صفحه 2964 از 5471 نخستنخست ... 19642464286429142954295529562957295829592960296129622963296429652966296729682969297029712972297329743014306434643964 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,631 تا 29,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نمیدونم چرا اینطور میشه که تا میام و یه کم امیدوار میشم به اوضاع شرایطی پیش میاد که ناامیدتر از قبل میشم.
    در تایید دوستم که گفته هر روز صبحشو با چک کردن فروم شروع میکنه باید بگم من خودم 3 ساعت یک بار (البته در زمان بیداری!) فروم رو چک میکنم. به امید دیدن خبرای خوب ولی با اعلام توقف دریافت پرونده جدید صدور مدیکال ها هم متوقف شد.
    چند روز قبل واسه مهاجرت به دانمارک جدی پیگیر شدم دید که بر طبق ادعای خودشون برای لیست مشاغل مورد نیازشون ظرف کمتر از 6 ماه از زمان تشکیل پرونده میتونی اونجا باشی با کارت سبز 3 ساله که قابلیت تبدیل شدن به اقامت دایم داره. واسه من یک آیلتس 5 هم کافیه.
    ولی بخدا دیگه انگیزه ندارم. حوصله ندارم. الان که شرایط زندگیمم هم تغییر کرده. دیگه حس ثبت نام آیلتس و ندارم. تازه با خودم میگم که کانادا که داعیه مهاجر پذیری تو دنیاست این از کار در اومد دانمارک چی بشه؟!
    کاش 4 سال قبل این فکر به سرم نزده بود و به قول دوستمون از طرق دیگه ای یا واسه کشور دیگه ای اقدام میکردیم.
    همکار من 2 سال قبل واسه ارشد تو آلمان با آیلتس 6 پذیرش گرف . امسال مدرکشو میگیره و واسه دکتری اقدام میکنه ولی من هنوز اندر خم چک کردن فایلم هستمو و خوندن کامنت های صدها نفری که شرایطی مثل منو دارند.
    موندم بخدا.
    فدرال 38 شغله _ کد 1111_ ارسال مدارک به سیدنی 16 نوامبر 2009_فایل نامبر اول: Jan 2010_ دریافت مدارک در سوریه: Jan 2010 _ فایل 2 :2010 April_ ارسال به ورشو : 12 دسامبر _ تاریخ اینپراسس واقعی : 13 فوریه 2012_ مدیکال:17 جولای 2013 - امتیاز 68

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri1982 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا اینطور میشه که تا میام و یه کم امیدوار میشم به اوضاع شرایطی پیش میاد که ناامیدتر از قبل میشم.
    در تایید دوستم که گفته هر روز صبحشو با چک کردن فروم شروع میکنه باید بگم من خودم 3 ساعت یک بار (البته در زمان بیداری!) فروم رو چک میکنم. به امید دیدن خبرای خوب ولی با اعلام توقف دریافت پرونده جدید صدور مدیکال ها هم متوقف شد.
    چند روز قبل واسه مهاجرت به دانمارک جدی پیگیر شدم دید که بر طبق ادعای خودشون برای لیست مشاغل مورد نیازشون ظرف کمتر از 6 ماه از زمان تشکیل پرونده میتونی اونجا باشی با کارت سبز 3 ساله که قابلیت تبدیل شدن به اقامت دایم داره. واسه من یک آیلتس 5 هم کافیه.
    ولی بخدا دیگه انگیزه ندارم. حوصله ندارم. الان که شرایط زندگیمم هم تغییر کرده. دیگه حس ثبت نام آیلتس و ندارم. تازه با خودم میگم که کانادا که داعیه مهاجر پذیری تو دنیاست این از کار در اومد دانمارک چی بشه؟!
    کاش 4 سال قبل این فکر به سرم نزده بود و به قول دوستمون از طرق دیگه ای یا واسه کشور دیگه ای اقدام میکردیم.
    همکار من 2 سال قبل واسه ارشد تو آلمان با آیلتس 6 پذیرش گرف . امسال مدرکشو میگیره و واسه دکتری اقدام میکنه ولی من هنوز اندر خم چک کردن فایلم هستمو و خوندن کامنت های صدها نفری که شرایطی مثل منو دارند.
    موندم بخدا.
    اگر همین فردا هم ویزای همه ما صادر بشه دیگه هیچ کدوم اون حس و حال اول رو نداریم، دیگه اون مهاجرای پر انرژی و با انگیزه نیستیم. خیلی محتاطانه تر به موضوع فکر می کنیم حتی شاید بعضی ها تصمیم بگیرن که عطای مهاجرت رو به لقایش ببخشن. کانادا با این تأخیری که در پرونده ها انداخت بیشتر از همه به ضرر خودش کار کرد، یه جمعیت پر انرژی و آماده به کار و زندگی در کانادا رو به یه سری آدم خسته از هر چی مربوط به مهاجرته تبدیل کرده، یه سری آدم که بعد از سه چهار سال چه بسا بدون رغبت دست به مهاجرت بزنند تا کاری را که شروع کرده اند به اتمام برسانند. این توقف باید همون جون 2010 اتفاق می افتاد زمانی که خودشون هم متوجه شده بودن چندین برابر ظرفیت پرونده قبول کرده اند.... با این اوصاف شاید بهترین کاری که ما می تونیم برای خودمون بکنیم روشن نگهداشتن اون شعله انگیزه و امیده تا ایشالا هر موقع که ویزاها اومد با شور و حال این فصل جدید زندگیمونو شروع کنیم.
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Junior Member

