منظورشون چی بوده؟
    به نظرتون این بهتر نیست؟! تا اینکه اینقدر خودمون در موردش فکر کنیم و رمز گشایی کنیم؟
    CIO: 7 Dec, 2009..........MED: 27 Dec, 2013..........Updats Recived: 12 Feb, 2014.........NOC: 9212

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshan13 نمایش پست ها
    سلام، واقعا که دیگه خستمون کردن، این داستان 20 اکتبر دیگه چیه الان بیشتر از یک ماهه که پاس ریکویست نمیدن ، تا 20 اکتبر هم یک ماه مونده یعنی میشه دو ماه، بگن ریجکت خلاص دیگه.
    راستش از امید دادن به خودم هر هفته دارم بیزار میشم، انگار خودم دارم سر خودم رو کلاه میگذارم.
    استرالیا خیلی تنیز و منضبط پرونده همه رو آنلاین گزارش میده و بالاخره معلومه چی به چیه، چرا کانادا اینقدر درهمه؟
    خیلی هستیم من اصلا امید نمیتونم به آخر 2014 داشته باشم دیگه.
    خوشحالم که شماها امیدوارین.
    من از صبح تا حالا 50 دفعه اومدم فروم رو چک کردم بلکه یه خبری بشه . ولی افسوس.
    این دوشنبه هم رفت کنار اون دوشنبه ها!!
    اگه الگوی پاس ریکوئست دادن ماه جولای و اگوست بخواد تکرار بشه: در ماه جولای با توجه به جدول از دوم تا 28 ام فقط 3 مورد پاس ریکوئست داشتیم اما 28 و 29 جولای یکدفعه 8 مورد و بعد در ماه اگوست نزدیک به 40 نفر از اول تا اخر ماه بنابراین اگه این روند بخواد در دو ماه سپتامبر و اکتبر تکرار بشه هفته آینده که آخر سپتامبره باید منتظر تعدادی پاس ریکوئست باشیم و ماه اکتبر هم ماه پر از پاس ریکوئستی خواهد بود. امیدوارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

دوستان سلام
    راستش دیگه نمی خواستم توی این فروم بنویسم اما از آنجاییکه به همه دوستان مدیونم بخاطر کمک هایی که کردند و همچنین اینکه با اطلاعاتی که دوستان همیشه دادند باعث شدند نسبت به کار مهاجرت خودم هم دورنمایی پیدا کنم و امیدوار باشم. خواستم بگم که
    ما 5 بعدازظهر امروز پاس ریکوئست شدیم.
    خوشحالم که اولین نفری هستم این خبر را بعد از مدتها می دهم چون باعث امیدواری باقی دوستان می شود که به امید خدا ورشو شروع کرده و تا آخر هفته بسیاری از دوستان پاس ریکوئست خواهند شد. مواردی هم که قید شده مثل نامه پاس ریکوئست همه هست و اعتبار ویزا هم تا 16 فوریه تاریخ مدیکال.
    سی آی او: فوریه 2010
    فایل نامبر اول: مارچ 2010
    فایل نامبر دوم: جولای 2010
    مدیکال: 17 ژانویه 2014
    پاس ریکوئست: 22 سپتامبر 2014

برای آن دسته از دوستانی که پاسشون را عوض کردند بگم آن نامه ای که برای برخی داده بودند فکر کنم فقط برای این بود که دیگر پیگیر نباشند چون من پاس دو پسرم را فکر کنم اردیبهشت یا خرداد بود که عوض کردم و اینکه جواب پیگیری نامه های من را هم ندادند. راستش فکر کنم این قضیه لیبل ویزا بیشتر به این تاخیر صدق می کنه. پس امیدوار باشید که دیگه سختیها تمام شد. به امید موفقیت همه شما دوستان در هر جایی از دنیا که باشید. و از همه شما هم بخاطر تمام کمکهایتان ممنون و سپاسگزارم.

با تبریک به دوست عزیزمون
    خوب امروز که همین یک دونه پ ر رو ندادن. حتما تعداد زیادی بوده و این یه دونه از فروم ما بوده. پس، امیدواریم...
    CIO: 7 Dec, 2009..........MED: 27 Dec, 2013..........Updats Recived: 12 Feb, 2014.........NOC: 9212

Senior Member mahta_gh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط APR نمایش پست ها
    با تبریک به دوست عزیزمون
    خوب امروز که همین یک دونه پ ر رو ندادن. حتما تعداد زیادی بوده و این یه دونه از فروم ما بوده. پس، امیدواریم...

دیروز یه پ ر دیگه هم بوده که مدیکالشون مارچ بوده

البته: چون رنج زمانیه رسیدنشون ساعت چهار و نیم به بعد بوده احتمالا کلی پ ر هم دست وکیلا هست که اعلام نشدن
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta_gh نمایش پست ها
    دیروز یه پ ر دیگه هم بوده که مدیکالشون مارچ بوده

البته: چون رنج زمانیه رسیدنشون ساعت چهار و نیم به بعد بوده احتمالا کلی پ ر هم دست وکیلا هست که اعلام نشدن

دوستان لطفا ما رو در شادی خودتون شریک کنین.
    در صورت پ ر شدن خبرش رو بذارین و فرومی رو از نگرانی برهانید
    دريافت مدارك: ژانويه ٢٠١٠ . فايل اول : مارچ ٢٠١٠. فایل دوم: جولای ٢٠١٠ ارسال به ورشو: دسامبر ٢٠١١. شروع in process: مارچ ٢٠١٢. مديكال: ژانویه - پاس ریکوئست : 23 سپتامبر

دوستان ته كيپس من يه سري بركه مجزأ هست كه توش مشخصات و امتياز دعي ها را نوشته در قسمت اپليكيشن اينفرميشن يه قسمت هست به اسم فاينال ديسيزن جلوس كد ٩ را زده و يك سلك ديسيزن كد ا زده جلوس و و كد شخصي را هم كه فاينال ديسيزن را زده معلوم كرده زمان فاينال ديسيزن را هم زده ١٥ زانويه و Bfto زده و جلوس نوشته ريتايرد و bf date داره اونم زده جلوس ١٧/٠١/٢٠١٦ لوكيشن را هم زده پوت اوي اينا جيه يعني
    اكه من فاينال شدم جرا نمي دن خوب
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)