عجب فرومي شده اينجا
    اصلا انگار يه سوزن برداشتن زدن به اين حباب مهاجرت .
    خدا از سر تقصيرشون نگذره ببينيد چه جوري احوال اين همه جوون پر انرژي را مكدر كردن . خدا كنه هر چي هست زودتر تموم شه .اي كاش ميتونستيم يه جايي قرار ميگذاشتيم همو ميديديم از اينكه نميشه احساسات رو تايپ كرد متاسفم. موفق باشيد

لطفا این خبر جدید ( امروز) اعتراض وکلا در دادگاه فدرال در خصوص برگرداندن پول و بستن پرونده های متقاضیان را بخوانید:
    http://www.canadaupdates.com/content...als-18368.html
    متقاضی نوامبر 2006 به روش Simplified
    دریافت فایل نامبر یک ماه بعد از آن
    در وضعیت In process

من مرتب میام ولی این چند روزه گفتم چیزی ننویسم ولی نشد ، دوستان عزیز آخه چتونه ، چرا یه مرتبه همه با هم نا امید میشید ، یه نفر اظهار ناامیدی میکنه بقیه هم دنبالش ، انگار که منتظرن یکی شروع کنه ،شما الان اینجا تو خونتون نشستین اینجوری میکنین بعدش که رفتین اونجا یکسال بیکار موندین میخواین چکار کنین ............ دوستان اونا خودشون گفتن که میخوان بکلاگو حذف کنن ، خوب سه تا راه داره ،یا ویزا میدن ،یا ریجکت میکنن ،یا پرونده هارو بر می گردونن ، با و جود موج این پراسسی که قبلا انجام شد دادن ویزا محتمل تره ، بر گردوندن پرونده ها نیاز به تصویب بودجه و پارلمان داره اونم زمانی که پراسس شروع نشده باشه اگه پراسس شروع شده باشه که برگشت پولی در کار نیست یعنی تصویب بودجه ای هم درکار نخواهد بود یعنی پرونده ها سرجاش میمونه ، اگه بخوان از طریق ریجکت پرونده هایی که پراسسشون شروع شده بکلاگو حذف کنن یعنی همه کسانی که امتیاز کافی داشتند رو هم باید رد کنن آیا به نظر شما همرو بدون دلیل میتونن حذف کنن ؟ گرچه که ممکنه با حذف پرونده های مشکوک یکمی از بکلاگو حذف کنن ولی همرو که نمی تونن، بلاخره به نظر من به درصد بیشتری مجبورن که ویزا بدن ، پس میمونه یه راه که همون دادن ویزاست ، اگه به پروندتون مطمئن هستید برید با خیال راحت روز های باقیمانده از زندگی در ایرانتون لذت ببرید که بعدا حتما دلتون تنگ میشه برا همچی روزایی ، اینقده هم ایه یاس نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naderm نمایش پست ها
    من مرتب میام ولی این چند روزه گفتم چیزی ننویسم ولی نشد ، دوستان عزیز آخه چتونه ، چرا یه مرتبه همه با هم نا امید میشید ، یه نفر اظهار ناامیدی میکنه بقیه هم دنبالش ، انگار که منتظرن یکی شروع کنه ،شما الان اینجا تو خونتون نشستین اینجوری میکنین بعدش که رفتین اونجا یکسال بیکار موندین میخواین چکار کنین ............ دوستان اونا خودشون گفتن که میخوان بکلاگو حذف کنن ، خوب سه تا راه داره ،یا ویزا میدن ،یا ریجکت میکنن ،یا پرونده هارو بر می گردونن ، با و جود موج این پراسسی که قبلا انجام شد دادن ویزا محتمل تره ، بر گردوندن پرونده ها نیاز به تصویب بودجه و پارلمان داره اونم زمانی که پراسس شروع نشده باشه اگه پراسس شروع شده باشه که برگشت پولی در کار نیست یعنی تصویب بودجه ای هم درکار نخواهد بود یعنی پرونده ها سرجاش میمونه ، اگه بخوان از طریق ریجکت پرونده هایی که پراسسشون شروع شده بکلاگو حذف کنن یعنی همه کسانی که امتیاز کافی داشتند رو هم باید رد کنن آیا به نظر شما همرو بدون دلیل میتونن حذف کنن ؟ گرچه که ممکنه با حذف پرونده های مشکوک یکمی از بکلاگو حذف کنن ولی همرو که نمی تونن، بلاخره به نظر من به درصد بیشتری مجبورن که ویزا بدن ، پس میمونه یه راه که همون دادن ویزاست ، اگه به پروندتون مطمئن هستید برید با خیال راحت روز های باقیمانده از زندگی در ایرانتون لذت ببرید که بعدا حتما دلتون تنگ میشه برا همچی روزایی ، اینقده هم ایه یاس نباشید
    در تایید حرفای دوستمون باید بگم که من هم از این همه نا امیدی متعجبم. درسته، همه نگرانیم، اما یاد سال پیش همین موقع ها بیفتید که چقدر وضعمون بدتر بود! حداقل الان میدونیم اوضاع یه تکونایی خورده!

داییم ( ساکن کانادا) گفتن که دو سه هفته اول جولای اصلا انتظار حرکتی از اداره مهاجرت نداشته باشین چون تو این دو سه هفته ، همه اداره جات مشغول گرفتن بیلان سال گذشته (یا یه همچین چیزی هستن) و به کار مردم رسیدگی نمیکنن....حساب کردم میشه 21 جولای....تا اون موقع برین خوش باشین.... بیخودم جو نا امیدی ندین
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 1111 - ارسال مدارک به سیدنی 18 دسامبر 2009 - فایل نامبر اول 12 فوریه 2010- ارسال مدارک به دمشق 16 جون 2010- فایل نامبر دوم 29 جون 2010------ارسال به ورشو 14 December- این پراسس 22 مارچ----- مدیکال....میاد ایشالله !

نقل قول نوشته اصلی توسط naderm نمایش پست ها
    دوست عزیزم بدبین بودن یا خوشبین بودن به آینده مربوط میشه , با چه دیدی به سالهایی که از دست دادیم نگاه کنیم؟ به نظر من باید واقع بین بود, اگر 3 سال پیش میرفتیم باز هم باید سختی میکشیدیم , بازم باید بیکار بودن را تحمل میکردیم و ..... ولی تنها فرقش این بود که احساس نمیکردیم که( تا این تاریخ , اگه بیشتر نشه ) 3 سال از جوونیمون هدر رفته , الان دیگه تحملمون هم کمتر شده ؛ اگه همون موقع میرفتیم ,حداقل قبل از رفتن سختی نکشیده بودیم , قدرتمونو برا اونجا ذخیره میکردیم , ولی الان اگه پامون اونجا برسه با کوچکترین مشکلی میگیم این همه سختی تحمل کردیم واسه چی؟
    اون سال ما دلار کانادا خریدیم 830 تومن ولی الان چی؟ ما همگی به خاطر دنبال کردن ارزوهایی داریم میریم اونجا , که اینجا نتونستیم بهشون برسیم حالا هر چی بیشتر طول بکشه , زمانمون کمتر میشه واسه لذت بردن از چیزهایی که امیدواریم اونجا بدستشون بیاریم.

سلام به همه دوستان
    من دو ساله در سوئد هستم. حالا درس خودم و همسرم تموم شده، یه نمره آیلتس آکادمیک جدید هم دارم، آدرس پستیم در ایران تغییر نکرده ولی آدرس محل اقامتم در سوئد تغییر کرده، نیاز هست این موارد رو بهشون اطلاع بدم یا نه. ممنون ار پاسخ هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.g نمایش پست ها
    دوست عزیزم بدبین بودن یا خوشبین بودن به آینده مربوط میشه , با چه دیدی به سالهایی که از دست دادیم نگاه کنیم؟ به نظر من باید واقع بین بود, اگر 3 سال پیش میرفتیم باز هم باید سختی میکشیدیم , بازم باید بیکار بودن را تحمل میکردیم و ..... ولی تنها فرقش این بود که احساس نمیکردیم که( تا این تاریخ , اگه بیشتر نشه ) 3 سال از جوونیمون هدر رفته , الان دیگه تحملمون هم کمتر شده ؛ اگه همون موقع میرفتیم ,حداقل قبل از رفتن سختی نکشیده بودیم , قدرتمونو برا اونجا ذخیره میکردیم , ولی الان اگه پامون اونجا برسه با کوچکترین مشکلی میگیم این همه سختی تحمل کردیم واسه چی؟
    اون سال ما دلار کانادا خریدیم 830 تومن ولی الان چی؟ ما همگی به خاطر دنبال کردن ارزوهایی داریم میریم اونجا , که اینجا نتونستیم بهشون برسیم حالا هر چی بیشتر طول بکشه , زمانمون کمتر میشه واسه لذت بردن از چیزهایی که امیدواریم اونجا بدستشون بیاریم.
    درست میگویید اما گذشت زمان و بالاتر رفتن سن فقط قسمت کوچکی از چیزی است که ما آن را زندگی میدانیم. همین امیدها و آرزوها ، نا امیدی و سختی ، اگر نباشند ، دیگر زندگی نیست. اگر این 3 سال شما بیهوده و بیفایده گذشته باشد ، آنوقت باید حسرت سالهای از دست رفته را خورد. آیا در این 3 سال هیچ تجربه و دانش یا مهارتی به شما افزوده نشده ، و یا آیا هیچ کار خیری نکرده اید و دلی را شاد نکرده اید؟ آیا در این 3 سال دستی بر سر مادر و پدر خود نکشیده اید و بر صورت آنان بوسه نزده اید و یا غمخوار برادر و خواهر و دوست و آشنا نبوده اید؟ اگر پاسختان به یکی از این پرسشها مثبت باشد، پس عمرتان بیهوده نگذشته ...
    شما را درک میکنم. بخدا میدانم که همگی در اینجا چه حالی دارند. اما چند سال بعد به این روزها می اندیشید و آنرا به شیرینی (و نه به تلخی) بیاد خواهید آورد... همیشه همینطور است - فقط گاهی انسان متوجه آن نیست - که وقتی برای رسیدن به هدفی میدود ، وقتی رسید، دیگر خسته است. اگر هدفهای زندگیتان را به آسانی بدست می آوردید چه؟ فرض کنید که در عرض 3 ماه به شما ویزا میدادند و شما مهاجرت میکردید. به خدا قسم که با اولین ناملایمتی در کشور غریب ، عزم بازگشت میکردید و انگیزه ای برای ماندگاری و مبارزه در وجودتان نبود. این خصلت ما انسانهاست که قدر آن چیزی را بیشتر میدانیم که بهای بیشتری برای آن پرداخته باشیم. آیا دوستان تا به حال فکر کرده اند که مهاجرت دومین واقعه زندگی انسانهاست. مهاجرت موضوع کوچکی نیست که به آسانی بدست بیاید و از دست برود. کمی به آن فکر کنید. چه چیز ارزشمندی در این دنیا ارزان بدست آمده که مهاجرت دومین آن باشد. به شما هم اطمینان میدهم که تصور آنکه نیرویتان در این دوران انتظار از بین رفته ، اشتباه است. وقتی به اینجا برسید ، تمامی نیروهای نهفته تان ، بعلاوه نیروهای اکتسابی از محیط جدید به شما چنان نیرویی بدهد که گویا دوباره متولد شده اید. نگران آن نباشید. اگر به کاری که در آن قدم گذاشته اید ، ایمان و اعتقاد دارید ، موفقیتتان حتمی است ، عزمتان را جزم کنید و به امید آینده ای زیبا و روشن صبر و استقامت کنید. و اگر اعتقادی نیست و تمام این سختیها ناشی از خوشی زیاد و چشم هم چشمیها باشد، بهتر است که خود را بیش از این آزار ندهید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)